Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 28 of 28

Thread: Zvon: PlayStation Network pe bani

  1. #21 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Chestia cu DLC pentru ceva ce poti obtine jucand este pentru oameni prosti, foarte prosti. Si daca ei sunt prosti sa dea bani pentru asa ceva atunci producatorii o sa tot scoata asemenea aberatii. Numai necumparandu-le se poate spune stop acestor genuri de DLC.
    Cum sa cumperi orbs pentru Dante's Inferno, cine o mai auzit asa ceva, ca si cum ai cumpara la God of War xp orbs, sau arme pentru Bfbc2 care le poti debloca jucandu-te putin.
    Dar lumea cumpara si o sa urmeze DLC cu sfarsitul jocului pentru cei lenesi, DLC cu altcineva jucandu-se si tu te uiti la el, DLC cu 100% trophies.

  2. #22 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    E DLC si la DiRT 2, pentru toate masinile deblocate si altul cu toate traseele.

  3. #23 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Chestia cu DLC pentru ceva ce poti obtine jucand este pentru oameni prosti, foarte prosti. Si daca ei sunt prosti sa dea bani pentru asa ceva atunci producatorii o sa tot scoata asemenea aberatii. Numai necumparandu-le se poate spune stop acestor genuri de DLC.
    Cum sa cumperi orbs pentru Dante's Inferno, cine o mai auzit asa ceva, ca si cum ai cumpara la God of War xp orbs, sau arme pentru Bfbc2 care le poti debloca jucandu-te putin.
    Dar lumea cumpara si o sa urmeze DLC cu sfarsitul jocului pentru cei lenesi, DLC cu altcineva jucandu-se si tu te uiti la el, DLC cu 100% trophies.

    Eu vreau DLC cu creditele de la sfarsitul jocului. Sa mi le dea "early"!!

  4. #24 SP
    Member LeGenD's Avatar
    ai fost extrem de slab la faza asta...dar te iert de data asta.

  5. #25 SP
    Senior Member consol3's Avatar

    Zvon: PlayStation Network pe bani

    Quote Originally Posted by LeGenD
    ai fost extrem de slab la faza asta...dar te iert de data asta.
    Ce sa faci,omu' n-a inteles-o lol

    L.E.Nu va luati dupa thanks ca legend practic nu stie la ce foloseste butonul ala.

  6. #26 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by tiberiu_sim View Post
    You can say it again. Am vazut si la Split / Second, platesti iti deblocheaza tot ce altii se chinuie sa faca jucind. Content-ul fiind tot sub forma de DLC.
    Eu am patit sa ma trezesc cu tot continutul deblocat cand am cumparat Burnout Paradise Complete de pe PSN. S-o dus tot farmecul, instant.

  7. #27 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Ce bine ca mi-ai spus ca ma batea gindul sa-l cumpar si eu de pe PSN, acu stiu sigur ca voi cumpara bluray-ul.

  8. #28 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Vezi totusi pe la optiunile de cumparare, poate mi-a scapat mie ceva. Eu doar voiam sa cumpar Burnout + Surf Island si prinsesem ceva oferta unde pachetul complet era 30 de dolari.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 14-04-2009, 09:29
  2. Zvon - FFXIII demo pe bani By h0stile in forum Console News
    Replies: 21 Last Post: 10-09-2008, 18:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts