Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 28

Thread: Qore 4 si Motorstorm 2 demo?

  1. #1 SP
    Senior Member Srachi's Avatar

    Qore 4 si Motorstorm 2 demo?

    Sal
    Am citit pe psn la descrierea editiei a 4-a a qore-ului cum ca ar contine si demo-ul la motorstorm pacific rift.Citeam pe ceva site ca doar cei abonati pe intreg anul vor primii acces la demo insa pe alt site ziceau ca din 11 septembrie oricine cumpara qore 4 va putea dowloada demo-ul.Cum sta treaba,stie cineva?

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu, nu contine ! Not yet sau cel putin eu nu l-am vazut... Si da, am pe un an intreg subscription.

  3. #3 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Maine cica in 11,wuof.Daca nu trebuie subscribe pe tot anul cumpar si eu nr 4 doar pt demo.

  4. #4 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Nu e nevoie de Annual Sub. Eu am doar "editia" din sep, si la tabul de downloaduri apare "only for annual subscribers" doar la un mini-game full version.
    Anyway, asta a fost prima oara cand am luat, si am de gand sa-mi fac annual sub. incepand cu luna viitoare.

  5. #5 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    subscribe pe tot anul trebuie doar pentru calling all cars gratis, in rest beneficiati de toate demo-urile si beta-uri doar cumparand volumul respectiv.

  6. #6 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Exact. Acum sa vina ziua de maine, daca nu fac astia nicio gaura neagra azi.

  7. #7 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Pe 11 ? Eu stiam ca pe 12 apare demo la Motorstorm 2.

  8. #8 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Cica pe 11,gaura neagra cica sa amanat din cate stiu,le este frica totusi,imi ia dreptu la viatza astia si ma trimite in dead space pe ishimura,wuof greu va fi.

  9. #9 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Luigi pe 12 apare socom beta available pe qore 1.

  10. #10 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    A, eu credeam ca apar ambele in acelasi timp.

  11. #11 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Ca sa evit crearea unui topic nou: Dar Motorstorm 1 nu mai joaca nimeni? Ma gandeam sa intram online sa ne ardem putin

  12. #12 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    am jucat toti online motorstorm 1 in vara 2007(cine juca online pe vremea aia) acum ii mgo si bf jucat online

  13. #13 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Atunci asteptam M2

  14. #14 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Mda, tocmai a fost amanat de pe 7 oct pe 28 oct, aka inca 3 saptamani de asteptare:
    PlayStation.Blog MotorStorm Pacific Rift crosses the finish line October 28th

    Sorry for double post, exista auto-merge aici?

  15. #15 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    In sfarsit e available pt dowloadat de pe qore 4,acuma imi vine jos.

  16. #16 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Wuof ca nu am ramas gura casca,grafica merge dar nu e ceea ce ma asteptam,poate alte nivele sa fie mai faine iar vehiculele imi par mai manevrabile in motorstorm 1,asta la prima impresie.....

  17. #17 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    oh wow la cate mii de jocuri ies in perioada ce o sa vina nu o sa plictisiti
    off-topic:Cat despre jucatu online axativa pe exclusive rfom-lbp-motor toata lumea o sa le cumpere

  18. #18 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Dupa 15 min de testing sunt multumit, se vede ca nu folosesc acelas engine,este mult mai real texturile arata mai bine definite mai putine buguri doar ca ai-u este cam nebun a trebuit sa repet acel map de 4 ori sa ies pe locu 3...
    Vizual este mai puternic decat pure, dar sa fiu sincer nu mi-a prea placut acel track, dar mai sunt 15 altele deci nu pot sa ma plang ca in motorstorm 1 care avea 5-6 doar(sau mai putin)
    Must-buy for me , macar un racing game decent sa joc anu asta fiind putin dezamagit de gran turismo 5 prologue

  19. #19 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    e diferit de Pure dpdv grafic in sensul ca nu are efectele de lighting sau mie cel putin asa mi se pare. e adevarat totusi ca ar trebui sa vedem mai multe nivele ca sa ne formam o parere cit de cit. dpdv gameplay eu am ramas putin dezamagit in sensul ca ei au tot batut apa in piua cu vegetatia si posibilitatea de a deforma tracku. ete cucu, ca nu se deformeaza nimic (in afara de truck). poate vor fi nivele care vor avea asa ceva, insa cred ca va fi minima treaba si nu va conta prea mult. per total este un motorstorm cu engine upgradat si trackuri diferite. ca si in cazul primului, cred ca va fi nebunie online, in timp ce in single o suga la greu.

  20. #20 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Wuof ca nu am ramas gura casca,grafica merge dar nu e ceea ce ma asteptam,poate alte nivele sa fie mai faine iar vehiculele imi par mai manevrabile in motorstorm 1,asta la prima impresie.....
    De acord cu tot ce ai zis. Grafica si controlul sunt putin si sub asteptarile mele. Dar e ok, il cumpar anyway.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. MotorStorm: Apocalypse demo disponibil pe PSN By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 14-03-2011, 09:37
  2. Demo Valkyria Chronicles in Qore By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 29-09-2008, 03:47
  3. User Preview: Motorstorm Pacific Rift demo By istrategie in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 0 Last Post: 13-09-2008, 15:25
  4. MotorStorm: Pacific Rift Demo disponibil via PSN By h0stile in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 12-09-2008, 12:45
  5. Detalii demo MotorStorm: Pacific Rift By Bobby in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 11-09-2008, 14:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts