Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 106 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 2120

Thread: God of War 3

  1. #41 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Aici vei putea vedea live : SPIKE 2008 Video Game Awards

  2. #42 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    La ce ora ar trebui sa inceapa sau s-a si terminat?
    http://gamextract.com/?p=4203
    Si niste screenshots: NeoGAF - View Single Post - The Official Thread of the 2008 Spike VGA's

  3. #43 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Ma asteptam la ceva mi mult gameplay.

  4. #44 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Intradevar cam dezamagitoare prezentarea.Practic au fost 20-25 secunde de gameplay.

  5. #45 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Dezamagit de trailer,mult prea scurt.Cel mai fain a fost cel de la Mafia 2, zic eu.

  6. #46 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Eu sunt dezamagit de cum arata jocul. Dupa atata hype, ar fi trebuit sa arate infinit mai bine la grafica. Macar o sa fie actiune multa.

  7. #47 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Jocul nu arata rau dar la ce grafica a avut pe ps2 ma asteptam la mai mult.Oricum sunt convins ca o sa fie un joc bun

  8. #48 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    avand in vedere ca ce am vazut era SD, arata si se misca foarte bine! bloody Kratos
    ma asteptam sa fie 10 sec de gameplay, asa ca nu sunt dezamagit de lungime.
    EDIT: that was GREAT !

  9. #49 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    verifica sectiunea "Videos" de pe "Portal" inainte de a mai posta link-uri

  10. #50 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    cine vrea sa vada trailer-ele in HD la calitate foarte buna:
    (direct download)
    http://fizzel89.com/videos/gow3teaser720p.mp4 (720p)
    http://fizzel89.com/videos/gow3teaser1080p.mp4 (1080p)
    acu arata altfel

  11. #51 SP
    Member maniac360's Avatar
    Jocul pt care mi-am luat ps3-ul. Vreau sa cred ca va fi extraordinar. Grafica mi se pare buna (acum dupa ce am vazut teaserul hd), sa vedem care va fi firul epic.

  12. #52 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    daca stie cineva un link unde pot vedea tot VGA ?

  13. #53 SP
    Senior Member huber's Avatar
    dezamagitor trailerul dar jocul arata foarte bine dabea astept data 27/03/2009

  14. #54 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    ce e asa dezamagitor ? doamne poate ca e scurt traileru ,iar grafica nu e de ps2 mi se pare chiar misto,mai bine vroiati sa nu vedeti niciun trailer ?,asteptati un gameplay si apoi vorbiti

  15. #55 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Grafica mi se pare superba! Sa fim seriosi! Ia puneti cate o pauza in timpul trailerului si observati detaliile.

  16. #56 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Sa stii ca eu cand ma joc, pun pauza sa observ detaliile ?! ...

    Who cares de grafica ? ... i Dont ... Dupa mine sa aibe aceasi grafica ca primul, care oricum este foarte buna.

    Continuarea conteaza, the storyline... jocul oricum este un film trecut printr-un engine video.

  17. #57 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Ah astai singuru joc care ma face sa imi doresc sa fi avut ps3...........

  18. #58 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Intradevar in HD arata altfel.Daca pui pauza se vad detalile.Oricum nu grafica e cea mai importanta,daca va avea un storyline bun si un gameplay la fel de bun ca in jocurile precedente va fi excelent.Si sunt sigur ca va avea un story si un gameplay excelente

  19. #59 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Intradevar in HD arata altfel.Daca pui pauza se vad detalile.Oricum nu grafica e cea mai importanta,daca va avea un storyline bun si un gameplay la fel de bun ca in jocurile precedente va fi excelent.Si sunt sigur ca va avea un story si un gameplay excelente
    de acord cu tine. la jocul asta gameplay-ul si story-ul sunt primele.. si se vede ca acum Kratos e mult mai furious si bloody
    bineinteles grafica care sa-ti ia ochii nu strica si sunt sigur ca ce-am vazut acum este un old build.

  20. #60 SP
    Member slabunator's Avatar
    ma asteptam la grafica gen uncharted....fizicul lui kratos arata chiar f bine ( puteam admira in detaliu 6-packu) dar inamicii si close -upul nu prea... e totusi un joc god of war dar hai sa fim obiectivi si sinceri dintre toate seriile de jocuri ps2 care au sequel pe ps3 asta este cel cu cele mai mici imbunatatiri grafice (ex resident evil, devil may cry, grand turismo,killzone,etc au grafica mult superioara prequelurilor de pe ps2), aici nu cred ca ma puteti contrazice ... plus ca nu stiu ce fac cei de la sony studios in ultima vreme cu animatiile de sange ,si in trailerul asta cat si in jocul resistence 2 parca e ketkup cu apa... sper ca e doar o versiune super rudimentara a jocului si sa-si ia cat de mult timp sony (si pana in 2011 e ok) sa faca dreq treaba buna

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 106 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 103 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 19-04-2012, 12:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts