Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 76 of 171 FirstFirst ... 26 66 74 75 76 77 78 86 126 ... LastLast
Results 1,501 to 1,520 of 3417

Thread: Clubul PlayStation Vita - PS Vita

  1. #1501 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    De jocuri dastea are nevoie Vita...nici hardcore dar nici "match 3 colors" sau alte joculete pentru telefoane si tablete.

  2. #1502 SP
    Member szabi90's Avatar
    Sunt tare curios ce vor anunta cei de la Sony peste 1 luna la E3. Se dau mare ca o sa apara peste 100 de jocuri in 2013 , probabil 90% jocuri flash

  3. #1503 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar


    PlayStation Perspective #1: Is Syphon Filter Dead? - IGN

    Daca nu un Uncharted, cel putin un Syphon Filter .

  4. #1504 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar

  5. #1505 SP
    Member szabi90's Avatar

  6. #1506 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Postat pe 1 aprilie .

  7. #1507 SP
    Member szabi90's Avatar
    Am vazut , insa nu se stie , Rockstar a confirmat acum 2 ani ca lucreaza la un joc pt. PS Vita

    ---------- Post added 05-05-2013 at 10:12 PM ----------

    PlayStation Perspective #1: Is Syphon Filter Dead? - IGN

  8. #1508 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Hell yeah , Vita prinde viata in sfarsit pot sterge praful de pe ea ca apar jocuri bune.

  9. #1509 SP
    Member szabi90's Avatar
    Astea sunt jocuri anuntate , sau zvonuri , nimic concret. Hell yeah , apar doar jocuri flash

  10. #1510 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    De ce trolezi tu szabi90 cred ca ai facut'o de cateva ori pe thred - daca ai PSP Vita si nu-ti plac jocurile e simplu, VINDE CONSOLA.

    Eu unul m-am jucat Guacamelee si mi s-a parut genial (mai ales cu sumedenia de referinte Metroid)

    Escape plan -> la fel ... superb

    Mutant blobs attack (tales from space) - la fel extrem de bine gandit

    soundshapes - excelent

    Uncharted, Gravity Rush, Disgaea, Marvel vs Capcom, Blazeblue, Mortal Kombat, Persona 4, Ragnarok, Virtue Last Resort .. etc sa nu uitam mai nou lansatul Soul Sacrifice

    Consider ca sunt destule jocuri care ar tine ocupat un gamer cel putin 1 an de zile ( ca doar consola are 1 an si un pic).

    Plus ca apare acusi o noua suita de jocuri cu potential -> Killzone, Batman, Sly cooper ... etc

  11. #1511 SP
    Member szabi90's Avatar
    Nu o vand , ascult muzica , ma uit la filme , navighez pe internet ... nu ii doar o consola portabila.

  12. #1512 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by szabi90 View Post
    Nu o vand , ascult muzica , ma uit la filme , navighez pe internet ... nu ii doar o consola portabila.
    Quote Originally Posted by szabi90 View Post
    Si eu am acea presimtire , apoi sigur o sa vand Ps Vita , jocuri oricum nu apar , iar titlurile mai mari care sunt lansate , sunt facute doar sa fie facute
    Ma bucur ca esti asa decis

    Nu inteleg la ce te astepti de la o consola portabila a carui scop e sa te joci in reprize scurte, on the go.
    Sunt nerealisti cei care se asteapta la titlui de consola PS3 / Xbox 360 pe o consola portabila.

  13. #1513 SP
    Member szabi90's Avatar
    Astept sa apara jocuri Hardcore , nu flash

    Jocuri flash ma pot juca si pe mobil / PSP , + ca se poate moda. Tu la ce te astepti ?


    Au fost momente cand am vrut sa vand consola , dar m-am gandit sa o pastrez deoarece o sa imi fie de folos

  14. #1514 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    szabi90 - pe bune acum in afara de lucruri negative ai ceva de spus ?

    Eu inteleg ca tu esti nemultumit ca nu ai un joc super AAA in fiecare saptamana, dar asta se intampla pe toate platformele nu doar pe PSV.

    PSV nu este 3DS care are in spate super francize precum Mario & co.

    Ce-i drept sony ar putea sa mulga un pic francize precum:

    Gran turismo - desi din experienta ultimilor ani dezvoltarea unui joc GT dureaza 3-4 ani
    Syphon Filter - cele 2 jocuri de PSP au fost excelente
    God of War - inca nu avem un titlu pe Vita
    Uncharted - ar putea sa continue side-storyes la main games, macar in perioada dintre 2 Uncharteduri.
    Killzone - va veni
    Resistence - a venit deja, destul de slab, insa macar a venit
    Crash Bandicoot - sincer mi-ar placea sa vad colectia in HD pe Vita (eventual remake uri)
    Ratchet & Clank - daca nu se poate un joc nou, macar remakeurile
    Little Big Planet, Patapon, Loco roco - iar ar putea fi succesuri garantate
    Eu as dori si un Heavenly Sword, Lair ... etc

  15. #1515 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Cele insirate de rodarkone sunt "flash"? Sau le-ai jucat deja pe toate? Vezi ca a aparut Souls Sacrifice, nici ala nu e "flash".

    Tu ce intelegi prin hard core? Uncharted, Mortal Kombat, Gravity Rush, Soul Sacrifice, Persona 4 Golden, BlazBlue, Dead or Alive 5 Plus, Metal Gear Solid HD Collection, Fifa, Call of Duty... sunt pe PS Vita...

  16. #1516 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    De ce atata cearta ? Vita are o librarie destul de solida , daca ai terminat majoritatea jocurilor care merita atunci astepti sa vina altele sau vinzi consola end of story.

  17. #1517 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar

  18. #1518 SP
    Member asari's Avatar

  19. #1519 SP
    Member szabi90's Avatar

  20. #1520 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Suna genial jocul. Can't wait .
    Altul care pare foarte interesant, facut de oameni care au lucrat la Pixar si LucasArts: Race Against The Doomsday Clock In Counterspy - Features - www.GameInformer.com

    Si inca unul: The Vibrant World Of Hohokum - Features - www.GameInformer.com


    Creatorul jocului Chasm e interesat sa-l porteze pe Vita.


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 76 of 171 FirstFirst ... 26 66 74 75 76 77 78 86 126 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand grip ps vita / psvita / vita slim 2000 By bloodindark in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2021, 17:09
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Playstation Vita primeste PS Plus By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-11-2012, 10:00
  4. PlayStation Vita - Hit or miss? By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2011, 10:10
  5. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts