Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 63 of 91 FirstFirst ... 13 53 61 62 63 64 65 73 ... LastLast
Results 1,241 to 1,260 of 1816

Thread: Killzone 3

  1. #1241 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Dupa bulina galbena, cred ca este de pe la noi din magazine. Ai ceva pile? Macar cat ai dat ne poti spune?

  2. #1242 SP
    Junior Member adrianang's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Da TaSe88 si crapa la sercanu si GuCOZA.
    De cand e PS3 pe piata jucam cu controllerul si acu constatam ca numai putem trai fara Move.
    Da noua nu ne pasa vrem Killzone 3 pe masa.
    Apropo, cu Move sau fara Move demoul m-a convins sa investesc in scest joc. Desi pare ca ar fi mai interesant cu Move, pana creierul meu s-ar obinui cu schimbarea imi e teama sa nu pierd din farmecul jocului. Asa ca probabil, in ceea ce ma priveste, il voi aborda cu controllerul.

    Killzone 3 ne pregateste lucruri noi, campanii mai atragatoare, mai diversificate (zone industriale, laboratoare high-tech, jungla si o statie spatiala, parca). Mediul inconjurator o sa fie mai viu, mai colorat.

    Asa ca la dracu, cu Move sau fara jocul asta e awesome...

    PS. Controller rulzzz !!!



    Eu am PS3 doar de un an si tin sa va spun ca primul joc jucat a fost Killzone 2. In prima saptamana mi se parea greu sa ma obisnuiesc cu controller-ul si credeam ca shotere-le pe consola sunt grele si ca iti trebuie foarte multa experienta. Timpul a trecut si am rulat multe alte jocuri nu neaparat shotere si acum am capatat dexteritate. Cred ca acelasi lucru este valabil si pentru cei care folosesc move. Personal am comandat move si jocul si astept cu nerabdare sa il joc cu noul sistem. Citesc cu interes toate aceste discutii inclusiv pe cele de la sectiunea move si abia astept sa va spun parerea.

  3. #1243 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Dupa bulina galbena, cred ca este de pe la noi din magazine. Ai ceva pile? Macar cat ai dat ne poti spune?
    239 lei. alex nu-l aducea numai peste o sapt, am profitat. Din pacate nu pot inca sa vin cu pareri ca nu am acces la PS3 (family gathering). Cum apuc putin, revin cu niste impresii.

  4. #1244 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Un tip care lucreaza la altex mi-a zis ca-l are in depozit de 2 saptamani insa nu are acces la el.

  5. #1245 SP
    Member maweryck's Avatar
    239 RON nu e un pret chiar asa de rau . Ma gandesc sa nu mai fac pre-order la shopto ...bine ca n-am apucat azi sa platesc
    Eu am mai intrebat odata p'aici care pe unde si-a facut pre-comanda sau de unde o sa si-l cumpere ....si am primit un reply despre zone (1,2, 3 ) . Am zis ca nu ma intereseaza zona 1 (sa-l iau de la webpredator de exemplu ) pt ca am cont de UK si vreau sa cumpar si DLC-uri + ca am deja niste Lirute pe contul ala
    Ca sa revin ...239Ron suna f bine pt mine daca reusesc sa-l iau in ziua lansarii .... . Niciodata nu am facut asa ...sa astept ziua lansarii si sa ma duc eu sa0l iau din magazin , nu sa astept curierul acasa

    LE: Maine ma duc pe la Media Galaxy-uri , Diverta-uri si ce magazine mai gasesc ...poate gasesc pe cineva sa mi-l dea .
    Pot avea probleme daca il joc mai devreme de lansare ? chiar daca nu am consola jailbreak-uita sau chestii d'astea ( si nici n-am de gand) . Din cate stiu ...pe XBOX360 existau probleme de genul asta , luai ban daca il jucai mai devreme pt ca se considera ca il ai de pe torrente (daca nu ma insel )

    ---------- Post added 19-02-2011 at 07:27 PM ----------

    Quote Originally Posted by beugen2001 View Post
    Un tip care lucreaza la altex mi-a zis ca-l are in depozit de 2 saptamani insa nu are acces la el.
    Deci altex zici ..........

  6. #1246 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Pe situl de la Altex, jocul apare sa fie in stoc la pretul de 270 ron...
    Killzone 3 - PS3

  7. #1247 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Altex - Piatra Neamt il are deja pe rafturi la pretul de 270 lei.
    L-a cumparat un prieten (astazi - vineri 19.02.2011).. dar ii este frica sa il joace inainte de data lansarii.

  8. #1248 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Oricum 270 lei e scump mai bine astepti o saptamana si il cumperi la 200
    http://www.mediagalaxy.ro/catalog/in...6&itemId=37266

  9. #1249 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by beugen2001 View Post
    Oricum 270 lei e scump mai bine astepti o saptamana si il cumperi la 200
    Consola SONY PS3 slim 320GB, Blu-Ray + joc Killzone 3

    Aaaaa...clar ...eu eram curios daca e vre-un magazin de la noi unde sa fie 239 RON

  10. #1250 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Aaaaa...clar ...eu eram curios daca e vre-un magazin de la noi unde sa fie 239 RON
    hint: nu

    Nu cred ca dorm noaptea asta. KZ3 este absolut spectaculos, arata impecabil, se misca grozav, te surprinde la fiecare pas, AI-ul este genial, te tine in priza, povestea nu e slaba dupa cum se specula din cauza review-urilor, exista diversitate in abordarea luptelor din cauza elementelor noi de gameplay, melee-uri brutale
    In sfarsit un friendly AI bun si folositor. Sunt foarte, foarte multumit pana acum. GG Guerilla Games!

  11. #1251 SP
    Member viezure's Avatar
    In timp ce altii joaca jocu' full, eu ieri am descarcat demoul si am sarit sa-l joc direct cu move. Si desi am fost infiorator de prastie, fara sa exagerez spun ca experienta de joc este total alta fata de-un controller. Si sa va zic de ce. Daca te uitai doar la televizor, vedeai pe unu' care se misca destul de haotic, ii e greu sa se uite sus/jos, iar tinta o pune greu pe inamici. Dar stiti de ce?

    Pentru ca inca nu sunt obisnuit sa misc efectiv mana/incheietura in timp ce joc, invatat din toate jocurile pana acum ca misti mana degeaba, la fel cum scoti limba in timp ce joci Efectiv, gandesti altfel jocul cand trebuie sa-ti misti incheietura sus jos stanga dreapta ca sa mergi si sa pui tinta, simti ca trebuie sa fii alert si sa stii ce sa faci si unde sa te uiti, daca nu, mori (spre deosebire de controler, unde misti degetul pac pac). Cand puneam iron sights insa am vazut super precizia move-ului, il miscam perfect si numai la cap le dadeam.

    Deci ca o concluzie, trebuie sa ma obisnuiesc sa controlez camera (asta-i problema mea acum) incat sa pot avansa fluent. Si in cazul asta, chiar imi inchipui ca gun attachment-ul te va ajuta, pentru ca vei fi nevoit sa tii altfel controllerul si atunci va trebui sa misti nu incheietura, ci bratul, deci probabil va fi mai usor. Dar oricum, cat de prastie sunt eu acum, tot presimt ca va fi mult mai bine decat cu dualshocku'.

  12. #1252 SP
    Member maweryck's Avatar
    Pana la urma e problema daca il joc on-line innainte de lansare ? stie cineva ?
    Multumesc

  13. #1253 SP
    Member justamodel's Avatar
    Pai daca sunt serverele sus? Chiar daca sunt cu cine sa joci? Ca inafara de tine si de membrii presei nu prea are nimeni acces la joc. Te poti da oficial CG lol daca te intreaba cineva de sanatate

  14. #1254 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by justamodel View Post
    Pai daca sunt serverele sus? Chiar daca sunt cu cine sa joci? Ca inafara de tine si de membrii presei nu prea are nimeni acces la joc. Te poti da oficial CG lol daca te intreaba cineva de sanatate

    Am ajuns la 10 min dupa ce s-a inchis magazinul

  15. #1255 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Killzone 3 – Jungle Gameplay Video HD (Minor Spoilers)


  16. #1256 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Deci exista deja pe rafturi in lantul de magazine Altex? ....

  17. #1257 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Deci exista deja pe rafturi in lantul de magazine Altex? ....
    Daca nu lucrezi la/nu ai prieteni la/nu conduci motostivuitorul de la Altex, nu ai acces lol

  18. #1258 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  19. #1259 SP
    Member Wagram's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Deci exista deja pe rafturi in lantul de magazine Altex? ....
    L-am vazut si eu azi pe rafturi la Altex, 270 de lei. Tipii m-au privit foarte blazati cand le-am spus ca nici nu s-a lansat inca. Mai lipsea sa spuna: 'Iaca l-am lansat noi.'

  20. #1260 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Este timpul pentru un control al OPC-ul pe la magazinul "Altex". Le multumesc celor care au scris aici, ca se vinde "pe sub mana".

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 63 of 91 FirstFirst ... 13 53 61 62 63 64 65 73 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts