Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 57 of 220 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 107 157 ... LastLast
Results 1,121 to 1,140 of 4382

Thread: ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3

  1. #1121 SP
    Junior Member scociu's Avatar
    Nu prea inteleg. Era ultimul meci, era scris pe forum "clasamentul final" inante sa jucam meciul, n-am incurcat pe nimeni.

    Nu ar fi mai logic sa se opreasca garantia doar celor eliminati?

  2. #1122 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    am postat clasamentul final pt liga a, nu si pt liga b tocmai din cauza faptului ca voi mai aveati de jucat. nu stiu unde ai vazut tu ca daca doua meciuri nu mai influenteaza lupta la promovare/retrogradare nu mai trebuiesc jucate neaparat. logic ar fi sa respecti regulamentul pe care l-ai acceptat in momentul inscrierii in campionat, care spune foarte clar ca la primul meci pierdut la masa verde nu ti se mai ramburseaza garantia, iar la al doilea esti dat afara.

    din punctul meu de vedere discutia privind acest aspect se opreste aici. dc mai vrei sa participi si sezonul viitor fara sa depui insa garantie bine, daca nu bafta mai departe in viata de zi cu zi...

  3. #1123 SP
    Member rokococo's Avatar
    spike ai PM

  4. #1124 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Garantiile financiare au fost rambursate jucatorilor cisse, gvingi76, ossaur si rokococo.

    Declar perioada de inscrieri pt sezonul 4 deschisa.

    In acest sens, ii rog pe cei care au jucat sezonul trecut sa posteze direct pe forum daca mai vor sa joace.
    Cei noi trebuie sa citeasca regulamentul de pe site ( http://fifa11-cg-league.cabanova.com/ ) si sa imi trimita PM cu id-ul de mess, PSN si numarul de telefon mobil (jucatorii care nu locuiesc in Romania nu pot participa). Dupa ce fac asta vor fii pusi pe o lista de asteptare pana imi vor depune garantia de 30 de lei intr-un cont bancar, care le va fi rambursata la sfarsitul sezonului dc vor juca toate meciurile (mai multe detalii in articolul 19 din regulament).

    P.S.: ii rog si pe cei mai vechi sa citeasca regulamentul deoarece au mai fost adugate 2-3 articole.

  5. #1125 SP
    Member cisse's Avatar
    Eu vreau sa particip si in acest sezon. Mersi!

  6. #1126 SP
    Member micul_'s Avatar
    Confirm paticiparea pentru sezonul 4

  7. #1127 SP
    Junior Member roseven's Avatar
    Confirm

  8. #1128 SP
    Junior Member cosming's Avatar
    confirm participarea!

  9. #1129 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    confirm participarea:X

  10. #1130 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    Declar perioada de inscrieri pt sezonul 4 deschisa.

    In acest sens, ii rog pe cei care au jucat sezonul trecut sa posteze direct pe forum daca mai vor sa joace.
    Cei noi trebuie sa citeasca regulamentul de pe site ( http://fifa11-cg-league.cabanova.com/ ) si sa imi trimita PM cu id-ul de mess, PSN si numarul de telefon mobil (jucatorii care nu locuiesc in Romania nu pot participa). Dupa ce fac asta vor fii pusi pe o lista de asteptare pana imi vor depune garantia de 30 de lei intr-un cont bancar, care le va fi rambursata la sfarsitul sezonului dc vor juca toate meciurile (mai multe detalii in articolul 19 din regulament).

    P.S.: ii rog si pe cei mai vechi sa citeasca regulamentul deoarece au mai fost adugate 2-3 articole.
    Inscrisi pana acum pt sezonul 4: cisse, cosming, dinamovistu2008, maghear, micul_, roseven, Spike (7 jucatori).

    Jucatori pe lista de asteptare (nu au achitat inca garantia): ILentz.

  11. #1131 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    ma inscriu si eu !!

  12. #1132 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by makiaveliproject View Post
    ma inscriu si eu !!
    atunci citeste si tu pe aici cum sta treaba cu noi venitii...

  13. #1133 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Confirm participarea in noul sezon.

  14. #1134 SP
    Member HoriaHG's Avatar
    Confirm participare

  15. #1135 SP
    Member rokococo's Avatar
    confirm participarea

  16. #1136 SP
    Member BatsBike's Avatar
    disponibil pentru noul sezon ...

  17. #1137 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    Garantiile financiare au fost rambursate jucatorilor cisse, gvingi76, ossaur si rokococo.

    Declar perioada de inscrieri pt sezonul 4 deschisa.

    In acest sens, ii rog pe cei care au jucat sezonul trecut sa posteze direct pe forum daca mai vor sa joace.
    Cei noi trebuie sa citeasca regulamentul de pe site ( http://fifa11-cg-league.cabanova.com/ ) si sa imi trimita PM cu id-ul de mess, PSN si numarul de telefon mobil (jucatorii care nu locuiesc in Romania nu pot participa). Dupa ce fac asta vor fii pusi pe o lista de asteptare pana imi vor depune garantia de 30 de lei intr-un cont bancar, care le va fi rambursata la sfarsitul sezonului dc vor juca toate meciurile (mai multe detalii in articolul 19 din regulament).

    P.S.: ii rog si pe cei mai vechi sa citeasca regulamentul deoarece au mai fost adugate 2-3 articole.
    Inscrisi pana acum pt sezonul 4: cisse, cosming, dinamovistu2008, gvingi76, HoriaHG, maghear, micul_, Razvan, rokococo, roseven, Spike, thedadman14, wackorine (13 jucatori).

    Jucatori pe lista de asteptare (nu au achitat inca garantia): ILentz.

  18. #1138 SP
    Member DonBassil's Avatar
    Confirm participarea.

  19. #1139 SP
    Member ossaur's Avatar
    Confirm

  20. #1140 SP
    Junior Member scociu's Avatar
    Confirm

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 57 of 220 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 107 157 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  2. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  3. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts