Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 55 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 ... LastLast
Results 1,021 to 1,040 of 1088

Thread: Clubul PlayStation Portable - PSP

  1. #1021 SP
    Junior Member mili_muh's Avatar
    Salut,

    Sunt nou p-aici si nu vreau sa va deranjez. Are cineva urmatorul joc pentru PS Vita:
    LEGO Batman 2 DC Super Heroes PS Vita

    Va rog sa-mi trimite-ti mail dc se poate. Multumesc!

  2. #1022 SP
    Junior Member adriano_tm's Avatar
    Salut tuturor.vreau sa imi achizitionez un psp 1004.Am citit pe unele site-uri ca jocurile noi nu merg pe aceasta versiune.Mentionez ca vreau sa il cumpar din magazin si sa folosesc doar jocuri originale,nu sa il modez si alte chestii.Multumesc

  3. #1023 SP
    Banned Templier's Avatar
    Salutare !

    Am si eu o problema cu Ps Vita si anume nu am mai putut sa ma loghez in contul de Psn dupa ce am facut upgrade ul de 2.00 si cel de 2.01 , imi arata ca am semnal prin wi fi si dupa ce ii dau test connection spune fail la conectarea la PSN . Ce pot face ???

  4. #1024 SP
    Junior Member kevin_m's Avatar
    buna ziua,detin 2 psp 3004,nu prea ma pricep dar intreb aici:exista posibilitatea sa le conectez la un LED TV si sa vad ce joc pe ecran mare?
    multumesc anticipat...

  5. #1025 SP
    Junior Member tmsgaby's Avatar
    Quote Originally Posted by adriano_tm View Post
    Salut tuturor.vreau sa imi achizitionez un psp 1004.Am citit pe unele site-uri ca jocurile noi nu merg pe aceasta versiune.Mentionez ca vreau sa il cumpar din magazin si sa folosesc doar jocuri originale,nu sa il modez si alte chestii.Multumesc

    Ai citit gresit sau nu ai inteles tu exact.
    Cu ultimul firmware instalat toate jocurile merg, indiferent de model, indiferent ca sunt noi sau vechi (noi nu prea mai apar atat de des...)

  6. #1026 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Salut!
    PSP E1004 este acelasi cu 1004 de pe vremuri ? Am vazut ca-n magazine nu se mai gaseste 3000
    Imi cer scuze daca s-a mai scris si se repeta intrebarea

  7. #1027 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Nu si dupa parerea mea este mai porst, nu are wi-fi si stereo singurul avantaj fiind ca e mai usor

  8. #1028 SP
    Junior Member Serbaneski's Avatar
    Am un adaptor dual micro sd to pro duo CR-5400. Desi zice ca suporta pana la 16 gb, am vazut ca unora le-a mers si cu 32 gb sau 64 gb (
    ). Imi puteti spune ce carduri micro sd de 32 sau 64 de gb aveti si vi-l recunoaste?[COLOR="Silver"]

    ---------- Post added 31-01-2013 at 01:39 AM ----------

    Quote Originally Posted by kevin_m View Post
    buna ziua,detin 2 psp 3004,nu prea ma pricep dar intreb aici:exista posibilitatea sa le conectez la un LED TV si sa vad ce joc pe ecran mare?
    multumesc anticipat...
    da, printr-un cablu component, vezi si Alegeţi-vă cablul TV-OUT corect

  9. #1029 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Zilele astea, am facut rost de un psp si de 2 zile am si uitat de xbox si pc, dar parca imi era dor de google chrome, asa ca am dat un search si ce sa vezi ...

  10. #1030 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Black Rock Shooter


  11. #1031 SP
    Junior Member CDALV's Avatar
    Salut,

    Vreau sa cumpar un psp 3000 nou, de preferat din Romania. Ma poate ajuta cineva cu vreo sugestie?

    Cele bune,

  12. #1032 SP
    Banned Venom's Avatar
    Nou nu se mai fabrica. Asa ca poate la o comanda afara, dar nu prea cred. Mai bine cauta un SH pe probate.

  13. #1033 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Am observat ca unele magazine online inca il mai au in stoc.

  14. #1034 SP
    Junior Member jorjzx's Avatar
    Salutare
    As dori cateva detalii legate de modarea unui psp 3004 prin downgrad si update de firmware inclusiv PSP Slim cu ultimile FW
    Multam

  15. #1035 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Bine ai venit pe forum domnu'. Cu parere de bine te informez ca pe acest site discutiile legate de piraterie nu sunt permise.

    I. Regulament General

    3. Este interzisa promovarea pirateriei software si postarea de mesaje care contravin legilor in vigoare.
    thxbye

  16. #1036 SP
    Junior Member shaoboy123's Avatar
    Quote Originally Posted by David9 View Post
    Am observat ca unele magazine online inca il mai au in stoc.
    Au pe stoc doar E 1004 si e facut din piese ramase prin depozite.

  17. #1037 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    A incercat cineva sa conecteze psp ul la tv? Sunt curios cum se vede? Care e diferenta dintere 1004, 2004, 3004? Jocurile sunt mai scurte ca si pe ps3 au acelasi storyline? Sau sunt minimizate?

  18. #1038 SP
    Member MihneaWii's Avatar
    Intru si eu in club cu un PSP E1004 Street ! Pana acum e prea fain, imi place la nebunie . :X

  19. #1039 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    Mai apar joace pt psp?

  20. #1040 SP
    Member justamodel's Avatar
    Poti sa descarci jocurile de pe PSN UK si sa le joci pe account de US pe Vita?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 55 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Vand Playstation Portable PSP Go 16GB modat la cutie By snk2 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 06-09-2017, 12:20
  4. Replies: 0 Last Post: 12-01-2012, 09:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts