Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 69 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 ... LastLast
Results 161 to 180 of 1366

Thread: Uncharted 3: Drake's Deception

  1. #161 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Killswitch View Post

    Mai comunica si tu cu noi din cand in cand, o sa credem ca esti mut Doamne Fereste....

  2. #162 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    RoboForum.

  3. #163 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    @Killswitch: 0010 00101110000 1010101000. 0010 10 0111001 001010!!!

  4. #164 SP
    Junior Member n3r0's Avatar
    Este interesant titlul, Drake's Deception, oare cu ce este pacalit/inselat ?
    Chiar as vrea sa faca o mare prostie in prima parte a jocului, ca la urma sa incerce sa rezolve ce a provocat.

  5. #165 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by n3r0 View Post
    Este interesant titlul, Drake's Deception, oare cu ce este pacalit/inselat ?
    Women..

  6. #166 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by n3r0 View Post
    Este interesant titlul, Drake's Deception, oare cu ce este pacalit/inselat ?
    Sper sa nu fie vorba de Sully.

  7. #167 SP
    Member taz@'s Avatar
    in HD...


    caca maca...merge doar pe youtube.

  8. #168 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Uncharted 3 May See Off-line Co-Op | PlayStation LifeStyle
    Naughty Dog’s Uncharted 3 still isn’t due for at least another year, but that hasn’t stopped us from searching around for more information of Nathan Drake’s next treasure adventure. It’s already known that the Uncharted developers plan to outdo Among Thieves, but details about how they plan to do that have been under tight wraps. But can we begin to speculate that there is a very good chance for off-line co-op?
    Already, GameStop is taking in pre-orders for Uncharted 3, and some details of the game may have spilled that hasn’t been confirmed by Naughty Dog yet. One piece of info in particular, is that Drake’s Deception may come with an off-line co-op mode as it is shown advertised on GameStop’s website.

    Co-op isn’t exactly new to the series as we saw an online co-op mode available in Among Thieves. But that co-op option only had a few missions that didn’t take the players through the campaign. Perhaps this is the full co-op feature that we have been waiting for with the storyline embedded. At this point it’s all speculation, so we’ll have to sit this one out until we get some answers from Naughty Dog. Whatever their explanation is, it can only be good from this point.

    nu stiu cat de mult va place ideea, da eu sincer m-as bucura sa aibe offline co-op. Mult mai bine ma distrez terminand o misiune/campanie cu un prieten decat singur sau cu un tip online pe care nu il cunosc si poate nici nu o sa mai vorbesc cu el.



  9. #169 SP
    Member taz@'s Avatar

  10. #170 SP
    Junior Member n3r0's Avatar
    Co-op offline/online, chiar ca au pastrat ce e mai bun pentru sfarsit.

  11. #171 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    parerea mea e ca grafica nu se va schimba cu mult fata de U2 maxim 10% imbunatatiri si asta din cauza ca ps3-ul nu are potential grafic

  12. #172 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by beugen2001 View Post
    parerea mea e ca grafica nu se va schimba cu mult fata de U2 maxim 10% imbunatatiri si asta din cauza ca ps3-ul nu are potential grafic
    Esti sigur la faza cu potentialul? Hai ca m-ai facut sa rad. Comparatia de mai sus nu iti zice nimic? Doar 10% oare?

  13. #173 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    pai la placa video care o are nu vad sa poata mai mult deja la pc-uri se vede noua generatie de placi video gtx 4xx si ce a mai aparut pe piata,cred ca sunt destule jocuri pe pc la momentul actual care la detalii maxime bat exclusivitatile pe ps3.tehnologia avanseaza destul de repede si zic eu ca nu vom prinde 2014/2015 tot cu ps3

  14. #174 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by beugen2001 View Post
    parerea mea e ca grafica nu se va schimba cu mult fata de U2 maxim 10% imbunatatiri si asta din cauza ca ps3-ul nu are potential grafic
    sa stii ca dev teamul a precizat ca U3 nu va fi foarte diferit de U2 dapdv. si nu pentru ca PS3 nu are potential grafic (sa stii ca in ciuda faptului ca are o placa video slaba, 40% din puterea grafica e asigura de procesorul CELL.) ci din alte motive.

  15. #175 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Trist.Poate ce vrei sa spui tu e ca PS3-ul nu MAI are poetnetial grafic mult ramas dar ghici ce?Uncharted 2 deja are cea mai buna grafica cel putin din punctul meu de vedere dintre toate jocurile MULTIPLATFORM incluzand tot si xbox si pc.Atunci o imbuntatire cu 10 % ar fi ceva grozav la grafica pe care o are acest joc, desi cred eu ca grafica va fi chiar mai buna notabil pentru ca naughty dog daca te itneresezi sunt renumiti pentru modul lor de lucru prin care reusesc efectiv sa inghesuiasca totul in niste resurse hardware destuld e limitate cum este GPU-ul PS3-ului, insa au reusit sa foloseasca capabilitatile procesorului la MAXIM si asa au obtinut minunatia asta de joc.PC-urile ies din discutie si ce placi ai mai mentionat tu acolo pentru ca pur si simplu pe PC nu isi da nimeni in afara de cei de la CRYTEK interesul pentru a obtiune rezultate grafice cu adevarat uimitoare...Partea interesanta acum vine...in UNCHARTED grafica chiar nu e cel mai important lucru jocul asta e atate de multe lucruri in afara de grafica incat pt. mine unu si pt. multi altii are o categorie a lui speciale.In legatura cu grafica de pe PC uita-te la Crysis 1 ce grafica buna a avut la vremea lui, si ce poveste anosta, un joc mediocru din punct de vedere al gameplay-ului.Chestia e ca Dumnezeule la ce placi grafice exista acum pe PC cum ai zis si tu , daca s-ar vrea desi e clar de ce nu se vrea, sa se faca un joc gen uncharted rezultatele ar fi ceva de neimaginat asa cum uncahrted 2 ni se pare o realizare grafrica extraordinara pt. zilele noastre ce S-AR putea face ar fi de-a dreptul impresionant,pentru ca totusi cu riscu de a ma repeta intr-adevar ps3 are un GPU foarte slab care sa zicem reprezinta maxim 25% din ceea ce poate face o placa grafica de PC din prezent...si cred ca sunt optimist cand zic 25%, dar ceea ce trebuie inteles e ca aici in ciuda rationamentului firesc ca ce e mai puternic, are specificatii mai bune e CLAR mai bun, trebuie sa intelgem ca defapt 1 singur lucru conteaza : Modul in care sunt folosite acele resurse.

    LE: imi cer scuze pentru greselile de scriere sunt obosit si promit sa corectez maine .

  16. #176 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by beugen2001 View Post
    cred ca sunt destule jocuri pe pc la momentul actual care la detalii maxime bat exclusivitatile pe ps3
    Asta e alta mancare de peste. Nu pc-ul e concurentul direct al ps3-ului ci xbox-ul. Cand microsoft o sa scoata jocuri cu o grafica careia ps3-ul nu i-ar face fata sau cand o sa scoata o noua consola atunci o sa apara si ps4. Cand? Cine stie? Important e ca, asa cum reiese din comparatia de mai sus, e inca loc de mai bine, "bine" care inca ma satisface pe deplin.

  17. #177 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    573ph4n, folosește paragrafele pe viitor, e foarte greu de urmărit grămada aia de text fără spațiere.

  18. #178 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by 573ph4n View Post
    Trist.Poate ce vrei sa spui tu e ca PS3-ul nu MAI are poetnetial grafic mult ramas dar ghici ce?Uncharted 2 deja are cea mai buna grafica cel putin din punctul meu de vedere dintre toate jocurile MULTIPLATFORM incluzand tot si xbox si pc.Atunci o imbuntatire cu 10 % ar fi ceva grozav la grafica pe care o are acest joc, desi cred eu ca grafica va fi chiar mai buna notabil pentru ca naughty dog daca te itneresezi sunt renumiti pentru modul lor de lucru prin care reusesc efectiv sa inghesuiasca totul in niste resurse hardware destuld e limitate cum este GPU-ul PS3-ului, insa au reusit sa foloseasca capabilitatile procesorului la MAXIM si asa au obtinut minunatia asta de joc.PC-urile ies din discutie si ce placi ai mai mentionat tu acolo pentru ca pur si simplu pe PC nu isi da nimeni in afara de cei de la CRYTEK interesul pentru a obtiune rezultate grafice cu adevarat uimitoare...Partea interesanta acum vine...in UNCHARTED grafica chiar nu e cel mai important lucru jocul asta e atate de multe lucruri in afara de grafica incat pt. mine unu si pt. multi altii are o categorie a lui speciale.In legatura cu grafica de pe PC uita-te la Crysis 1 ce grafica buna a avut la vremea lui, si ce poveste anosta, un joc mediocru din punct de vedere al gameplay-ului.Chestia e ca Dumnezeule la ce placi grafice exista acum pe PC cum ai zis si tu , daca s-ar vrea desi e clar de ce nu se vrea, sa se faca un joc gen uncharted rezultatele ar fi ceva de neimaginat asa cum uncahrted 2 ni se pare o realizare grafrica extraordinara pt. zilele noastre ce S-AR putea face ar fi de-a dreptul impresionant,pentru ca totusi cu riscu de a ma repeta intr-adevar ps3 are un GPU foarte slab care sa zicem reprezinta maxim 25% din ceea ce poate face o placa grafica de PC din prezent...si cred ca sunt optimist cand zic 25%, dar ceea ce trebuie inteles e ca aici in ciuda rationamentului firesc ca ce e mai puternic, are specificatii mai bune e CLAR mai bun, trebuie sa intelgem ca defapt 1 singur lucru conteaza : Modul in care sunt folosite acele resurse.

    LE: imi cer scuze pentru greselile de scriere sunt obosit si promit sa corectez maine .
    Ai fost atat de " aprins " incat te-ai grabit rau cu scrisul

  19. #179 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Pe mine personal nu m-ar deranja absolut deloc daca grafica ar ramane fix aceeasi si, in schimb, producatorii ne-ar oferi o poveste cel putin la fel de interesanta ca in U2, mulata pe un gameplay cel putin la fel de antrenant, presarata cu momente in fiecare capitol.

  20. #180 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Pe mine personal nu m-ar deranja absolut deloc daca grafica ar ramane fix aceeasi si, in schimb, producatorii ne-ar oferi o poveste cel putin la fel de interesanta ca in U2, mulata pe un gameplay cel putin la fel de antrenant, presarata cu momente in fiecare capitol.
    Amen to that!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 69 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 14-04-2012, 22:42
  2. Replies: 0 Last Post: 06-04-2012, 09:22
  3. Uncharted 3: Drake�s Deception By darcangel in forum Console News
    Replies: 33 Last Post: 16-12-2010, 20:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts