Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 51 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast
Results 661 to 680 of 1001

Thread: Games with Gold

  1. #661 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Am incercat cu TunnelBear si nu a functionat . Altfel nu mai stiu ... daca mai aveti indicii - pls

  2. #662 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by ingerulol View Post
    Am incercat cu TunnelBear si nu a functionat . Altfel nu mai stiu ... daca mai aveti indicii - pls
    Ce eroare ti-a dat?

  3. #663 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Pur si simplu spune ca We`re sorry for the inconvenience . The trasaction cannot be made . Vineri cand era prea aglomerat serverul dadea Unexpected Error 6C . Inainte cand aveam card de Transilvania pus pe cont , primeam eroarea PBR9002 , dar nu apucam sa confirm tranzactia . Acum o finalizez si dupa confirmare primesc eroarea asta .

  4. #664 SP
    Junior Member DUSCO's Avatar
    Quote Originally Posted by ingerulol View Post
    Pur si simplu spune ca We`re sorry for the inconvenience . The trasaction cannot be made . Vineri cand era prea aglomerat serverul dadea Unexpected Error 6C . Inainte cand aveam card de Transilvania pus pe cont , primeam eroarea PBR9002 , dar nu apucam sa confirm tranzactia . Acum o finalizez si dupa confirmare primesc eroarea asta .
    Ai incercat sa restartezi consola?
    Nu sa o stingi! Pur si simpu restart?

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  5. #665 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Nu - dar identic acelasi fenomen si din browserul web de pe PC . Voi incerca si cu alt browser cand ajung acasa .

    ---------- Post added 11-07-2016 at 20:31 ----------

    LE: am reusit - cu tunel bear fortat - la a 3-a fisa a functionat . Ciudat , cand dai confirmarea comenzii imi cerea relogare si probabil vpn dadea gres si ma vedeau cu ip de RO . Acum a functionat . Am alta problema ... RDR de 360 nu zice nimic pe XO . I-am facut update si hard reset . Sa vad acum si dupa un hard restart daca o ia .

    ---------- Post added 11-07-2016 at 20:37 ----------

    Quote Originally Posted by ingerulol View Post
    Nu - dar identic acelasi fenomen si din browserul web de pe PC . Voi incerca si cu alt browser cand ajung acasa .

    ---------- Post added 11-07-2016 at 20:31 ----------

    LE: am reusit - cu tunel bear fortat - la a 3-a fisa a functionat . Ciudat , cand dai confirmarea comenzii imi cerea relogare si probabil vpn dadea gres si ma vedeau cu ip de RO . Acum a functionat . Am alta problema ... RDR de 360 nu zice nimic pe XO . I-am facut update si hard reset . Sa vad acum si dupa un hard restart daca o ia .
    MLE:
    Am reusit dupa hard restart . I-am dat discu` si primul lucru , m-a intrebat daca vreau sa joc versiunea actualizata . Practic il descarca de la zero . Bravo M$ .

  6. #666 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by ingerulol View Post
    Nu - dar identic acelasi fenomen si din browserul web de pe PC . Voi incerca si cu alt browser cand ajung acasa .

    ---------- Post added 11-07-2016 at 20:31 ----------

    LE: am reusit - cu tunel bear fortat - la a 3-a fisa a functionat . Ciudat , cand dai confirmarea comenzii imi cerea relogare si probabil vpn dadea gres si ma vedeau cu ip de RO . Acum a functionat . Am alta problema ... RDR de 360 nu zice nimic pe XO . I-am facut update si hard reset . Sa vad acum si dupa un hard restart daca o ia .

    ---------- Post added 11-07-2016 at 20:37 ----------



    MLE:
    Am reusit dupa hard restart . I-am dat discu` si primul lucru , m-a intrebat daca vreau sa joc versiunea actualizata . Practic il descarca de la zero . Bravo M$ .
    Pai asa a fost intotdeauna la jocurile de X360. Fiind in emulator foloseste discul doar pentru verificare/licentiere, in schimb continutul si-l descarca digital pe pe Store.

  7. #667 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    nici nu s-ar putea altfel. altminteri ar functiona toate jocurile de 360 de pe disc direct.

  8. #668 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar

  9. #669 SP
    Member andreiaka's Avatar

    Games with Gold - Xbox One

    SUPLEX CITY BI*CH!!!


    Sent from South London mate

  10. #670 SP
    Member florindragos21's Avatar
    In sfarsit o luna cat de cat decenta tinand cont ca vom avea WWE 2K16. Dupa 3 luni de "frectie" isi face aparitia un joc "jucabil" .

    ---------- Post added 26-07-2016 at 17:33 ----------

    Oricum, fata ce ce iti imaginau unii (scria prin predictii ca vor pune la gold "Ryse son of rome" sau "Sleeping dogs DE") tot nu e cine stie ce.
    PS: unii puneau la predicii ca ar putea sa apara la gold RDR sau GTA4 dar din ce stiu eu (poate ma insel) nu tin minte ca Rockstar sa fi pus vreodata jocuri la Gold.

  11. #671 SP
    Member Striker09's Avatar
    Daca activez cele 30 de zile de la ei, pot downloada? Sau am nevoie de subscriptie cumparata?

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  12. #672 SP
    Member florindragos21's Avatar
    ar trebui sa iti mearga, dar jocurile de Xbox one le vei putea juca doar cu Gold Activ (dupa cele 30 de zile va trebui sa iti cumperi gold ca sa le poti juca).

  13. #673 SP
    Member Striker09's Avatar
    Da, normal. Stiu ca la subscriptiile sub 30 de zile, cea de 14 si cele de 3 si o zi nu merg nici downloadate... Din acest motiv intrebam.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  14. #674 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu inteleg care-i faza. Am dat sa iau jocurile free de luna asta, iar jocul de X1 l-a luat fara probleme, dar pt cel de X360 imi zice ca nu am Valid Payment Options on file, desi am cardu atasat contului, cu care am cumparat in urma cu cateva saptamani ceva. Culmea e ca nu merge nici de pe X1, nici de pe laptop personal si nici de pe cel de munca, cu IP de US. I don't get it. Ce nu e ok ?

  15. #675 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu inteleg care-i faza. Am dat sa iau jocurile free de luna asta, iar jocul de X1 l-a luat fara probleme, dar pt cel de X360 imi zice ca nu am Valid Payment Options on file, desi am cardu atasat contului, cu care am cumparat in urma cu cateva saptamani ceva. Culmea e ca nu merge nici de pe X1, nici de pe laptop personal si nici de pe cel de munca, cu IP de US. I don't get it. Ce nu e ok ?
    Nici eu nu am reusit sa iau Tron Evolution luna trecuta, desi incercasem de pe 2 calculatoare diferite prin UK VPN si nici de pe X1 nu a mers...

    La cel de luna asta, mi-a zis ca l-as avea deja, cred ca sa mai dat alta data sau?!

  16. #676 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mie mi-a mers direct de pe consola. Pacat de luna asta insa, nu imi plac cele doua, nu sunt pentru mine.

  17. #677 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pff... Eu n-am apucat sa joc Spelunky si mi s-a parut interesant de la lansare. Si...normal ca vreau si Beyond Good and Evil, pe care l-am super terminat pe PC in tinerete

    Sper sa le pot lua pana expira ofertele...

  18. #678 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Eu la unele jocuri de x360 am reusit doar prin telefon cu TunnelBear setat pe state. Pe pc si consola nu am reusit neam.

  19. #679 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Pff... Eu n-am apucat sa joc Spelunky si mi s-a parut interesant de la lansare. Si...normal ca vreau si Beyond Good and Evil, pe care l-am super terminat pe PC in tinerete

    Sper sa le pot lua pana expira ofertele...
    Incearca si de pe o tableta sau telefon cu Tunnel Bear. Mi-e mi-a mers de la munca de pe PC, tot cu VPN-ul activ (am ajuns sa folosesc VPN-ul standard, fara sa mai incerc fara mai ales la jocurile de X360, am o mare incredere ca jocurile Backward doar asa le vom nimeri...).

  20. #680 SP
    Junior Member mosiso's Avatar
    E vreun tutorial pt tunnel bear? As fi vrut Grid, dar nu am reușit să îl iau

    Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 51 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast

Similar Threads

  1. Games with Gold By RonanN1 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 978 Last Post: 08-02-2021, 17:15
  2. Games with Gold - Xbox 360 By iry in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 238 Last Post: 10-02-2016, 11:24
  3. Pronosticuri FREE GAMES with GOLD By eneea in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 29 Last Post: 17-10-2014, 22:43
  4. Xbox 360 "Games with Gold" in Romania By CodrinMarius in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 19-02-2014, 19:25
  5. Detalii despre promotia "Games with Gold" By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 27 Last Post: 02-08-2013, 14:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts