Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 92 of 112 FirstFirst ... 42 82 90 91 92 93 94 102 ... LastLast
Results 1,821 to 1,840 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #1821 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Verifica poate mai ai un ribbon sau doua de luat...

  2. #1822 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Dovada : Killzone.com

  3. #1823 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Ori este un glitch si o sa trebuiasca sa stergi save-game-ul (desi nici asa nu este sigur ca va merge), ori ai jucat pe alta consola, ai deblocat trofeul acolo si nu l-ai sincronizat.

  4. #1824 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Facem si noi un server in seara asta? de la 22:00 incolo sunt disponibil mai devreme nu pot => Steaua-Dinamo

  5. #1825 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Ori este un glitch si o sa trebuiasca sa stergi save-game-ul (desi nici asa nu este sigur ca va merge), ori ai jucat pe alta consola, ai deblocat trofeul acolo si nu l-ai sincronizat.

    Am jucat pe consola mea, dar nu mi-a dat trofeul. M-ai am putin si innebunesc. O sa fac si o plangere la sony. Cine stie, poate ma aleg cu o consola noua ?! (Am avut un prieten care nu primea aproape nici un trofeu pe consola lui si a primit de la sony o consola noua, pastrand-o pe cealalta. )

  6. #1826 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Am jucat pe consola mea, dar nu mi-a dat trofeul. M-ai am putin si innebunesc. O sa fac si o plangere la sony. Cine stie, poate ma aleg cu o consola noua ?! (Am avut un prieten care nu primea aproape nici un trofeu pe consola lui si a primit de la sony o consola noua, pastrand-o pe cealalta. )
    Si vrei sa te credem lolsony nu e oficial in romania bro...

  7. #1827 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    1. Nu poti sa cheat-uiesti la nici un joc de PS3.
    2. Nu as risca sa imi iau bann asa cum a facut-o si LOG1X.
    3. Ca sa acuzi pe cineva trebuie mai intai sa ai dovezi
    4. Sper sa imi dati ceva idei in privinta cu ce as putea face, nu sa incepeti sa ziceti ca !
    Stai puţin, eu am luat ban pentru că am alimentat Wallet-ul PS Store UK prin Robert, şi am avut ghinionul că la c�teva zile după aia i-a folosit cineva fraudulos cardul - deci nu văd legătura cu ce zici tu acolo.

  8. #1828 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Puteam sa pun pariu. Cine a zis ca prietenul meu era din Romania. Consol3, ti-am zis ca am pe cineva in America. LOG1X stiu cum ai luat bann, zic ca nu as risca si eu sa primesc unul, dar nu neaparat din acelasi motiv. Puteti sa ignorati postul cu problema mea, that's life. Nu o sa mai pot termina platina la killzone 2, nu-i nimic.

  9. #1829 SP
    Junior Member sercanu's Avatar
    Sall All!cand ne adunam la o retea????haideti sa stabilim o data!si care aveti si Headseat in special!Sall All!

  10. #1830 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  11. #1831 SP
    Member justamodel's Avatar
    Looking for some badge boosting? Mai are careva nevoie de asa ceva sa ne ajutam reciproc?

  12. #1832 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Am avut un prieten care nu primea aproape nici un trofeu pe consola lui si a primit de la sony o consola noua, pastrand-o pe cealalta.
    Greu, foarte greu de crezut, indiferent ca vorbim de Sony Romania, US sau UK. Au cei de la sony un talent in a nu da detalii despre diferite probleme, incat sa mai dea si o consola e de domeniul povestilor.

  13. #1833 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Deci cine se baga in aceasta seara la un ROvsRANDOM ?

  14. #1834 SP
    Member LeGenD's Avatar
    cine joaca killzone 2 online sa imi dea add sa fim mai multi sa facem serveru nostru
    psn id: LeGenD_Ro

  15. #1835 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Muthu Raoul View Post
    Deci cine se baga in aceasta seara la un ROvsRANDOM ?
    Jucati si pe hartile din DLC?
    La ce ora?

  16. #1836 SP
    Member justamodel's Avatar
    Vin si eu.

  17. #1837 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    OK...sa nu fie chestie ca nu am anuntat, azi jucam de la ora 20.30... RO vs Random... inca nu stiu ce harta... aveti Headset si DLC-uri?

  18. #1838 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Muthu Raoul View Post
    OK...sa nu fie chestie ca nu am anuntat, azi jucam de la ora 20.30... RO vs Random... inca nu stiu ce harta... aveti Headset si DLC-uri?
    N-am DLC, dar intru si eu. Iti dau add diseara

  19. #1839 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    OKI

  20. #1840 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    S-ar putea ca o sa intru si eu !
    Nu am DLC's

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 92 of 112 FirstFirst ... 42 82 90 91 92 93 94 102 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts