Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 582 of 1175 FirstFirst ... 82 482 532 572 580 581 582 583 584 592 632 682 1082 ... LastLast
Results 11,621 to 11,640 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #11621 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Intrebarea mea: Merita achizitionat PS Move?

    Astept raspunsuri,dar argumentate ,nu telegrafice gen "Da ia-l " sau "Nici vorba"

  2. #11622 SP
    Member freezy's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Intrebarea mea: Merita achizitionat PS Move?

    Astept raspunsuri,dar argumentate ,nu telegrafice gen "Da ia-l " sau "Nici vorba"
    Acum depinde si de gusturi.
    In primul rand mie mi se pare foarte distractiv si aici nu ma refer folosindu-l la shootere pentru ca nu-mi place genul. Am incercat totusi de curiozitate sa vad cum se comporta si e ok.

    De exemplu la Sports Champions si la The Fight, daca iti place sa faci miscare si mai ales in multiplayer si online in cazul lui The Fight, ies distractii de nota zece.
    Sincer sa fiu, la inceput nici nu vroiam sa aud de move dar la insistentele sotiei am investit in move si acum nu-mi pare rau deloc.

    Acum ce sa zic... ma repet, depinde foarte mult de gusturi si aici ma refer si la jocuri pentru ca daca iti plac anumite genuri de jocuri care nu au suport pentru move nu are rost sa investesti dar ma refer si la a juca stand in picioare si a face miscare.

    Sper ca am fost de ajutor iar daca mai ai intrebari, te astept cu ele.

  3. #11623 SP
    Member iradum's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Intrebarea mea: Merita achizitionat PS Move?

    Astept raspunsuri,dar argumentate ,nu telegrafice gen "Da ia-l " sau "Nici vorba"
    Eu mi-am achizitionat unul de 3 zile, si personal sunt foarte multumit de el.

    Deci totul depinde de tine. Prima mea parere este ca e o modalitate de a interactiona cu un juc mult mai buna. Si anume, nu mai stai pe un scaun cu un controller in mana, ci oarecum "intri" in actiune, te misti, interactionezi mult mai bine cu personajul.

    Am jucat Sports Champions aproximativ 5-6 ore, si pot sa spun ca m-a "prins" prin faptul ca toate miscarile mele erau transpuse in joc (tenis de masa). Va urma si Heavy Rain in viitorul apropiat sa vad cum merge si in el.

    Ce nu mi s-a parut foarte precisa, poate din cauza ca nu m-am acomodat e navigarea in xmb cu el. E mult prea fin .

    Sper sa iei o decizie buna!

  4. #11624 SP
    Member styng's Avatar
    recent mi-am luat un PS3 320GB la pachet cu Killzone 3

    daca as vrea sa vand Killzone 3 mai am garantie la consola?

  5. #11625 SP
    Junior Member Dankys's Avatar
    sigur ca da, jocul din pachet nu afecteaza garantia.

  6. #11626 SP
    Member iradum's Avatar
    Quote Originally Posted by styng View Post
    recent mi-am luat un PS3 320GB la pachet cu Killzone 3

    daca as vrea sa vand Killzone 3 mai am garantie la consola?
    Sa iti spun cazul meu. Am un ps3 cu jocul Infamous primit in pachet. L-am dus in garantie si a zis ca jocul nu trebuie predat deoarece e bonus, numai consola.

    Dar am avut un xbox 360 de la un alt magazin (nu stiu daca e voie sa le fac publice numele lor) cu 2 jocuri incluse, si cand mi-a dat RROD s-au legat ca de ce nu predau jocurile si apoi cand m-am dus cu ele ca de ce ambele jocuri sunt intr-o carcasa (asa le-am primit, asa era pachetul). Cel mai sigur intreba la magazinul de unde l-ai luat.

    Logic e sa nu aiba nicio legatura cu garantia, dar in Romania totul e posibil.

  7. #11627 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    SCEE Wants to Shift PSN Titles to Retail | PlayStation LifeStyle
    United States retailer GameStop has already been selling PlayStation Network games in-store. Now, Sony Computer Entertainment Europe is looking into doing exactly the same in European territories.
    SCEE President Andrew House told MCV that the company would want to work with certain European retailers to distribute the PlayStation Network titles in-store.
    House said:
    We actually already have the same programme in place with GameStop in the US.
    He continued:
    We would like to work with the right retail partners in Europe under the right model, to undertake the same sort of activity.
    The decision to sell PlayStation Network games in retail within the United States has proved to be successful for Sony as the percentage of revenue for the PlayStation Store has dramatically increased in recent times. With SCEE now looking to do the same in Europe, it could very well lead to a continued revenue boost for the PlayStation Store. To our European readers: would you like to see PSN games being sold in retail? Voice your thoughts via the comment section below.

  8. #11628 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Wow chiar as vrea asta. Eu de obicei nu-mi cumpar carduri pentru PSN (de fapt, niciodata nu am luat) dar daca as vedea Flower in raft (la pretul de pe PSN desigur) l-as lua imediat. Smart move Sony.

  9. #11629 SP
    Member krOOm's Avatar
    recomandati vreun cablu hdmi pentru ps3? (si de ce)...

  10. #11630 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Iti recomand orice cablu HDMI de peste 35 de RON. Nu e ca la cele analogice sa conteze asa mult calitatea, semnalul fiind digital se compune din 0 si 1 adica ori e ori nu e, nu exista "mijloc".

  11. #11631 SP
    Junior Member KRATOS7's Avatar
    am o problema cu ps3,il aveam pe un tv cu hdmi,sa ars,acuma nul pot face nicum sa mearga pe un tv normal(av) ca a ramas setat pe hdmi,va rog ajutati-ma cu un sfat

  12. #11632 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Tii apasat butonul de power timp de 5 secunde sau mai mult pana ce sistemul emite doua beep-uri, atunci consola va reveni la rezolutia standard 576i/576p

  13. #11633 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  14. #11634 SP
    Junior Member AlexHD's Avatar

    Ps3 Media Servers. Nu imi gaseste ps3-ul

    Am si eu o problema care de 2 luni nu pot sa o rezolv. Vreau sa fac ``ps3 media servers`` intre pc si ps3. Am luat programul ``Ps3 media servers`` dar nu imi gaseste ps3-ul. Cablul de la net ( sursa) este bagat in router, un alt cablu din router catre xbox360 iar la ps3 am net prin wireless. Am incercat sa fac la ps3 wired ca sa bag cablul dar la PSN da Fail. Acum cateva luni i-am rugat sa imi schimbe Mac-ul cu acelasi de la PC. Oare de asta nu merge?? sau nu are nici-o legatura? In concluzie ce trebuie sa fac??
    P.s: Am incercat sa fac si prin Windows media player si tot nu merge...cred ca am incercat o gramada de tutoriale.....cu ce am gresit???

  15. #11635 SP
    Junior Member AlexHD's Avatar

    Ps3 Media Servers. Nu imi gaseste ps3-ul

    Am si eu o problema care de 2 luni nu pot sa o rezolv. Vreau sa fac ``ps3 media servers`` intre pc si ps3. Am luat programul ``Ps3 media servers`` dar nu imi gaseste ps3-ul. Cablul de la net ( sursa) este bagat in router, un alt cablu din router catre xbox360 iar la ps3 am net prin wireless. Am incercat sa fac la ps3 wired ca sa bag cablul dar la PSN da Fail. Acum cateva luni i-am rugat sa imi schimbe Mac-ul cu acelasi de la PC. Oare de asta nu merge?? sau nu are nici-o legatura? In concluzie ce trebuie sa fac??
    P.s: Am incercat sa fac si prin Windows media player si tot nu merge...cred ca am incercat o gramada de tutoriale.....cu ce am gresit???

  16. #11636 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Mi-a sters cineva un comment de aici, sau mi se pare?

  17. #11637 SP
    Banned theclaw37's Avatar
    Evident ca din cauza aia este. MAC-ul ps3-ului nu are voie sa fie acelasi cu cel de la PC pentru ca serverul nu mai stie care e care. In alta ordine de idei iti recomand wired connection, pt ca daca vei incerca un 720p sau mai rau 1080p wireless-u n-o sa-ti duca.

  18. #11638 SP
    Junior Member koozy's Avatar
    cand se va putea moda v.3.56?am 30 de jocuri deci cred ca merit sa ma joc si eu piratat macar odata

  19. #11639 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    cred ca poimaine dupa ora 17:30 se va putea moda.

    si eu cumpar paine in fiecare zi... dar sa fiu al dracu daca nu maine ma duc sa fur si eu una.. ca am luat mii pana acum...

  20. #11640 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by koozy View Post
    cand se va putea moda v.3.56?am 30 de jocuri deci cred ca merit sa ma joc si eu piratat macar odata
    Eu nu stiu de ce ai asteptat 30 de jocuri ca sa te apuci de piratat. Pari tip de treaba, meritai sa piratezi dupa primele zece jocuri cumparate

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts