Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: MotorStorm: Apocalypse demo disponibil pe PSN

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    MotorStorm: Apocalypse demo disponibil pe PSN

    Sony urmeaza sa lanseze astazi, probabil dupa ce se va termina "maintenance"-ul de 11 ore, pe PSN un demo pentru unul dintre cele mai anticipate jocuri exclusive de pe PS3, MotorStorm: Apocalypse. Jucatorii vor avea posibilitatea sa experimenteze jocul in 3D sau in Full HD, 1080p, depinde cum prefera fiecare si bineinteles si de ce televizor dispun. In demo va fi disponibila o cursa dintre cele 40 ale jocului, Mainline: Off The Rails, iar jucatorul va putea alege din 2 clase de vehicule, din totalul de 13, Supercar si Superbike. De asemenea odata cu aparitia demo-ului pe PSN, userii vor putea observa o serie noua de avatare si teme dinamice cu personaje din noul joc MotorStorm. Jocul va fi lansat in Europa pe data de 18 martie.
    Attached Images Attached Images motorstorm-apocalypse-44c236b5939e9f.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ohoooo, inca un joc 3D. Superb!

  3. #3 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    A aparut de ieri pe uk, l-am si jucat.

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    A aparut de ieri pe uk, l-am si jucat.
    Bravos! Puteai sa postezi ieri un news...
    Anyway, impresii ceva... in special fata de jocurile anterioare?

  5. #5 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    am postat pe threadul dedicat

  6. #6 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    am postat pe threadul dedicat
    Dar acolo vad ca nu se uita nimeni. Fac si topic-urile degeaba.

  7. #7 SP
    Junior Member ilort's Avatar
    marfa jocul

  8. #8 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Fata de Pacific Rift e mai nasol in opinia mea, adica inca este extraordinar de fun si bine facut, dar tot se potrivea mai mult mama natura. Asa jocul parca e lipsit de culoare, e un fel de split second, nu are "acel ceva". Si cred ca "ceva"-ul ala, pentru mine, erau peisajele superbe din Pacific Rift... adica in timp ce te dadeai de toti copacii si treceai peste ceilalati cu monster truck-ul, erai furat de apusul mirific de pe plaja sau de razele de soare care straluceau printre frunzele palmierilor... era alta atmosfera

  9. #9 SP
    Banned nurv's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Bravos! Puteai sa postezi ieri un news...
    Anyway, impresii ceva... in special fata de jocurile anterioare?
    Da, imbunatatiri pe partea de 3D. In Pacific Rift, in mod 3D, masinile pareau "masinute de jucarie" sau cel putin asa imi dadea mie senzatia. Erau cumva tuguiate, mai alungite si parca mai mici.

    In Apocalypse nu sunt distorsionate in modul 3D, arata normal, nu sunt alungite sau deformate. Modul 3D este foarte bine implementat, senzatia de adancime este foarte buna. Parerea mea ca jocul se merita doar pentru senzatia de 3D. In 2D nu e nimic altceva decat o copie de split / second, iar controlul mi se pare mai dificil decat in celelalte jocuri ale seriei.

    Dpdv grafic arata mai bine iar masinile sunt mai detaliate. Ce imi lipsesc mie - vehiculele off road. Aici avem super cars care ma duc cu gandu la Ferrari si Lamborghini nu la monstrii cu rotile cat casa care iti arunca namolul in fata. Din tot jocul asta imi lipseste Motorstorm-ul. Tot ce ramane bun la el este Apocalypsa in 3D.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. MotorStorm Apocalypse By Nash in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 164 Last Post: 23-10-2013, 23:14
  2. Tom Clancy�s HAWX Demo, disponibil pe PSN By eXist in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 01-03-2009, 23:02
  3. Resident Evil 5 Demo disponibil pe PSN By eXist in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 04-02-2009, 09:37
  4. MotorStorm: Pacific Rift Demo disponibil via PSN By h0stile in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 12-09-2008, 12:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts