Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 82 of 112 FirstFirst ... 32 72 80 81 82 83 84 92 ... LastLast
Results 1,621 to 1,640 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #1621 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Mo si eu sunt begginer si am intrat in CGR..Daca vrei,vorbeste cu istrategie si te asteptam in CGR

  2. #1622 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Exista vreun clan al incepatorilor?
    Depinde.
    Vrei să joci? DM-C
    Vrei să ai niște caractere �n fața nick-ului? Celelalte...

  3. #1623 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    E de prost-gust ironia ta..Adica in RSA si CGR nu se joaca nu?

  4. #1624 SP
    Member Cata25's Avatar
    Hm. Păi să vedem. Să zicem că intrăm 12 rom�ni online �ntr-o seară. Oare de ce 9 sunt DM-C, 2 RSA și 1 CGR?

    Acum serios, DM-C e cel mai activ clan de Killzone 2 de pe forum. Toți care au o treabă pe forumul ăsta știu asta. Sau cel puțin are cei mai activi membri.

  5. #1625 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Desi acum veam cea mai putina valoare,oricum mai ne trebuie cateva victorii si luam awardul de 10.000 de valori,si da noi jucam aproape in fiecare seara.

  6. #1626 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Primul meci: caporal, ribon de example soldier si de natural born killer. M-am miscat cat de cat sau praf?

  7. #1627 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Mo te primim cu mare placere in RSA. Ia legatura cu Raskolnikov sau cu ffocus pentru a te inscrie in clan deoarece eu o sa fiu plecat o saptamana din Bucuresti. Bineinteles, daca vrei.

    Cata, ti-as fi raspuns si eu cu o ironie dar ma abtin pentru ca as supara membrii DM-C pe care ii consider prieteni. Si am o intrebare pentru tine: de unde stii tu programul nostru? Daca nu scriem pe forum nu inseamna ca nu jucam.

  8. #1628 SP
    Member Cata25's Avatar
    Știu că jucați. Am văzut pe killzone.com

    Dar eu cred că cei din clanul �n care sunt, DM-C, sunt cei mai activi. Majoritatea din celelalte clanuri au cam lăsat baltă Killzone-ul.
    De la tine din clan am văzut că doar tu și Clumunari mai jucați cu noi. Restul piua...

  9. #1629 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Mo te primim cu mare placere in RSA. Ia legatura cu Raskolnikov sau cu ffocus pentru a te inscrie in clan deoarece eu o sa fiu plecat o saptamana din Bucuresti. Bineinteles, daca vrei.

    Cata, ti-as fi raspuns si eu cu o ironie dar ma abtin pentru ca as supara membrii DM-C pe care ii consider prieteni. Si am o intrebare pentru tine: de unde stii tu programul nostru? Daca nu scriem pe forum nu inseamna ca nu jucam.
    Tre sa ii dam invite. Ori eu ori Focus. Aseara am fost ocupat cu niste experiente western astfel incat nu am apucat.

  10. #1630 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Nimeni online?

  11. #1631 SP
    Member Cata25's Avatar
    Joacă Steaua

  12. #1632 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Hehehe. A fost fun aseara. Cam pamant eu ca nu stiu nici hartile. La un moment dat tipa consol3 dupa mine sa ma duc in baza noastra ca sunt in baza lor. Eram pierdut in spatiu . Aveam ceva cu caine_rau. Il nimeream numai pe el.

  13. #1633 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Yep,a fost misto.Mai intram si in seara asta,eu raman pana cand sunt oameni ca sa jucam.See you guys tonight

  14. #1634 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    ah, in seara asta nu sunt acasa... ca as fi intrat si eu la un masacru . sambata seara anyone?

  15. #1635 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    Eu intru si azi ca ieri a fost fun , pacat ca ieri ati plecat cativa asa de devreme si am ramas doar 5.

  16. #1636 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    DLC FTW today!

  17. #1637 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Ce ma oftic ca nu am stiut ca s-a jucat aseara. As fi intrat si eu !

  18. #1638 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    nu a aparut DLC pe store.
    nu trebuia sa apara?

  19. #1639 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    DLC Napalm and Cordite will launch on the 23rd

    Jul 17, 2009 - by Victor Zuylen
    Category: News
    Napalm & Cordite, the new downloadable content pack for Killzone 2, contains two exciting new multiplayer maps: Suljeva Cliffside, which takes place on the rocky outskirts of the Suljeva mining village; and Arctower Landing, which revisits the Arctower defense posts of Blood Meridian. On top of that, the DLC pack allows you to wield a pair of weapons which were previously accessible only through the single player campaign! Napalm & Cordite will be launched on PSN on July the 23rd!

  20. #1640 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    a fost destul de fun meciul de aseara tin minte ca Hellghast trebuia sa planteze cele 2 bombe in baza la ISA si eu cu Greyhound faceam duel 1 vs 1

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 82 of 112 FirstFirst ... 32 72 80 81 82 83 84 92 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts