Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 51 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 ... LastLast
Results 461 to 480 of 1001

Thread: Games with Gold

  1. #461 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Intra la Search, scrie Witcher 2, du-te la sectiunea X360, da click pe el, du-te jos la pret, apasa pe butonu ala verde, continua si gata.
    Attached Images Attached Images capture.jpg

  2. #462 SP
    Member eangel's Avatar
    Da. A mers cu căutare. Încurcate mai sunt căile MS. Mulțumesc de pont!

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  3. #463 SP
    Junior Member PeRuZzI's Avatar
    Salut,
    Am si eu o problema, am cumparat acum de test 1 luna xbox live gold de pe cardcodes. Am activat codul cu TunnelBear, vad ca am 1 luna access xbox live insa nu am acces la jocurile gratuite de luna asta. De la ce ar putea fii ? Pe langa codul de 1 luna live am luat si 1 luna ea acess sa vad cu e si de acolo pot descarca jocurile.

    ---------- Post added 24-01-2016 at 20:42 ----------

    Uh .. am rezolvat .. la search imi apar cu 0$.

  4. #464 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    https://twitter.com/majornelson/stat...91779249868800

    Hand of Fate si Styx (chair bun joculetu)

    Si Gears 2 de X360
    Attached Images Attached Images czvep48wyaaozga.jpg

  5. #465 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Care joc e bun? Styx? Mi se pare ca se controlează infect. Eu nu am putut sa joc mai mult de 20 de minute. HoF pare interesant

  6. #466 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, la Styx ma refer. Si mie mi-a luat mult sa ma obisnuiesc cu controlul, dar cred ca am jucat vreo 5h pana am luat alt joc

    Mie chiar mi-a placut si in mod clar, este un joc mai bun decat ce au oferit in urma.

    Si da, HoF pare interesant, trebuie incercat.

  7. #467 SP
    Junior Member Machete's Avatar
    Salut, pt witcher 2 pe x one,ce ati introdus la payment options, am cont pe uk si nu pot introduce card de ro ?
    multumiri anticipate celui care ma indruma

    ---------- Post added 31-01-2016 at 14:04 ----------

    you have no valid payment options...

  8. #468 SP
    Member zulander's Avatar
    Quote Originally Posted by Machete View Post
    Salut, pt witcher 2 pe x one,ce ati introdus la payment options, am cont pe uk si nu pot introduce card de ro ?
    multumiri anticipate celui care ma indruma

    ---------- Post added 31-01-2016 at 14:04 ----------

    you have no valid payment options...
    Trebuie sa pui adresa de billing de UK, cauta si tu un hotel sau McDonald's

  9. #469 SP
    Junior Member Machete's Avatar
    Roger. Problem solved! Am pus la paymemt options paypall

    Trimis de pe al meu SM-G900F folosind Tapatalk

  10. #470 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  11. #471 SP
    Member solaru's Avatar
    Ce ma enerveaza astia cu reducerile lor! Nu era deloc momentul...

  12. #472 SP
    Member eneea's Avatar
    Hand of Fate e dragutz, am bagat aseara vreo 2 ore. Daca am timp i-as face un review

  13. #473 SP
    Member Baracuda's Avatar
    Stiti cumva de ce unele jocuri nu apar la ready to install ?
    Am incercat cu demo de CS GO si cateva alte trial-uri din sectiunea backwards compatible. Imi accepta plata (free) cu paypal si ma anunta ca am sa gasesc jocul la ready to install dar nu apare nimic.

  14. #474 SP
    Junior Member kazakiok's Avatar
    Nici nu o sa-ti apara,jocu full e compatibil cu One da nu si Demo si Trialuri.

  15. #475 SP
    Member Baracuda's Avatar
    Am inteles, mersi !
    Chiar eram iritat de chestia asta si nu intelegeam ce are.

  16. #476 SP
    Junior Member vortex07's Avatar
    Salutare! Am si eu o problema cu Live!

    Zilele trecute mi-am luat un XBOX ONE (folosit) si am incercat sa-mi activez XBOX LIVE de pe calculator. Desi aveam un cod pt 12 luni am zis ca prima data o sa-mi activez 30 de zile trial ca sa mai beneficiez de o luna gratis. Aveam deja cont la MS, dar cand vroiam sa adaug datele mele pt cardul de credit nu puteam sa selectez decat state din SUA. Eu destept ce am fost, mi-am schimbat regiunea in Romania (de pe SUA). M-a lasat sa adaug un card de credit si am activat XBLive..... Buuuuun! Hai sa trecem la consola. Avand in vedere ca am luato folosita, am zis ca fac un factory reset. Zis si facut, totul OK, introduc datele contului meu, si cand sa ajung la adresa, surpriza: nu exista RO... am selectat Ungaria si am trecut mai departe. Am intrat pe store, mi-am descarcat cele 2 jocuri gratuie Games with Gold pentruu XBOX ONE (Zhero si Hand of Fate) dar cand sa trec sa downloadez Sacred CItadel pt X360 nici draq nu ma lasa. Am incercat si de pe calculator prion browser dar aceeasi chestie. Degeaba scrie acolo free, cand o pun in cos, tot vrea sa ma taxeze cu 36 RON. Ce pot sa fac ca sa pot descarca jocurile de XBOX 360? Regiunea setata pe RO ar fi de vina? Daca da atunci de pot sa descarc jocurile de XBOX ONE si de X360 nu?

  17. #477 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Incearca cu tunnelbear, logat in contul tau, pe un pc. O sa-ti mearga.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #478 SP
    Junior Member kazakiok's Avatar
    Alea pt dbox 360 trebuie sa folosesti alt browser care are si vpn pe el ca sa vada ca esti din SUA,eu folosesc pe telefon Puffin ,intru din el pe xbox.com si dau search la joc si dai la jocurile de xbox 360 ca o sa-ti apara si de xbox one,selectezi jocu si o sa-ti apara pagina altfel de at pe un browser normal si o sa poti sa vezi jocu free si dupa poti sa-l downloadezi fara nici-o problema ,in caz de nu reusesti dai un pm.Spor !

  19. #479 SP
    Junior Member RandomString314's Avatar
    Bun, dar acum care cod de Xbox Live Gold il ai activat? Daca e trial-ul, atunci de aia iti apare ca te taxeaza cu 36 de lei (chestie pe care am aflat-o dupa o discutie cu un tip de la Microsoft). Si eu aveam activat un trial de 14 zile, am putut sa iau jocurile gratuite pentru Xbox One, dar cele pentru X360 nu, chiar daca apareau ca "Free with Gold".
    Activeaza-ti codul pentru 12 luni si n-ar trebui sa mai ai problema asta. Sau poti astepta sa-ti expire trial-ul si pe urma sa activezi codul de 12 luni, insa cel mai probabil atunci vor fi alte jocuri X360 gratis cu Gold.

  20. #480 SP
    Member flamer's Avatar
    Hmmm, pretul jocurilor in RON? Oare o sa avem acces si noi in curand la XBOX Live Romania?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 51 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 ... LastLast

Similar Threads

  1. Games with Gold By RonanN1 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 978 Last Post: 08-02-2021, 17:15
  2. Games with Gold - Xbox 360 By iry in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 238 Last Post: 10-02-2016, 11:24
  3. Pronosticuri FREE GAMES with GOLD By eneea in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 29 Last Post: 17-10-2014, 22:43
  4. Xbox 360 "Games with Gold" in Romania By CodrinMarius in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 19-02-2014, 19:25
  5. Detalii despre promotia "Games with Gold" By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 27 Last Post: 02-08-2013, 14:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts