Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce harti jucam?

Voters
123. You may not vote on this poll
  • Afghan

    49 39.84%
  • Derail

    19 15.45%
  • Estate

    28 22.76%
  • Favela

    38 30.89%
  • Highrise

    37 30.08%
  • Invasion

    22 17.89%
  • Karachi

    28 22.76%
  • Quarry

    26 21.14%
  • Rundown

    19 15.45%
  • Rust

    29 23.58%
  • Scrapyard

    23 18.70%
  • Skidrow

    25 20.33%
  • Sub Base

    33 26.83%
  • Terminal

    46 37.40%
  • Underpass

    16 13.01%
  • Wasteland

    31 25.20%
Multiple Choice Poll.
Page 14 of 42 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast
Results 261 to 280 of 838

Thread: Call of Duty: Modern Warfare 2 Championship PS3

  1. #261 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by Wickyz View Post
    Scuze de intarzierea cu anuntarea unui al treilea membru al echipei dar sunt in plina sesiune si nu prea am timp sa joc. Nu am dorit sa iau pe cineva aleator, ci am preferat sa discut cu lumea si sa le vad stilul de joc. Se simte foarte mult lipsa lui Koba, era jucatorul agresiv de la noi din echipa. Acum trebuie sa-i gasim un inlocuitor. Nu de alta, dar nu-mi place ce face k1du cu FAL ultimul timp si mai e si cu Renegade in echipa.

    Mah Wickyz mah, eu te credeam om in toate mintile si serios. Tu joci non-stop si ii spionezi pe ceilalti cum joaca cu armele. Crede-ma ca prea multa tactica si organizare strica, si la Modern Warfare 2 nu ai ce tactica sa faci. Jucati si voi de fun ca nu cred ca stati acuma in loc de un amarat de premiu, care probabil va fii un joc.

  2. #262 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    o tactica buna constituie un avantaj. Iti derutezi inamicul, daca nu s-a pregatit suficient. dar trebuie sa fii si flexibil, pt ca altfel nu te poti adapta la stilul de joc al adversarului. Legat de campionat..am si eu o intrebare: pana la urma se joaca in modul hard-core sau normal? se joaca un meci pe zi sau 2-3? ce harti raman pana la urma? ce moduri de joc? doresc , daca se poate, cine se va ocupa de aranjarea meciurilor sa puna din timp ziua si ora, sau sa o putem alege impreuna, pt ca nu toti avem un program lejer si sa nu pierdem meciuri din motivul absurd ca era pus la o ora imposibila. Multumesc.

  3. #263 SP
    Member maweryck's Avatar
    chiar ma gandeam ca echipa 7 (koba , wickys si tibikimi ) sunt cam favoriti . In acelasi timp nu trebuie uitat faptul ca este un joc de echipa si pana la urma nu conteaza asa de mult "individualitatile " cat echipa si cat de capabili sunt ei sa joace in echipa .
    Eu i-am cam invatat pe baietzi care cum joaca , ce stil ....Mai greu cu wickyz care in ultima vreme este cam imprevizibil + ca experimenteaza intr-una ...clase ....stiluri de joc . Sper sa nu-si piarda "identitatea "si sa fie cu mintea limpede in zilele de meci .Mie de exemplu mi s-a intamplat sa le zapacesc clasele si percurile si armele pana am ajuns sa nu ma mai hotarasc cum si cu ce joc ....

    Ma oftic la culme ca jocul asta nu are nici o metoda de a inregistra meciurile .Tare mult mi-ar fi placut sa vad vreo cateva meciuri .

  4. #264 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    asa e, e nasol ca nu se inregistreaza. Si eu am fost de vreo 2 ori in situatia in care nici o arma nu ma mai atragea, incercam sa joc cu toate si sfarseam prin a nu fi bun cu niciuna. Dar asa am descoperit Fal-ul, ACR-ul , dupa aceea M16-le, apoi Ump-ul. Incerc sa ma las de GL ca attach pt ca am impresia ca imi strica jocul. Dupa cateva meciuri de folosit intens GL , tintesc mai greu si devin mai lenes la facut frag-uri. Hai ca intru sa vad daca e ceva miscare online ca mi s-a facut pofta de un meci.

  5. #265 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Mah Wickyz mah, eu te credeam om in toate mintile si serios. Tu joci non-stop si ii spionezi pe ceilalti cum joaca cu armele. Crede-ma ca prea multa tactica si organizare strica, si la Modern Warfare 2 nu ai ce tactica sa faci. Jucati si voi de fun ca nu cred ca stati acuma in loc de un amarat de premiu, care probabil va fii un joc.
    No offence, dar poate unii oameni nu joaca pentru premiu. Poate joaca pur si simplu pentru gloria de a iesi pe primul loc si poate un award pe forum. Poate.

    Numele meu portocaliu nu inseamna ca ce zic e "oficial". Eu sunt doar moderator pe Portal. Sa nu se inteleaga altceva.

  6. #266 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Jucati si voi de fun ca nu cred ca stati acuma in loc de un amarat de premiu, care probabil va fii un joc.
    Pai eu cred ca in primul rand jucam pt FUN nu pt altceva dar poate unii chiar sunt nespus de motivati in a castiga campionatul

  7. #267 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Inteleg faza cu awardul pe forum, dar nici atunci nu recurgi la spionat adversari. The end this topic !

  8. #268 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Vom juca cu Maveryck, deci echipa devine : Tibikimi, Maveryck si Wickyz. Numele răm�ne acelaşi.

    ---------- Post added 19-01-2010 at 10:39 PM ----------

    Uuu? Spionaj? As vrea sa pot sta spectator sa urmăresc lumea dar �mi iau kick. �mi dau seama catusi de c�t din killcam cum joaca cineva.

  9. #269 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Wickyz View Post
    Numele răm�ne acelaşi.

    La ce nume te referi ca nu am inteles ?

  10. #270 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by Wickyz View Post
    Mai inscriem o echipa.

    "i has no shutgunz"

    Kobayashy
    TiBiKiMi
    Wickyz

    Suntem interesaţi de c�teva meciuri de antrenament, PM pe forum sau pe PSN ID: Wickyz.
    cred ca despre asta era vorba...

  11. #271 SP
    Member maweryck's Avatar
    Din cate am inteles , Kobayashy nu este disponibil pt campionatul asta ...si cred ca asa am ajuns eu "replacement killer".

    Ca sa stimulam putzin spiritul competitiv :


  12. #272 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Cu parere de rau trebe sa imi retrag echipa din campionat ( Dromoter , Cata25 , Existenz ) fiindica Cata25 a spus ca nu ii place jocul si ca nu are timp pt el iar Existenz nu are nici el chef sa se mai joace .... . Eu as juca dar singur nu prea mere . Sry guys pt ca vam dat programu peste cap .

  13. #273 SP
    Junior Member henak's Avatar
    Atunci ai vrei sa joci cu mine in echipa?

  14. #274 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    asadar avem un opening. Cei care vor sa se retraga sa anunte acum pentru ca si asa este foarte tarziu.

  15. #275 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    daca mai este nevoie de oameni pot juca eu

  16. #276 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    raul daca vrei sa joci ai inca 2 coechipieri.

  17. #277 SP
    Junior Member henak's Avatar
    Nici raul12 nu mai poate juca asa ca raman cu DarkRazvan si daca mai vrea cineva astept PM.

  18. #278 SP
    Member al3xultimate's Avatar
    convoc consiliul national de antrenament pe consola etc etc in seara asta pe la 8-9 ?
    sa zica cineva inainte pe forum cine va face partyul

  19. #279 SP
    Member psycho-07's Avatar
    ce se intampla pe aici se retrag toti?

  20. #280 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by psycho-07 View Post
    ce se intampla pe aici se retrag toti?
    hell no! extragerile&official championship thread vor fi postate in cursul acestei saptamani

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 42 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Modern Warfare 3 (2011) By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 644 Last Post: 31-05-2013, 20:33
  2. Recrutam jucatori clan Call of Duty:Modern Warfare 3 PS3 Online By PayneKiller in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 25-05-2012, 15:02
  3. Replies: 14 Last Post: 24-05-2012, 20:43
  4. Replies: 66 Last Post: 02-04-2010, 13:46
  5. Replies: 13 Last Post: 18-12-2009, 12:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts