Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 112 of 125 FirstFirst ... 12 62 102 110 111 112 113 114 122 ... LastLast
Results 2,221 to 2,240 of 2489

Thread: Uncharted 2

  1. #2221 SP
    Member justamodel's Avatar
    Nu putea sa ajunga si Romania la un campionat mondial.. asa tre sa joc cu tricoul Argentinei..

  2. #2222 SP
    Member faxiu's Avatar
    Campa unu aseara susu cu vuvuzeaua...

  3. #2223 SP
    Member griever666's Avatar
    Fax, ce faci man?
    am intrat ieri toti si am facut niste meciuri (eu, Mugabe, Cristache, Babulu), numai tu ai lipsit
    ce sa zic a mers mai bine ieri, foarte putin lag, pana pe seara cand iar am facut spume, am jucat cu "nemuritori"
    frustrant, frate, ca depinzi de o mizerie de host, la mine netul merge intotdeauna la fel, am banda rezervata, nu sunt fluctuatii sau mai stiu eu ce, deci indiferent de legatura ta poti sa ai sau nu lag, ceea ce e de maxim *** ...

  4. #2224 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by griever666 View Post
    am banda rezervata

    adica? Ai abonament cu banda garantata? Cat este garantarea, la ce valoare(in Mbps)?

  5. #2225 SP
    Member griever666's Avatar
    Nu mai stau in Ro. Am 2Mb.

  6. #2226 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    This weekend Arne announced that Naughty Dog is kicking off an Uncharted 2 PS3 multiplayer double cash holiday weekend!

    To quote: "For the next 5 days, the per-match limit on earned cash will be $150,000. That’s not a typo—we’re running the Double Cash weekend a day longer than typical for a holiday weekend. Make the most of it!

    It goes without saying that this is probably a good time to get a leg up on your run to hit level 80. I know I’ll be checking into multiplayer to get a jump on gaining levels.

    Double Cash Weekend:

    Starts: Friday, July 2, 2010 at 10:00 AM PDT
    Ends: Wednesday, July 7, 2010 at 10:00 AM PDT"


  7. #2227 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Misto, si'asa ca acum m'am apucat si eu de U2.
    Nu sunt un mare talent dar sper sa dau peste cativa dintre voi pe'acolo.
    Id'ul meu de PSN e ZdrutZ

  8. #2228 SP
    Member faxiu's Avatar
    nu am prea deschis PS3 decat pt. updateuri si alte avioane. In w/e-uri ma duc la fi-mea la Cheia iar in timpul sapt. e CM si ma uit la aia cum topaie cu Jabulanu'.

    O sa intru duminica dupa e ajung acasa, daca oto e dublu si intra toti babalacii...sa reunim azilul

  9. #2229 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Am o intrebare. Eu nu am mai jucat uncharted de anul trecut, revenind deabia acum. Ce s'a intamplat cu skin'urile soldatilor din campania single-player? Nu le mai gasesc deloc. Eu am toate DLC-urile si tot ce gasesc sunt skinurile cumparate de acolo + astea de la cupa mondiala

  10. #2230 SP
    Member griever666's Avatar
    nu le-ai deblocat?

  11. #2231 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Ba da, singurele nedeblocate sunt alea de platinum, crushing si Lazarevici de level 40. Am sa fiu mai atent dupa ce dispar astea de World CUp.

  12. #2232 SP
    Member blondutzu's Avatar
    saptamana trecuta mi-am luat si eu Uncharted 2. E varianta platinum, zona 2. Imediat dupa ce l-am bagat in consola am intrat in PS Store si mi-am luat toate DLC-urile gasite (3 parca - skinuri, modul siege+skinuri, Multiplayer pack).

    Niciunul din aceste DLC-uri nu le pot vedea in joc. Trebuie facut ceva special ca ele sa imi apara?

  13. #2233 SP
    Member faxiu's Avatar
    Da, probabil ca ai luat DLCurile de pe US Store. In cazul asta vinde U2ul tau zona 2 si fa rost de zona 1. Ca nu merg DLCurile de pe o zona pe alta. Desigur exista si varianta 2: ia din nou DLC-urile pentru codul jocului tau (ai pe cotorul carcaseu un cod, daca e 00509 iei din DE store, daca e cod de UK, iei din UK store s.a.m.d\). Dar cel mai putin costisitoare e varianta 1...

  14. #2234 SP
    Member blondutzu's Avatar
    am folosit contul de UK ptr DLC. am verificat acel cod si intr-adevar nu se potriveste cu ce scrie pe carcasa mea (desi jocul e zona 2 full english ma asteptam sa mearga DLC-ul din UK).
    Culmea e ca nici la Heavy Rain nu se potriveste codul de pe carcasa cu cel de la DLC-ul de pe UK dar totusi pe acela il vede.

  15. #2235 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    am folosit contul de UK ptr DLC. am verificat acel cod si intr-adevar nu se potriveste cu ce scrie pe carcasa mea (desi jocul e zona 2 full english ma asteptam sa mearga DLC-ul din UK).
    Culmea e ca nici la Heavy Rain nu se potriveste codul de pe carcasa cu cel de la DLC-ul de pe UK dar totusi pe acela il vede.
    Cel mai probabil ai U2 zona 2 varianta germana /adica cea cu codul mentionat de inconfundabilul faxiu/, care nu se pupa cu DLC-ul de pe UK Store. Cand cumperi DLC-ul de pe Store iti si spun baietii acolo ce cod trebuie sa aiba jocul ca sa fie compatibil.

    So, eu te-as sfatui sa incerci sa vinzi jocul tau si sa faci rost de un U2 din UK sau cu cod de UK /il gasesti pe net/. Uite si o varianta -> zavvi.com - Uncharted 2: Among Thieves (Platinum) PS3. 85 de lei si ti-l aduce postasul acasa. Bafta

  16. #2236 SP
    Member blondutzu's Avatar
    da acum m-am prins ca mai e si un product code pe acolo. Aveam impresia ca daca e zona 2 merge automat DLC de pe UK. Si al meu tot varianta Platinum este o sa incerc sa il schimb cu cineva.

  17. #2237 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Stie cineva de ce nu pot intra in Multiplayer?
    Imi da "Error syncing models"

  18. #2238 SP
    Member faxiu's Avatar
    muta-ti profilul de jucator si salvarile pe alt cont (in game data gasesti astea) si mai incearca odata. Daca merge, muta inapoi profilul primul si mai bagi o fisa. si tot asa. Daca nu vrea si nu vre, bad luck, o sa astepti pana mai dau desteptii ND un reset la lvl 1...

  19. #2239 SP
    Member griever666's Avatar
    Intreaba-l pe Muski!

  20. #2240 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Quote Originally Posted by faxiu View Post
    muta-ti profilul de jucator si salvarile pe alt cont (in game data gasesti astea) si mai incearca odata. Daca merge, muta inapoi profilul primul si mai bagi o fisa. si tot asa. Daca nu vrea si nu vre, bad luck, o sa astepti pana mai dau desteptii ND un reset la lvl 1...
    Mersi, dar din fericire problema si-a revenit de la sine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 112 of 125 FirstFirst ... 12 62 102 110 111 112 113 114 122 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts