Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 346 of 1175 FirstFirst ... 246 296 336 344 345 346 347 348 356 396 446 846 ... LastLast
Results 6,901 to 6,920 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #6901 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    cristian77 banned? ce a facut?
    Kind of fixed. Vezi pe profilul lui exact ce si cum
    Problema ar fi asta: http://www.consolegames.ro/forum/f51...l-obligatorie/

  2. #6902 SP
    Junior Member Apocalyps's Avatar
    PS3-ul este vulnerabil la caderile de tensiune sau la pene de curent?

  3. #6903 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Apocalyps View Post
    PS3-ul este vulnerabil la caderile de tensiune sau la pene de curent?
    Desi are o sursa solida... este la fel de protejat la caderi de tensiune si pene de curent ca orice alt tv (de exp). Problema nu este la caderi de tensiune, ci la spike-uri (cresteri de tensiune). Pt. asta recomandat e un UPS. La caderi de tensiune, se va restarta/inchide...

  4. #6904 SP
    Junior Member Apocalyps's Avatar
    next question:daca cumpar un PS3 din romania,din magazin,care in mod normal este zona 2(nui asa?) merg jocuri si filme doar zona 2?

  5. #6905 SP
    Member DeianD's Avatar
    Quote Originally Posted by Apocalyps View Post
    next question:daca cumpar un PS3 din romania,din magazin,care in mod normal este zona 2(nui asa?) merg jocuri si filme doar zona 2?
    Jocurile iti merg toate indiferent de zona insa de filme nu stiu sigur sa-ti spun dar cred ca la fel iti merg si alea insa nu stiu sigur.

  6. #6906 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Filmele DVD merg doar Region 2 şi region free, iar filmele Blu-Ray doar Region B & region free (lista aici).
    �n cazul jocurilor pot să apară probleme de incompatibilitate �ntre zone doar c�nd nu ai TV HD/HDReady (deci la CRT-uri).

  7. #6907 SP
    Junior Member Apocalyps's Avatar
    aha,mersi

  8. #6908 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Saveurile cu protectie nu se pot folosi pe noua consola.

  9. #6909 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Saveurile cu protectie nu se pot folosi pe noua consola.
    M-am exprimat eu aiurea, scuze. Trebuia sa zic "noua configuratie", ca backup-ul urmeaza sa fie restaurat pe aceeasi consola, dar cu hard nou. Oricum, cat timp doar unele salvari sunt protejate, tot conceptul asta de protectie nu face decat sa dea batai de cap inutile.

  10. #6910 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Mia aparut si mie o problema la BC 2 Demo azi...Ma jucam 10 min ma deconecta...am intrat iar am stat 20-30 min iar ma deconecta pana cand nu a mai mers sa intru deloc

  11. #6911 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    De unde as putea sa imi cumpar psn card pentru asia (Hong Kong mai exact) si sa primesc codul instant pe mail ?

  12. #6912 SP
    Member MihaY's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexXxNik View Post
    Salut!
    Am si eu o intrebare,tocmai ce mi-am comandat un PS3 si as vrea sa stiu ce reprezinta zonele.
    De ex. Zona 1
    Multumesc.
    Pai Zona 1 inseamna US(America)
    Zona 2 inseamna EU(Europa)
    Zona 3 inseamna Asia
    Daca te ingrijorezi la jocuri ca nu iti va citi unele jocuri nu-ti face probleme deoarece jocurile region free(adica jocurile ruleaza pe orice consola achizitionata din US, EU si Asia).Dar daca vrei sa cumperi Blu-Ray-uri(adica filme)trebuie sa sti de unde ai achizitionat consola(din Romania sau alta tara din EU, US, Asia)trebuie sa vezi ce zona filmul(1, 2, 3) pt. ca filmele sunt region locked(adica filmele ruleaza doar pe consolele cumparate din aceeasi zona cu PS3).

  13. #6913 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Cred ca sa terminat perioada de valabilitate a demo-ului, stiu sigur ca demoul de BC2 va functiona o perioada limitata de timp , cam pana se lanseaza jocul

  14. #6914 SP
    Member kaoru's Avatar
    Intrebare:

    Vreau sa cumpar un router wireless linksis - functioneaza cu PS3 sau merge numai cu fir?

    Thanks!!

  15. #6915 SP
    Member drati71's Avatar
    Daca e router wireless, normal, va functiona cu PS3 la alegere, adica wireless sau cu fir.

  16. #6916 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    De unde as putea sa imi cumpar psn card pentru asia (Hong Kong mai exact) si sa primesc codul instant pe mail ?
    You can always try ebay

  17. #6917 SP
    Member drati71's Avatar
    Se gasesc pe la noi carcase de jocuri PS3?
    Sunt deja la a doua distrugere de catre posta romana...
    Mersi.

  18. #6918 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    De unde as putea sa imi cumpar psn card pentru asia (Hong Kong mai exact) si sa primesc codul instant pe mail ?
    Webpredator ?

    L.E. pt drati71: eu i-am raspuns lui Uziwood.
    in legatura cu carcasele, chiar nu am idee de unde.

  19. #6919 SP
    Member drati71's Avatar
    Mersi, sa incerc.

  20. #6920 SP
    Member playgame's Avatar
    New images of SBK X

    Se lanseaza in mai.
    Attached Images Attached Images sbk-x-superbike-world-championship-xbox-360-004.jpg sbk-x-superbike-world-championship-xbox-360-001.jpg sbk-x-superbike-world-championship-xbox-360-002.jpg sbk-x-superbike-world-championship-xbox-360-003.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts