Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 62 of 91 FirstFirst ... 12 52 60 61 62 63 64 72 ... LastLast
Results 1,221 to 1,240 of 1816

Thread: Killzone 3

  1. #1221 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    S-a ajuns deja la ceea ce nu doream: migrarea de pe call of duty pe killzone insa bine ca nu sunt atatea tufisuri in spatele carora sa stea baietii si sa astepte. De ce naiba GG ai schimbat controlul? O sa ajunga si jocul asta ca minunata Paralia dupa exodul compatriotilor si al vecinilor de peste Dunare.

    Stai linistit ca o sa apara si aici, mai ales cuicscoupari d'astia: "moaaaaaa' ce HS i-am dat nubului HAXXOR try hard ftw....". Fuzari si digei sunt peste tot.

  2. #1222 SP
    Member TaSe88's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    Si inca o chestie... inteleg ca tu si Faxiu va descurcati foarte bine cu el. Insa nu am jucat cu nici unul dintre voi inainte ca sa stiu cat de bine va descurcati cu DS3-ul.

    Aratati-mi stats din alte jocuri (gen BC2) in care sa vad ca va descurcati bine cu DS3 si apoi spuneti-mi ca jucati mai bine cu Move si ca e mai bun si atunci o sa analizez altfel problema.
    hm.
    am 13 ani de purtat PS controller in mana,doar.
    Nu stiu ce varsta ai tu, dar eu unul iti spun cum e situatia si atat. nu cauta sa postez scoruri de la alte joace pt a dovedi ceva: "uite uite, si la jocul asta sunt pe locul 6 in lume".
    dar iti spun si nu conteaza daca e credibil sau nu: mi-am cumparat KZ2 miercurea,duminica am fost pe locul 2 in lume pe leaderboards.
    nu sti ce inseamna un joypad la mine in mana.

  3. #1223 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by TaSe88 View Post
    mi-am cumparat KZ2 miercurea,duminica am fost pe locul 2 in lume pe leaderboards.
    nu sti ce inseamna un joypad la mine in mana.

    Attached Images Attached Images goddes.jpg

  4. #1224 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    oare au dat drumul la servere?

  5. #1225 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    oare au dat drumul la servere?
    Incearca daca ai tupeu

  6. #1226 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    chiar are ceva daca intru mai repede de data de lansare?

  7. #1227 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Depinde... Daca ai stickul sau softul fermecat risti si inca cum

  8. #1228 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Mda.. deci n-am rezistat si am jucat si eu demo-ul azi. Cuvintele sunt de prisos

  9. #1229 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  10. #1230 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  11. #1231 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Depinde... Daca ai stickul sau softul fermecat risti si inca cum
    Nu neaparat Renegade a postat cateva pagini in urma pe cineva care are jocul si mai sunt si multi altii pe langa el.

  12. #1232 SP
    Member faxiu's Avatar
    doh! tocmai. Si neaparat.

  13. #1233 SP
    Junior Member sercanu's Avatar
    Cand va aud k nu va puteti obisnui cu controlerul...mor de ras...........
    de fapt stai k mai sunt si specimente care in 4 zile ajung in top3.
    Ahh doar in Iulie ajung acasa.

  14. #1234 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Shi Eu knd aud kt d $meKer pt vbi unii ma ps p mn d RaS !
    Exista si oameni carora le este mai greu sa se obisnuiasca cu controlleru de la o consola, asta nu inseamna ca trebuie sa ii apostrofezi tu, pentru ca nimeni nu sa nascut invatat.

  15. #1235 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Da TaSe88 si crapa la sercanu si GuCOZA.
    De cand e PS3 pe piata jucam cu controllerul si acu constatam ca numai putem trai fara Move.
    Da noua nu ne pasa vrem Killzone 3 pe masa.
    Apropo, cu Move sau fara Move demoul m-a convins sa investesc in scest joc. Desi pare ca ar fi mai interesant cu Move, pana creierul meu s-ar obinui cu schimbarea imi e teama sa nu pierd din farmecul jocului. Asa ca probabil, in ceea ce ma priveste, il voi aborda cu controllerul.

    Killzone 3 ne pregateste lucruri noi, campanii mai atragatoare, mai diversificate (zone industriale, laboratoare high-tech, jungla si o statie spatiala, parca). Mediul inconjurator o sa fie mai viu, mai colorat.

    Asa ca la dracu, cu Move sau fara jocul asta e awesome...

    PS. Controller rulzzz !!!

  16. #1236 SP

  17. #1237 SP
    Junior Member sercanu's Avatar
    Deci nu am ajuns in top 3 in 4 zile, dar mai mult de o luna nu mia luat sa ma obisnuiesc cu controllerul.

  18. #1238 SP
    Admin MonkY's Avatar

  19. #1239 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    99 Lire, o să aibă bătaie de cap Robert cu pachetele alea, e huge cutia

    hmv.com: Music CDs, DVDs, Games & More

  20. #1240 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Oh no YOU didn't!!!
    you BASTARD!
    (nu trimiteti pm-uri, nu intrebati de unde e, can't tell)
    Attached Images Attached Images dsc00395.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 62 of 91 FirstFirst ... 12 52 60 61 62 63 64 72 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts