Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 51 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast
Results 701 to 720 of 1001

Thread: Games with Gold

  1. #701 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Interesante jocurile luna asta, dar cand am vazut imaginea initiala, am crezut ca vor da toata trilogia AC Chronicles

  2. #702 SP
    Banned Titi Berlogea's Avatar
    Gunoaie jocurile din luna septembrie pt xbox one.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #703 SP
    Member ingerulol's Avatar
    una calda una rece .

  4. #704 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by Titi Berlogea View Post
    Gunoaie jocurile din luna septembrie pt xbox one.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Nea Titi, stiu ca te pricepi sa iti faci prieteni!

  5. #705 SP
    Banned Titi Berlogea's Avatar
    Sa inteleg ca e ca in politica aici, trebuie sa fi-u de acord cu ce zice imparatia?
    Trebuie sa imi fac si prieteni pe forum? Eventual sa ne vedem si la un joc de whist dupa.)

  6. #706 SP
    Member solaru's Avatar
    Nu e ca-n politica, dar ai inceput bine, totusi!

  7. #707 SP
    Banned Titi Berlogea's Avatar
    Aici e vreo secta ceva? "Prieteni", "inceput", cuvinte mari! Daca apare in ecuatie si sfantul duh, ma retrag ca dupa scoate HBO serial din povestea asta.

  8. #708 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu iti recomand sa-ti masori mai bine cuvintele si sa lasi ironia si misto-ul. Eventual sa pui mana pe o carte de gramatica, pentru ca nici intr-un milion de ani, "sa fiu" nu se va scrie "sa fi-u".

    In ceea ce priveste parerea ta din prima postare, ai fi putut sa ti-o argumentezi sau sa compari cu ceva (gen comparativ cu super jocurile oferite de PS+).

    Cam asta face un om civilizat intr-o comunitate.

  9. #709 SP
    Banned Titi Berlogea's Avatar

    Games with Gold - Xbox One

    ops... Cu Microsoft pana la moarte!!
    Nu inteleg suparararea doar mi-am dat cu parerea de o oferta jalnica.
    In schimb raspunsurile au fost: ... nu iti faci prieteni, ... e un inceput. Am fost doar ironic nu am jignit pe nimeni.

    Nu ma intereseaza sa compar cu PS deoarece nu sunt un fan al consolei Sony, cu toate ca stau mult mai bine la exclsivitati (parerea mea). Ma asteptam sa vina cu un joc care in data lansarii sa coste 60$, chiar daca a fost lansat acum 2 ani. Si spun acest lucru deorece de discounturile oferite xbox live mebership, nu sunt la indemana tuturor (vpn+paypal pt US), datorita faptului ca nu exista Store pt Romanica. Si lista ar putea continua.

    In aceasta comunitate se accepta donatiile?

  10. #710 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ca fapt divers, am ambele console si consider ca jocurile oferite prin Gold au fost mai bune, in mare parte, in ultimul an, decat la PS+.

    Cat despre VPN + Paypal pentru cont de US sa stii ca nu e cazul. Ba chiar paypal nu mai functioneaza de ceva timp, desi mi-as dori.

    Sunt totusi curios cu ce ar putea sa continue lista. Ai putea sa faci o postare frumoasa in thread-ul dedicat Xbox One, eventual sa adresezi cateva intrebari. Sunt sigur ca vei primi niste raspunsuri la care nu te astepti.

  11. #711 SP
    Banned Titi Berlogea's Avatar
    Eu acum vreo 3 luni am folosit paypalul pt plata pe xbox live si a mers brici. Evident nu am folosit free vpn!
    Am primit deja toate raspunsurile sunt complet satisfacut.

  12. #712 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai acum de ce o dai la intors ? Ca ziceai ca ar putea sa continue lista.

    Tot la fel cum ziceai si ca trebuie sa folosesti VPN, desi tot nu te contrazici si spui ca ai folosit fara VPN (de fapt spui ca fara FREE VPN, deci poate ai folosit vreun VPN sofisticat).

  13. #713 SP
    Banned Titi Berlogea's Avatar
    Nu ma bag cu profesorii Repet, le sti pe toate.

  14. #714 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Titi, esti nou venit, ti-as recomanda sa te dezumfli putin. Cand la primul post incepi cu trollereala, e clar ca ai inceput cu stangul.

  15. #715 SP
    Banned Titi Berlogea's Avatar
    ok. Doamne Ajuta!

  16. #716 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Ca fapt divers, am ambele console si consider ca jocurile oferite prin Gold au fost mai bune, in mare parte, in ultimul an, decat la PS+.

    Cat despre VPN + Paypal pentru cont de US sa stii ca nu e cazul. Ba chiar paypal nu mai functioneaza de ceva timp, desi mi-as dori.

    Sunt totusi curios cu ce ar putea sa continue lista. Ai putea sa faci o postare frumoasa in thread-ul dedicat Xbox One, eventual sa adresezi cateva intrebari. Sunt sigur ca vei primi niste raspunsuri la care nu te astepti.
    Merge paypal pe cont de US, am luat eu acum o săptămână două battlefielduri la deals with gold si minecraft pentru cel mic.

    Trimis de pe al meu Nexus 4 folosind Tapatalk

  17. #717 SP
    Banned Titi Berlogea's Avatar
    Ups Are VPN special si dumnealui!

    ---------- Post added 30-08-2016 at 08:21 ----------

    Razvanica ce faci tata lucrezi la VPN ? Sa continui cu lista aia? Zi ceva ca ma simt vinovat.

  18. #718 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    RIP Titi Berlogea
    aug 2016 - sep 2016

    Sa ne aducem aminte cu drag:
    Attached Images Attached Images titi.jpg

  19. #719 SP
    Banned Titi Berlogea's Avatar
    )) heheh ... copiii mei aveti timp sa invatati .... si dupa sa aveti gura mare.

  20. #720 SP
    Member Svart's Avatar
    Quote Originally Posted by Titi Berlogea View Post
    Sa inteleg ca e ca in politica aici, trebuie sa fi-u de acord cu ce zice imparatia?
    Trebuie sa imi fac si prieteni pe forum? Eventual sa ne vedem si la un joc de whist dupa.)


    Nu, nu, nu, nu trebuie sa iti faci prieteni pe aici, doamne-fereste, de unde ti-a venit ideea?

    Forumurile sunt ca sa ne balacarim cu unul-altul, pentru razboinicii de tastatura, nu pentru oameni care impartasesc aceleasi hobby-uri si ar putea fi amici la o adica.

    Bine ai venit

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 51 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast

Similar Threads

  1. Games with Gold By RonanN1 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 978 Last Post: 08-02-2021, 17:15
  2. Games with Gold - Xbox 360 By iry in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 238 Last Post: 10-02-2016, 11:24
  3. Pronosticuri FREE GAMES with GOLD By eneea in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 29 Last Post: 17-10-2014, 22:43
  4. Xbox 360 "Games with Gold" in Romania By CodrinMarius in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 19-02-2014, 19:25
  5. Detalii despre promotia "Games with Gold" By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 27 Last Post: 02-08-2013, 14:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts