Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 35

Thread: 3.21 vs 3.30 firmware

  1. #1 SP
    Member krOOm's Avatar

    3.21 vs 3.30 firmware

    am deschis acest thread ca sa postati daca aveti sau ati avut probleme cu ps3-ul pentru ca eu unul am si am citit pe net ca ar fi la de firmware, amandoua firmware cica aduc probleme ps3-ului cum ar fi: stricarea blocului optic,freez-uri peste freez-uri,controllerele nu le mai vede, doar conectand cablul usb, fara semnal la TV si neputinta conectarii la internet.

  2. #2 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Prostii scrise la absolut fiecare update. Fa update'ul fara griji ca nu se va intampla nimic

  3. #3 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Eu l-am facut cand a aparut si pana acum totul pare ok

  4. #4 SP
    Junior Member calinbill's Avatar
    Am facut update la 3.30 si am avut un freez, asta dupa 3-4 ore de joc. Cu alt firmware nu am avut freez.

  5. #5 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Eu am avut si inca mai am probleme cu controller-ul , adica dupa ce iesi din ceva ( PSN Profile , PS Store etc. ) nu imi merge controller-ul din prima.

  6. #6 SP
    Banned GhostyAbudy's Avatar
    Mie nu-mi merge controlleru' dupa 3.30. Defapt imi merge daca il conectez prin usb , inainte de a deschide consola.

  7. #7 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by GhostyAbudy View Post
    Mie nu-mi merge controlleru' dupa 3.30. Defapt imi merge daca il conectez prin usb , inainte de a deschide consola.
    Am inceput sa patesc si eu asta. Ciudat este faptul ca nu se intampla tot timpul.

  8. #8 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Am avut doua freezuri dupa ce am facut update-ul la 3.21 . Nu stiu daca ii de la update pentru ca freezurile au aparut abea odata la 7 zile (cam asa ) si numai daca ma jucam Bad company 1 (la alte jocuri nu am probleme ) .
    Asa ca nu stiu daca update-ul e de vina neaparat (doua freezuri in 20 si ceva de zile nu e asa mare lucru)

    L.E.
    Quote Originally Posted by CrysMM View Post
    La mine dupa update-ul cu 3.30 mi s-a marit capacitatea HDD-ului de la 60 la 250 Gb.
    cred ca mai fac si eu odata update-ul . Be right back :-" . . Good one

  9. #9 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    La mine dupa update-ul cu 3.30 mi s-a marit capacitatea HDD-ului de la 60 la 250 Gb.

  10. #10 SP
    Junior Member razvankey1's Avatar
    Puteti trece la 3.30 fara probleme. Dca nu vede controller-ul incercati un reset.

  11. #11 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Folositi butonul de reset daca aveti probleme cu controller-ul, in 99% din cazuri se rezolva.
    Am facut update la 3.21 cand a aparut si acum am 3.30, nu am avut nicio problema.

  12. #12 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Nu inteleg frica asta, chiar voi face si eu in seara asta update-ul sa vad ce se intimpla. Desi sint sigur ca totul va functiona ok.

  13. #13 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Faceti update-ul fara frica, nu se intampla nimic rau. La mine am pierdut optiunea cu other system, dar sa fim seriosi, nu mi-am cumparat PS3 sa pun Linux pe el, pentru asta exista PC. Pana acum se comporta ok.

  14. #14 SP
    Member viezure's Avatar
    Cei cu probleme de mai sus, ce model de PS3 aveti? Io am 3.21 fara nicio problema, da' la cate am citit de board.playstation.us, parca mi-e si frica sa trec pe 3.30

  15. #15 SP
    Member psycho-07's Avatar
    eu am facut update si imi merge perfect

  16. #16 SP
    Member viezure's Avatar
    Precizeaza si modelul, pt posteritate

  17. #17 SP
    Banned GhostyAbudy's Avatar
    Problema mentionata mai sus o am pe un Slim de o suta doua zeci de giga.

  18. #18 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Consola mea a inceput sa primeasca freeze-uri in fiecare zi de la 3.21 incoace.

  19. #19 SP
    Junior Member laptarul's Avatar
    Asta e paranoia deja, depinde si ce faci cu consola. Sunt multe jocuri care au o tendinta de a da freeze, printre care si Bad Company 2 ( optimizare proasta probabil, acelasi lucru se intampla si in bad company 1 ). Probabil asta e cauza

  20. #20 SP
    Member Radoo's Avatar
    Am făcut update de ieri şi n-am avut nici o problemă pe PS3 Slim 250GB.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. PS3 Firmware Update HD 3D By Luparu in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 21-09-2010, 17:32
  2. Firmware versiunea 4 By florinel in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 4 Last Post: 18-10-2009, 16:19
  3. PSP Firmware 5.50 By consol3 in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 23-04-2009, 08:59
  4. Wii firmware 4.0 By istrategie in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 28-03-2009, 21:48
  5. Playstation 3 firmware 2.60 By istrategie in forum Console News
    Replies: 16 Last Post: 22-01-2009, 03:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts