Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 165

Thread: MotorStorm Apocalypse

  1. #41 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Am impresia ca Motorstormul asta o sa fie un joc impresionant. Din cat se vede pana acum contine toate ingredientele care sa-l faca un super joc. Sper s anu fie pus in umbra de GT sau NFS.

  2. #42 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  3. #43 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  4. #44 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Possible MotorStorm Apocalypse boxart

    This boxart has yet to be officially confirmed by Sony, though it is on the official game page. The title isn’t due out until next year, so it could be awhile before we hear anything official.
    Attached Images Attached Images motorstorm_apocalypse_boxart.jpg

  5. #45 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Arata foarte bine.

  6. #46 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Mda... Asa spunea toata lumea si inainte sa apara Motorstorm: Pacific Rift si cand a aparut l-au luat 2 oameni de pe tot forumul.

  7. #47 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Mda... Asa spunea toata lumea si inainte sa apara Motorstorm: Pacific Rift si cand a aparut l-au luat 2 oameni de pe tot forumul.
    E valabil pt majoritatea jocurilor, asa-s trailerele facute si la jocuri si la filme, colaje mici care contin doar partile bune din joc/film, montate ca sa para ceva "super extra". Insa eu cred ca o sa-l cumpar, imi place foarte mult tema post-apocaliptica.

  8. #48 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Problema e ca Motorstorm: Pacific Rift chiar a fost un super-joc. Pentru mine e cel mai tare arcade racing de pe PS3.

  9. #49 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    E valabil pt majoritatea jocurilor, asa-s trailerele facute si la jocuri si la filme, colaje mici care contin doar partile bune din joc/film, montate ca sa para ceva "super extra".
    Corect, dar nu valabil si la Motorstorm. Pe mine ma "excita" jocul asta mai mult decat Forza 3 si Gt5 la un loc.

  10. #50 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Mda... Asa spunea toata lumea si inainte sa apara Motorstorm: Pacific Rift si cand a aparut l-au luat 2 oameni de pe tot forumul.
    3 persoane ca l-am avut si eu . Motorstorm 1 si 2 au fost jocuri bune, iti dadeau senzatia aia de comeptitie nebuna trasa la sange, mi-au placut si track-urile cu diferite rute fiecare corespunzatoare pentru o anumita clasa de auotvehicul. Acuma sa zic si eu ca ao fost cel mai bun arcade? Probabil in genul lui chiar a fost dar sa nu uitam si de burnout paradise care si in ziua de azi il joc cu placere nebuna.

  11. #51 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pacific Rift a fost racerul la care am transpirat cel mai mult. Incredibil ce senzatie de competitie!

  12. #52 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Mda... Asa spunea toata lumea si inainte sa apara Motorstorm: Pacific Rift si cand a aparut l-au luat 2 oameni de pe tot forumul.
    Pai arata bine coperta, nu inseamna ca si jocul o sa fie bun.
    Mai nou in toate jocurile se prabusesc cladirile sau sunt deja prabusite dupa tot felul de apocalipse.
    Motorstorm Apocalypse
    Darksiders
    Army Of Two: The 40th Day
    Split/Second
    Crysis 2
    ...si lista cred ca e mult mai mare dar nu-mi aduc acu aminte.

    Cred ca ar fi fost mai nimerit ca Motorstorm 3 sa vina cu o combinatie dintre primele doua, trasee pe zapada si apoi cu Apocalypse.

  13. #53 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  14. #54 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Cred ca cei de la Sony au vazut toata zarva despre apocalipsa in 2012, si au zi "Eh, creem un MotorStorm nou cu apocalipsa!"

  15. #55 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Gamescom Trailer

  16. #56 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Nu mai am rabdare. Cred ca pana prin mai anul viitor o sa iau numai jocuri exclusive.

  17. #57 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Cand se lanseaza?

  18. #58 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Q1 2011.

  19. #59 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  20. #60 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. MotorStorm Apocalypse amanat in UK By darkpaul13 in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 19-03-2011, 00:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts