Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 640 of 1175 FirstFirst ... 140 540 590 630 638 639 640 641 642 650 690 740 1140 ... LastLast
Results 12,781 to 12,800 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #12781 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Chiar sunt destept, nu fac "pe el", scuze daca te intimidez. Tot ce spuneam era ca:
    1.vreau acele jocuri, chit ca le joc o luna, chit ca le joc 3 zile, sunt mici si le termini destul de repede...
    2.poate unora li se va parea extraordinar si isi vor face cont de PS+ si nu, nu ai criticat ce primesti pentru o suma de bani, ai criticat doar o mica parte ce primesti pentru o suma de bani, de unde si "ipocrizia" ca nu ai mentionat jocurile. Daca te refereai la ce primesti gratis, intelegeam sa nu te referi la jocuri pentru ca expirau oricum. Practic ti-ai raspuns sigur..

  2. #12782 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    De intimidat nu ma intimidezi, ca sa faci asta trebuie sa ai o calitate sau o trasatura in care sa excelezi si eu personal nu vad asta. Iar cand vine vorba de jocurile alea, eu le consider niste mizerii aruncate in scarba doar asa de umplutura. Repet, este parerea mea, asta vad eu in PS plus. Si daca tot esti tu asa de incantat de PS Plus si jocurile alea, dc nu ti-ai facut abonament?

  3. #12783 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Daca tu consideri PS Plus o porcarie sau mai stiu eu ce, e parerea ta si nu inseamna ca e adevarat. Un fanboy Sony isi face abonament pentru a avea acces la absolut tot ce e disponibil pe PSN. Jocurile enumerate mai sus de tine sunt niste mizerii, ai dreptate. Dupa ce isi revine PSN, daca aceea e adevarata lista de jocuri, atunci multi o sa isi schimbe parerea despre Sony si multi chiar ar trece in tabara cealalta. Ce a facut Sony nu e admisibil, iar tu daca nu realizezi asta esti orb.

  4. #12784 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Mie nu mi se par niste mizerii jocurile alea, ba chiar mi se par interesante si mai "fresh", mai improspateaza atmosfera grea umpluta de MK si alte jocuri. Si nu mi-am facut abonament pentru ca nu sunt asa incantat de PS+ de unde trag concluzia ca nu citesti cum trebuie. Da-mi tu quote unde am zis ca mi-as dori plus sau ca imi place. Am zis doar ca imi plac acele jocuri... Si faza cu intimidatul, man, chiar nu vorbeam serios, ar fi culmea sa intimidezi pe cineva virtual. Doar ca urasc vorba "a face pe desteptul" atunci cand e aruncata la nimereala si imi place sa le dau peste nas celor care o zic. Fac pentru ca sunt, modestia e pentru moace.

  5. #12785 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Daca tu consideri PS Plus o porcarie sau mai stiu eu ce, e parerea ta si nu inseamna ca e adevarat.
    Si eu ce am zis?

    Quote Originally Posted by Nefraim View Post
    Iar cand vine vorba de jocurile alea, eu le consider niste mizerii aruncate in scarba doar asa de umplutura. Repet, este parerea mea, asta vad eu in PS plus.
    Si stai tu calm, nici un om intreg la minte nu o sa treaca la Xbox doar pentru ca jocurile si facilitatile oferite drept scuza sunt de cacao. In schimb, tu cred ca esti mai orb decat mine de nu iti dai seama ca sony nu a facut absolut nimic.

  6. #12786 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai asta e si problema, Sony nu a facut nimic pentru a proteja informatiile si datele clientilor sai. Nu trece nimeni la alta consola din cauza jocurilor proaste oferite ca recompensa sau mai stiu eu ce dupa rahatul facut de ei. Nu asta am zis. Daca tu asta ai inteles imi pare sincer rau pentru tine. Faptul ca Sony a lasat asta sa se intample e grav. Asta e problema. Nu ma intereseaza jocurile si PS+ gratuit o luna. Vreau o siguranta ca asa ceva nu se mai intample. Xbox-ul desi e mai modat si mai "hack-uit" decat PS3, nu a patit asa ceva. Tu cred ca nu vezi care e adevarata problema aici.

  7. #12787 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Pai asta e si problema, Sony nu a facut nimic pentru a proteja informatiile si datele clientilor sai. Nu trece nimeni la alta consola din cauza jocurilor proaste oferite ca recompensa sau mai stiu eu ce dupa rahatul facut de ei. Nu asta am zis. Daca tu asta ai inteles imi pare sincer rau pentru tine. Faptul ca Sony a lasat asta sa se intample e grav. Asta e problema. Nu ma intereseaza jocurile si PS+ gratuit o luna. Vreau o siguranta ca asa ceva nu se mai intample. Xbox-ul desi e mai modat si mai "hack-uit" decat PS3, nu a patit asa ceva. Tu cred ca nu vezi care e adevarata problema aici.
    Ok, vad ca nu pricepi sau nu vrei sa pricepi. O tot tii pe a ta ca noi nu ne dam seama de gravitatea problemei sau de ce s-a intamplat practic asa ca te rog sa explici tu ce s-a intamplat defapt, cat de grava este problema si cu ce este Sony de vina ca s-a intamplat asta. Si apoi te rog sa specifici si de ce asta nu se poate intampla cu Xbox LIVE sau orice alt serviciu online.

  8. #12788 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Observ ca inteligenta ta este indoielnica. Sau pur si simplu esti un troller. Nu imi dau seama si sincer nu ma intereseaza. Cei de la Sony nu stiu exact ce s-a intamplat si ce a fost accesat. Este posibil ca informatiile personale de pe contul fiecaruia sa fi fost accesate. Asta include si datele de pe cardurile de credit, adresa personala, e-mail si toate cele. Avand acces la astfel de informatii cred ca iti dai seama chiar si tu ce se poate intampla. Iti dai si tu seama la ce pot fi folosite acele date. Nu?
    Sony e vinovat pentru simplul fapt ca a lasat asa ceva sa se intample. Nu e normal la o firma atat de mare sa se intample asa ceva. Nu am spus ca nu se poate intampla si celor de la Microsoft, dar la ei nu s-a intamplat. Pe mine acest lucru m-a facut sa ma gandesc serios la achizitionarea urmatoarei generatii de console, cand Sony va pleca din start cu o bila neagra din partea mea.
    Nu mai lungesc discutia cu tine pentru ca nu are rost. Ori trollezi, ori faci post-hunting ori nu pricepi. Orice ar fi, nu merita sa continui. Numai bine.

  9. #12789 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Deci nu stii ce s-a intamplat, habar nu ai ce a facut Sony ca sa impiedice astfel de actiuni si nici cat de usor se poate intampla oricarei alte companii. Dar tot o tii pe a ta ca Sony este de vina pentru ca s-a furat din curtea lor. La fel se intampla si in cazurile bancilor sau ale magazinelor, vinovatii sunt directorii bancii sau vanzatorii, pentru ca ei au permis sa se fure. Trebuia sa imi dau seama mai devreme cu cine ma cert, imi cer scuze si rog un moderator sa stearga posturile.

  10. #12790 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    ok.furie nu mai postez pana pe 4
    eu nam zis sa nu mai postezi insa asteapta sa vezi ca poate va reveni PSN-UL.. in fine mai vb

  11. #12791 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Va salut pe toti.As vrea sa va cer o parere legata de conectivitatea PS3-ului meu la internet.M-ar interesa un router wireless bun in jurul sumei de 100 ron.Mentionez ca-l voi folosi strict pentru PC si consola.O alta dilema in alegerea routerului ar fi aceea ca de la PC pana in camera in care este pozitionata consola sunt 2 pereti.Tinand cont si de acest aspect,v-as ruga sa-mi sugerati ce fel de model ar fi mai indicat pentru un semnal mai bun.Mai exista o alta alternativa inafara de router wireless?Imi cer scuze in eventualitatea in care am deschis un thread cu aceeasi tema.

  12. #12792 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    crezi ca daca postezi din 3 in 3 minute ai mai multe sanse sa-ti raspunda cineva ?

  13. #12793 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Nu inteleg...ai postat si aici http://www.consolegames.ro/forum/f15.../index295.html
    de cate ori mai postezi aceiasi chestie ?

  14. #12794 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by ccheep84 View Post
    Va salut pe toti.As vrea sa va cer o parere legata de conectivitatea PS3-ului meu la internet.M-ar interesa un router wireless bun in jurul sumei de 100 ron.Mentionez ca-l voi folosi strict pentru PC si consola.O alta dilema in alegerea routerului ar fi aceea ca de la PC pana in camera in care este pozitionata consola sunt 2 pereti.Tinand cont si de acest aspect,v-as ruga sa-mi sugerati ce fel de model ar fi mai indicat pentru un semnal mai bun.Mai exista o alta alternativa inafara de router wireless?Imi cer scuze in eventualitatea in care am deschis un thread cu aceeasi tema.
    La 100ron nu prea gasesti router bun, doar decent, eu folosesc asa ceva:
    Linksys by Cisco WRT54GH Router wireless - PC Garage

    Nu este cine stie ce dar isi face treaba.

  15. #12795 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Observ ca inteligenta ta este indoielnica. Sau pur si simplu esti un troller. Nu imi dau seama si sincer nu ma intereseaza. Cei de la Sony nu stiu exact ce s-a intamplat si ce a fost accesat. Este posibil ca informatiile personale de pe contul fiecaruia sa fi fost accesate. Asta include si datele de pe cardurile de credit, adresa personala, e-mail si toate cele. Avand acces la astfel de informatii cred ca iti dai seama chiar si tu ce se poate intampla. Iti dai si tu seama la ce pot fi folosite acele date. Nu?
    Sony e vinovat pentru simplul fapt ca a lasat asa ceva sa se intample. Nu e normal la o firma atat de mare sa se intample asa ceva. Nu am spus ca nu se poate intampla si celor de la Microsoft, dar la ei nu s-a intamplat. Pe mine acest lucru m-a facut sa ma gandesc serios la achizitionarea urmatoarei generatii de console, cand Sony va pleca din start cu o bila neagra din partea mea.
    Nu mai lungesc discutia cu tine pentru ca nu are rost. Ori trollezi, ori faci post-hunting ori nu pricepi. Orice ar fi, nu merita sa continui. Numai bine.
    Tu ai avut cardul tau lipit de contul de PSN?

  16. #12796 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Da

  17. #12797 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Observ ca inteligenta ta este indoielnica. Sau pur si simplu esti un troller. Nu imi dau seama si sincer nu ma intereseaza. Cei de la Sony nu stiu exact ce s-a intamplat si ce a fost accesat. Este posibil ca informatiile personale de pe contul fiecaruia sa fi fost accesate. Asta include si datele de pe cardurile de credit, adresa personala, e-mail si toate cele. Avand acces la astfel de informatii cred ca iti dai seama chiar si tu ce se poate intampla. Iti dai si tu seama la ce pot fi folosite acele date. Nu?
    Nu. Fara codul acela din 3 sau mai multe cifre de pe spatele cardului nu poti face mare lucru, si ala nu era salvat de sony. Iar restul de date se gasesc si-n cartea de telefon.

    Pe mine o singura chestie ma intereseaza: cand o sa dea drumul la store.

  18. #12798 SP
    Member ccheep84's Avatar
    scuze,din greseala am postat de mai multe ori

  19. #12799 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Are o problema cu Netul .
    Router si bun si ieftin nu prea gasesti .
    Intreaba aici , sigur o sa ti raspunda baietii

  20. #12800 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nici cei de la Sony nu stiu exact ce a fost accesat. Chiar si in mail-urile trimise de ei catre useri au spus ca nu stiu exact ce a fost accesat si ce nu. Deci nu se stie cat de grava e situatia.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts