Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 91 of 112 FirstFirst ... 41 81 89 90 91 92 93 101 ... LastLast
Results 1,801 to 1,820 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #1801 SP
    Diesel k1du's Avatar
    si eu

  2. #1802 SP
    Member Nightfly's Avatar
    Am si eu o intrebare, pe ce sensibilitate jucati, ca niciodata nu reusesc sa o setez cum ar trebui si ratez in continuu, enervandu-ma rau.

  3. #1803 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Eu unul joc cu sensibilitate mica, o pun mai greu dar am precizie mai mare cand este tinta pe inamic.

  4. #1804 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by Nightfly View Post
    Am si eu o intrebare, pe ce sensibilitate jucati, ca niciodata nu reusesc sa o setez cum ar trebui si ratez in continuu, enervandu-ma rau.
    Pe 7 și la orizontală și la verticală.
    E greu de controlat, ai nevoie de ceva antrenament, dar te �ntorci mai repede și poți duce ținta de la un adversar la altul mai rapid.

  5. #1805 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    ma alatur shi eu MakiaveliProJect

  6. #1806 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Imi pare rau dar nu mai pot juca sambata seara deoarece voi fi plecat din localitate.

  7. #1807 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Ce-ati facut domnilor? V-ati dat loviti? Din cate vad nu e nimeni online din cei anuntati pentru jocul de astazi sunt total dezamagit.

  8. #1808 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    OMG eu am uitat total. Dar nici nu am vazut pe nimeni din lista online sau jucandu-se kz2 sa-mi aminteasca

  9. #1809 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Pai n-a avut nimeni ce sa-ti aminteasca daca nici macar nu s-a facut server.

  10. #1810 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    OMG eu am uitat total. Dar nici nu am vazut pe nimeni din lista online sau jucandu-se kz2 sa-mi aminteasca
    Eu te-am adaugat special pentru asta si ma jucam killzone2. deh, asta e. poate data viitoare ne strangem

  11. #1811 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    Eu te-am adaugat special pentru asta si ma jucam killzone2. deh, asta e. poate data viitoare ne strangem
    Scuze. Trebuia putin mai organizat. Cineva sa faca server, sa ne dea psn id si sa zica cine vrea sa joace, sa dea add. Cu un mass message la friend list la ora cutare, ca nu se supara nimeni.

  12. #1812 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    WOW! OMG! e incredibil jocul in multiplayer . sa va zic de ce sunt atat de mirat. cand am luat jocul am jucat cateva misiuni si nu m-a atras, nu stiu de ce. nu l-am mai jucat vreo 4-5 luni pana ieri. aseara pe la 11 am zis sa incerc si multiplayerul. am jucat pana la 5:30 dimineata incontinuu am ramas socatcat de amazing e online-ul in acest joc si cat de mult fun poti sa ai (chiar daca sunt noob si mor tot timpul ). dupa ce am facut un pic de antrenament aseara as vrea si eu sa joc cu voi, intr-un clan ceva. please invite me

    LE: mai am 76 de puncte pana la master sergent si am Kills:124, deaths:152. Faza e ca sunt noob si habar cum sta treaba cu ribbonurile, medalile si clasele. nu inteleg cum se joaca modul seek and destroy. stiti cumva un guide sau ceva pentru un incepator in Killzone 2?

  13. #1813 SP
    Member Cata25's Avatar
    Vorbește cu Enthroll dacă vrei să intri �n DM-C.
    Trebuie să faci anumite lucruri ca să primești ribbonuri, de exemplu să repari 10 obiecte �ntr-un meci, sa vindeci un număr de coechipieri, să omori 10 adversari cu sniper-ul... și tot așa.
    Fiecare ribbon trebuie făcut de 8 ori, iar după aceea �ți oferă o medalie. De exemplu dacă de 8 ori �mpuști 5 adversari �n cap, după aceea pentru fiecare headshot făcut �n joc primești un punct �n plus.
    Sunt 7 clase. Prima e normală, dar celelalte sunt mai diversificate. Fiecare clasă are o abilitate unică, medicul poate vindeca coechipierii de pe jos, sabotorul se poate deghiza ca adversarul, inginerul poate pune turete, tacticianul spawn points.... ai prins ideea.
    Seek and destroy parcă e ăla c�nd trebuie să te duci la baza adversarului și să plantezi bombele.

  14. #1814 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Cum schimb clasa?

  15. #1815 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    Vorbește cu Enthroll dacă vrei să intri �n DM-C.
    Trebuie să faci anumite lucruri ca să primești ribbonuri, de exemplu să repari 10 obiecte �ntr-un meci, sa vindeci un număr de coechipieri, să omori 10 adversari cu sniper-ul... și tot așa.
    Fiecare ribbon trebuie făcut de 8 ori, iar după aceea �ți oferă o medalie. De exemplu dacă de 8 ori �mpuști 5 adversari �n cap, după aceea pentru fiecare headshot făcut �n joc primești un punct �n plus.
    Sunt 7 clase. Prima e normală, dar celelalte sunt mai diversificate. Fiecare clasă are o abilitate unică, medicul poate vindeca coechipierii de pe jos, sabotorul se poate deghiza ca adversarul, inginerul poate pune turete, tacticianul spawn points.... ai prins ideea.
    Seek and destroy parcă e ăla c�nd trebuie să te duci la baza adversarului și să plantezi bombele.
    Eu a trebuit sa fac 10 cu headshot sa iau un ribbon din cate imi aduc aminte si e search and destroy man, nu seek and destroy.Clasa se poate schimba, dupa ce o primesti, din meniul principal (inainte de a incepe jocul sau dupa ce mori), dai R1 si selectezi din sageti.

  16. #1816 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Guys am si eu o mica problema ?! M-ai aveam de facut doar cateva ribbon-uri (black belt) ca sa iau si ultimul trophy pentru medalii. Problema este ca eu am toate ribbon-urile, dar nu am trofeul ! Imi vine sa dau si cu jocul si cu consola de pamant , aveti ceva idei care m-ar putea ajuta sau ma duc direct la sony cu o reclamatie !?

  17. #1817 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Guys am si eu o mica problema ?! M-ai aveam de facut doar cateva ribbon-uri (black belt) ca sa iau si ultimul trophy pentru medalii. Problema este ca eu am toate ribbon-urile, dar nu am trofeul ! Imi vine sa dau si cu jocul si cu consola de pamant , aveti ceva idei care m-ar putea ajuta sau ma duc direct la sony cu o reclamatie !?
    Tu ai avut aceeasi problema si la Uncharted... ceva ce tot faci ii suspect.

  18. #1818 SP
    Member Painkiller's Avatar
    nu cred ca poti sa il mai iei. probabil e de la un save corrupt.

  19. #1819 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Tu ai avut aceeasi problema si la Uncharted... ceva ce tot faci ii suspect.

    1. Nu poti sa cheat-uiesti la nici un joc de PS3.
    2. Nu as risca sa imi iau bann asa cum a facut-o si LOG1X.
    3. Ca sa acuzi pe cineva trebuie mai intai sa ai dovezi
    4. Sper sa imi dati ceva idei in privinta cu ce as putea face, nu sa incepeti sa ziceti ca !

  20. #1820 SP
    Member Painkiller's Avatar
    daca nu ai cheatuit inseamna ca este un glitch care te impiedica se iei trofeul, deci orice a-i face nu o sa poti sa il iei.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 91 of 112 FirstFirst ... 41 81 89 90 91 92 93 101 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts