Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 75 of 171 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 85 125 ... LastLast
Results 1,481 to 1,500 of 3417

Thread: Clubul PlayStation Vita - PS Vita

  1. #1481 SP
    Member asari's Avatar
    Hey guys, imi puteti spune daca se merita cumparat un ps vita la momentul actual??Vreau sa cump consola pt Persona 4 Golden, alte jocuri nu mai stiu, daca mi ati putea recomanda cateva as fi recunoscator.Tnx

  2. #1482 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Depinde de gusturile tale.
    Dupa cum vezi, multi sunt dezamagiti de consola asta dar eu sunt foarte multumit pentru ca imi plac jocurile disponibile si cele care vor aparea mai incolo.

    Iti cumperi un abonament la PS+ si un card de 16-32GB si nu trebuie sa mai investesti foarte mult in ea.
    Si presimt ca Persona 4 Golden va fi gratis in urmatoarele luni.

    Dar nu prea merita sa-ti cumperi consola pentru un singur joc;
    Mai uita-te prin listele astea si poate gasesti altele care te intereseaza:
    Highest and Lowest Scoring Games - Metacritic,
    Upcoming Vita Games: Release Dates for Top Games - IGN .

    ---------- Post added 24-04-2013 at 04:52 PM ----------

    https://store.sonyentertainmentnetwo...UNDSHAPES00000 - £5.19, £4.67 PS+

    https://store.sonyentertainmentnetwo...OMASWASALONEFG - free

    ---------- Post added 24-04-2013 at 06:14 PM ----------

    Acclaimed indie adventure Machinarium coming to PS Vita next week – PlayStation.Blog.Europe

    La un pret mai mic .

  3. #1483 SP
    Member asari's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Depinde de gusturile tale.
    Dupa cum vezi, multi sunt dezamagiti de consola asta dar eu sunt foarte multumit pentru ca imi plac jocurile disponibile si cele care vor aparea mai incolo.

    Iti cumperi un abonament la PS+ si un card de 16-32GB si nu trebuie sa mai investesti foarte mult in ea.
    Si presimt ca Persona 4 Golden va fi gratis in urmatoarele luni.

    Dar nu prea merita sa-ti cumperi consola pentru un singur joc;
    Mai uita-te prin listele astea si poate gasesti altele care te intereseaza:
    Highest and Lowest Scoring Games - Metacritic,
    Upcoming Vita Games: Release Dates for Top Games - IGN .

    ---------- Post added 24-04-2013 at 04:52 PM ----------

    https://store.sonyentertainmentnetwo...UNDSHAPES00000 - £5.19, £4.67 PS+

    https://store.sonyentertainmentnetwo...OMASWASALONEFG - free

    ---------- Post added 24-04-2013 at 06:14 PM ----------

    Acclaimed indie adventure Machinarium coming to PS Vita next week – PlayStation.Blog.Europe

    La un pret mai mic .
    Din pacate nu mai am ps3 si nu cred ca ma avantajeaza ps+ doar pentru vita.LBP si Gravity Rush arata super, dar cel mai mult ma intereseaza remote play dintre vita si ps4, oricum o sa achizitionez consola dar la momentul potrivit.Imi poti spune daca este adeavarat ca se lucreaza la un Biosock pt vita??

  4. #1484 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Intr-o vreme se lucra, apoi s-a renuntat la el si acum depinde doar de Sony, daca vor ei sa finanteze jocul.

    BioShock Vita Could Still Happen - IGN

  5. #1485 SP
    Member szabi90's Avatar

  6. #1486 SP
    Member laurentiu885's Avatar
    Parca vad ca iar lanseaza un fifa fotball cu mici modificari ( echipamente , transferuri ..etc) la pretul de numai 40 de lire . Cum sa intamplat si cu fifa 13.

  7. #1487 SP
    Member szabi90's Avatar
    Si eu am acea presimtire , apoi sigur o sa vand Ps Vita , jocuri oricum nu apar , iar titlurile mai mari care sunt lansate , sunt facute doar sa fie facute

  8. #1488 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Pacat de potentialul consolei...se pot face jocuri extraordinare dar nu iese prea mult "cascaval" pentru developeri daca nu e lafel de populara ca si Xbox-ul sau Ps3-ul

  9. #1489 SP
    Member szabi90's Avatar
    Oricum nu ma mai intereseaza soarta consolei , am asteptat mult , si mi-a fost de ajuns , sincer , Fu .. Sony , PS Vita Total Fail , si cu asta basta , nu o sa aiba succes cu jocuri Flash ,si cu porturi.

  10. #1490 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar

  11. #1491 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Mda...bun pentru un joc de iPhone

  12. #1492 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quell Memento on PS Vita


  13. #1493 SP
    Member szabi90's Avatar
    WoW , asta da joc , astfel de jocuri trebuie sa apara de acum incolo , lol glumeam , tampenie de joc !!! Bravo Sony

  14. #1494 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    WoW, cate comentarii constructive!

  15. #1495 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by szabi90 View Post
    WoW , asta da joc , astfel de jocuri trebuie sa apara de acum incolo , lol glumeam , tampenie de joc !!! Bravo Sony
    You are welcome to go back to Call of Duty. Thx for the visit, feel free to not return.

    Exista si jocuri fară arme, explozii si sânge.

  16. #1496 SP
    Junior Member Sergiu121's Avatar
    Intereseaza pe cineva sa cumpere Soul Sacrifice atunci cand o sa apara ? Eu am jucat demo-ul si pot sa spun ca nu mai pot sa astept sa apara.
    Ce parere aveti de jocurile indie ? Ati prefera sa cumparati mai multe jocuri indie, sau un joc full price ?

  17. #1497 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by Sergiu121 View Post
    Intereseaza pe cineva sa cumpere Soul Sacrifice atunci cand o sa apara ? Eu am jucat demo-ul si pot sa spun ca nu mai pot sa astept sa apara.
    Ce parere aveti de jocurile indie ? Ati prefera sa cumparati mai multe jocuri indie, sau un joc full price ?
    Si eu sunt nerabdator pt. Soul Sacrifice, am demo-ul dar inca nu am apucat sa il incerc, astept si primele review-uri iar daca au sa fie favorabile, am sa incerc demo-ul sa vad daca e de mine (fiind un mare fan Demon's Souls si Dark Souls ar trebui sa fie in curtea mea ).

    Eu sunt fan indie games, consider ca o consola portabila trebuie sa completeze consola de sub televizor, nu sa o inlocuiasca.

    Call of Duty, Assassin's Creed, Bioshock, Mass Effect sunt experiente de big TV; pe portabila vreau jocuri pe care sa le pot juca in portii mici / pauze scurte si care sa imi ofere experiente de care nu as avea timp / rabdare pe canapea in fata TV'ului.

  18. #1498 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by gugukalimero View Post
    Si eu sunt nerabdator pt. Soul Sacrifice, am demo-ul dar inca nu am apucat sa il incerc, astept si primele review-uri iar daca au sa fie favorabile, am sa incerc demo-ul sa vad daca e de mine (fiind un mare fan Demon's Souls si Dark Souls ar trebui sa fie in curtea mea ).

    Eu sunt fan indie games, consider ca o consola portabila trebuie sa completeze consola de sub televizor, nu sa o inlocuiasca.

    Call of Duty, Assassin's Creed, Bioshock, Mass Effect sunt experiente de big TV; pe portabila vreau jocuri pe care sa le pot juca in portii mici / pauze scurte si care sa imi ofere experiente de care nu as avea timp / rabdare pe canapea in fata TV'ului.
    Jocul e foarte frumos, dar nu te astepta sa fie ca Souls, este mai mult 70% Monster Hunter - 30% Souls.

  19. #1499 SP
    Member szabi90's Avatar

  20. #1500 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    S-a lansat azi impreuna cu Machinarium.

    Nu are reducere pt PS+ .




Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 75 of 171 FirstFirst ... 25 65 73 74 75 76 77 85 125 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand grip ps vita / psvita / vita slim 2000 By bloodindark in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2021, 17:09
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Playstation Vita primeste PS Plus By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-11-2012, 10:00
  4. PlayStation Vita - Hit or miss? By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2011, 10:10
  5. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts