Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 113 of 125 FirstFirst ... 13 63 103 111 112 113 114 115 123 ... LastLast
Results 2,241 to 2,260 of 2489

Thread: Uncharted 2

  1. #2241 SP
    Member slabunator's Avatar
    Online dom'le! Cine joaca? Se baga cineva la infiintarea unui clan, batut americani si chestii faine?

  2. #2242 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    me, me! pick me!
    n-am cine stie ce rank, dar I can handle it

  3. #2243 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by slabunator View Post
    Online dom'le! Cine joaca? Se baga cineva la infiintarea unui clan, batut americani si chestii faine?
    Ja Ja Ja!

  4. #2244 SP
    Member faxiu's Avatar
    jack, stii ca este un clan care mai e si stiut de cal breaz deja. Nush cine mai joaca dintre ei acush, poti baga tagul linistit.

  5. #2245 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by faxiu View Post
    jack, stii ca este un clan care mai e si stiut de cal breaz deja. Nush cine mai joaca dintre ei acush, poti baga tagul linistit.
    ROCG ftw man! Vreau sa ii dau resurrect. Recruit new blood & convince the veterans to join. Eventual daca is doritori sa facem niste clan battle-uri organizate, dar in esenta e pentru meciuri casual si servit americani la protap.

  6. #2246 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Ma bag si eu la urmatorul Double Cash weekend Cu toate ca momentan sunt destul de fascinat si de prins de KZ2 si mai am in asteptarea si SSF4, nu pot sa uit jocul cu care mi-am facut primii prieteni de pe PSN si la care am fost si eu candva intre primii 2000 worldwide

    Jos palaria pentru fostii si noii membri ROCG

  7. #2247 SP
    Member griever666's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Ma bag si eu la urmatorul Double Cash weekend Cu toate ca momentan sunt destul de fascinat si de prins de KZ2 si mai am in asteptarea si SSF4, nu pot sa uit jocul cu care mi-am facut primii prieteni de pe PSN si la care am fost si eu candva intre primii 2000 worldwide

    Jos palaria pentru fostii si noii membri ROCG
    Mda, eu ajunsesem pe 230, iar don' Cristache...in primii 4 parca?
    Din nefericire mi-a crapat PS3-ul acum o saptamana si ceva...red blinking light of doom...scarboasa treaba...

  8. #2248 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by griever666 View Post
    Din nefericire mi-a crapat PS3-ul acum o saptamana si ceva...red blinking light of doom...scarboasa treaba...
    Sorry to hear that mate Chiar ma gandeam ce mai e cu tine de ai disparut asa. Sper sa te avem din nou printre noi cat mai curand.. asta daca nu te-a fermecat noul Xbox Slim

  9. #2249 SP
    Member griever666's Avatar
    Am prea multe jocuri de ps3 ca sa schimb tabara...asa ca o sa rezolv cumva problema, partea proasta e ca am ramas fara salvari. O sa incerc sa-l resuscitez la un moment dat, macar sa-mi transfer salvarile care se pot transfera.

  10. #2250 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Salvarile nu raman pe HDD ?

  11. #2251 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  12. #2252 SP
    Member griever666's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Salvarile nu raman pe HDD ?
    E jegoasa treaba cu salvarile. Raman pe HDD, dar HDD-ul nu-l poti folosi pe alt PS3, alt PS3 te obliga sa-l formatezi pentru a-l putea folosi. La fel si cu tool-ul Backup/Restore. Daca il resuscitez si pun salvarile pe USB merge, daca le folosesc pe acelasi cont, cu exceptia catorva jocuri care nu permit copierea salvarilor.
    Singura modalitate cat de cat ok e transferul intre doua PS3-uri, teoretic poti MUTA orice, adica sterge datele de pe PS3-ul sursa, si rescrie tot pe PS3-ul destinatie...asta inseamna sa imi iau un nou PS3 si sa-l resuscitez pe asta...adica slabe sanse.

    Scuze de OFFTOPIC!

  13. #2253 SP
    Junior Member RiCaDdO's Avatar

    Uncharted2 Online

    ma bag si eu,sunt la inceput dar fac fata
    PSN id: CataRic

  14. #2254 SP
    Member muski's Avatar
    Ehhh griever vezi radeai de mine ca mi-au sters astia contul , acum na si tie! , desi imi pare rau asa , dar meriti oleaca de caterinca

  15. #2255 SP
    Member griever666's Avatar
    Quote Originally Posted by muski View Post
    Ehhh griever vezi radeai de mine ca mi-au sters astia contul , acum na si tie! , desi imi pare rau asa , dar meriti oleaca de caterinca
    Muski loveste din umbra
    Ehe, daca doar imi resetau aia userul la uncharted...era bine
    Eh, am glumit si eu, speram sa te mai bagi si tu la un meci-doua, faceam echipa buna
    Parca vad ca se reintregeste echipa la Uncharted 3

  16. #2256 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by griever666 View Post
    Parca vad ca se reintregeste echipa la Uncharted 3
    Asta e o certitudine

  17. #2257 SP
    Member muski's Avatar
    Pai Griev sincer sa fiu nici nu prea m-am mai jucat asa in ultimul timp... , poate mai bagam pe la iarna oleaca, ca vreo 2 sau 3 luni stau oleaca pe bara cu jocurile astea...

  18. #2258 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    cred ca ma bag si eu ca nu am mai jucat de ceva vreme

  19. #2259 SP
    Member griever666's Avatar
    Ok, boys, s-a votat! Pana in iarna imi rezolv si eu problema. See you then!
    BTW urmeaza weekend cu grenades only...as fi tras o runda, ca pare interesant, dar posibil sa fie penibil, acum cu damage-ul "nou" de la grenade. Daca incearca cineva sa-mi spuneti si mie impresii...

  20. #2260 SP
    Member faxiu's Avatar
    Grenade only zici?......deci n-am ce sa caut, se stie talentul meu la grenade. Cred ca cel mai repede iti faci PS3ul trimis in tara aciulea la romanashii nostri priceputi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 113 of 125 FirstFirst ... 13 63 103 111 112 113 114 115 123 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts