Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1018 of 1175 FirstFirst ... 18 518 918 968 1008 1016 1017 1018 1019 1020 1028 1068 1118 ... LastLast
Results 20,341 to 20,360 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #20341 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    pe alea le am si eu, de 3 ori le-am tot pus si dat jos..nu ma acomodez cu ele.

  2. #20342 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Cele de la Speedlink mi se par in regula.
    Le am si eu pe cele de la Speedlink si mi se par OK. Nu am probleme cu ele, chiar ma ajuta mai mult decat daca nu ar fi puse pe controller. Pot sa zic ca cu aceste trigger caps poti sa apesi mai repede pe butoanele L2/R2.

  3. #20343 SP
    Junior Member ony81's Avatar
    Salutare .
    Aveti idee daca (discul) God of War Asscension are si udpate pentru consola ?
    Multumesc

  4. #20344 SP
    Banned Venom's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    A vazut cineva thumb grips de vanzare prin Romania? Vrea un amic si nu se descurca cu amazon&co si daca e din Romania magazinul e mai ok.
    E plin Altexul de ele.

  5. #20345 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Thumb grips, pentru stickuri? Nu pentru triggere. Pe site nu sunt trecute, ca faceam deja comanda.

  6. #20346 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Desi vad ca nu sunt pe site, eu tin minte ca am vazut saptamana trecuta prin Media Galaxy. Nu era plin magazinul de ele dar erau pe acolo...
    Nu le-am dat importanta pentru ca erau transparente

  7. #20347 SP
    Member tdkftw's Avatar
    Am 30 de lire in contul de PSN, imi recomandati ceva jocuri ce merita cumparate ? nu conteaza pretul, in principiu sa se incadreze in suma asta dar nu e nicio problema daca depaseste suma nu foarte mult.

  8. #20348 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    si acum ce ai vrea? sa ti se puna intrebari de genul:
    - ce varsta ai
    - cat esti dispus sa cheltui?
    -esti baiat?
    - de unde ai banii?
    - ce genuri de jocuri iti plac?
    - cu batai sau cu masini?
    - daca nu ti se recomanda niciun joc ce faci cu banii?

    samd....intelegi unde bat?

  9. #20349 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Mai baga 10 lire si ia asta

  10. #20350 SP
    Member tdkftw's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    si acum ce ai vrea? sa ti se puna intrebari de genul:
    - ce varsta ai
    - cat esti dispus sa cheltui?
    -esti baiat?
    - de unde ai banii?
    - ce genuri de jocuri iti plac?
    - cu batai sau cu masini?
    - daca nu ti se recomanda niciun joc ce faci cu banii?

    samd....intelegi unde bat?
    tu clar ai probleme, eu am spus suma de care dispun pt a stii ce sa recomandati si in functie de ea. Am si eu o rugaminte pt unii daca nu va ajuta capul sau vreti doar sa suferiti de voi nu imi recomandati jocuri. Pur si simplu am cerut cateva titluri care merita jucate.

    Acum stai jos ai 2.

    @gvingi76 am ps+

  11. #20351 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ca sa-ti raspund politicos, sunt mii de titluri dintre care sute care merita jucate! 30 de lire in PS Store ajung pentru zeci de titluri care merita jucate!
    Inca o data, vrei sa ghicim noi ce gen de jocuri preferi...si de aici nu mai detaliez.
    Am observat de prima data ca nu esti suficient de inteligent, si am incercat sa-ti intrept coloana, dar se pare ca prostul nu e prost destul pana nu e si fudul, corect?

  12. #20352 SP
    Member tdkftw's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    ca sa-ti raspund politicos, sunt mii de titluri dintre care sute care merita jucate! 30 de lire in PS Store ajung pentru zeci de titluri care merita jucate!
    Inca o data, vrei sa ghicim noi ce gen de jocuri preferi...si de aici nu mai detaliez.
    Am observat de prima data ca nu esti suficient de inteligent, si am incercat sa-ti intrept coloana, dar se pare ca prostul nu e prost destul pana nu e si fudul, corect?
    stii cat de mult ma amuzi? Tu chiar nu stii sa citesti nu? Daca preferam un gen anume spuneam mare si clar pt astia cu un intelect mai scazut, am spus la modul general titluri care merita jucate pe PS 3. Daca nu intelegi promit sa iti fac un desen.

  13. #20353 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by tdkftw View Post
    Am 30 de lire in contul de PSN, imi recomandati ceva jocuri ce merita cumparate ? nu conteaza pretul, in principiu sa se incadreze in suma asta dar nu e nicio problema daca depaseste suma nu foarte mult.
    Hotline Miami - https://store.sonyentertainmentnetwo...TLINEMIAMI0000

    Guacamelee! - https://store.sonyentertainmentnetwo...00000000000416

    Rainbow Moon - https://store.sonyentertainmentnetwo...INBOWMKEY00000

    Dead Nation - https://store.sonyentertainmentnetwo...ADNATKFULL0001

    + Journey, Flower, Limbo, Sound Shapes, Braid, Trine 1/2, Soldner-X 1/2, PixelJunk Shooter 1/2, PixelJunk SideScroller, Closure, Machinarium.

  14. #20354 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    tdkftw - E ca si cum ai cauta acul in carul cu fan daca nu dai mai multe detalii. Macar ce gen preferi. Trebuie sa-ti placa unul mai mult decat celelalte. Macar zi care e jocul tau favorit si te putem ajuta.
    Daca vrei sa spargi lirele neaparat uita-te la summer sales - ai zis ca ai PS Plus si sunt super oferte saptamana asta (google it).

    Sau poti sa le sortezi pe store dupa rating si automat cele mai downloadate si cu stele multe sunt si cele care se merita.

    Cu cat esti mai explicit si izolezi problema cu atat gasesti o solutie mai usor si elimini subiectivismul celor care ti-ar putea raspunde. Gandeste-te ca mie imi poate placea ceva si-ti recomand 3 titluri. Lui adibose poate ii plac alte jocuri si-ti recomanda altele total diferite. Ce alegi?!? Pe cand daca ne-ai spune ce gen de jocuri preferi ai putea primi poate aceleasi sugestii de la amandoi.

    As a starting point, nu ar trebui sa ratezi exclusivitatile de PS3.

  15. #20355 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    auzi dar vrei un singur joc in banii astia? sau cat cuprinde in 30 de lire? sa stim ce cautam, unul sau mai multe


    sa nu zici ca-s rau pana la capat, iti recomand si eu ceva
    Terraria - https://store.sonyentertainmentnetwo...RRARIA00000002
    Castle Crashers - https://store.sonyentertainmentnetwo...STLECRASHERS01
    Bomberman ULTRA - https://store.sonyentertainmentnetwo...MBERMANGAME001

    ai ce face la nopte cu banii

    LucKos l-as fi ajutat cu mare placere, insa daca era mai istet sa reactioneze corect la primul meu mesaj, nu sa se opareasca si sa jigneasca ca la usa cortului, mai ales ca e nou pe aici....treburile ar fi stat cu totul altfel.
    In fine, poate isi va da seama mai incolo un pic

  16. #20356 SP
    Member tdkftw's Avatar

    PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    @Luckos problema mea e urmatoarea, nu imi place un gen anume, acum de exemplu joc god of war, gt5, last of us le joc in reprize pt ca imi plac. De aia spun cu cat imi recomandati mai multe jocuri si mai multe genuri cu atat mai bine si pt mine si pt sony

    Daca tie iti plac jocurile cu masini de exemplu o sa vii si o sa imi zici 2-3 jocuri cu masini
    Daca userului x ii plac shooterele vine si imi spune 2-3 shootere. Eu asa vad problema si cu ocazia asta pot sa cumpar 1-2-3 jocuri si sa imi ramana si titluri pe care sa le pot cumpara mai tarziu si cu ocazia asta poate mai ajutam si alti useri.

    Faza cu adibose, putea sa spuna simplu: mie imi plac urmatoarele jocuri nu sa vb de sus si sa sa sufere asa.

    L.E: multumesc adibose

    @adibose nu sunt nou dar pana acum am preferat sa va urmaresc fara a avea cont dar din respect pt comunitate am ales sa fac cont pt a putea dona. Nu e vorba ca sunt eu nou, problema e voi astia vechi cum ii tratati pe cei ca mine "noi|.

  17. #20357 SP
    Junior Member zazarSm's Avatar
    Pe Psn sunt jocuri demo gratuite ? Sau doar daca esti membru Ps+ ai acces la jocuri demo gratis?

  18. #20358 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Ok - seria God of War, seria Assassins Creed, seria Killzone, seria Mass Effect, FarCry 3, seria Uncharted, seria Demon\Dark Souls, seria Darksiders, seria Batman Arkham, seria Dead Space, seria Final Fantasy, seria Prototype, seria Darkness, seria Bioshock, seria Infamous, seria Resistance, Deus Ex, Dishonored, seria Metal Gear Solid. Si altele mai under dar care merita: Bleach, Warriors: Legends of Troy, Afro Samurai, Asura's Wrath, Trinity Souls of Zill O'll, El Shaddai: Ascension to Metratron, Enslaved, Saint Seiya, Valkirya Chronicles, Catherine, Binary Domain, Vanquish, Sengoku Basara: Samurai Heroes, Shadows of the Damned, Alice Madness Returns, No More Heroes, Portal 2, Red Dead Redemption, Anarchy Reignsm, seria Tekken si Street Fighter, Fist of the North Star: Ken's Rage, Cursed Crusade, Dungeon Siege 3, Bayonetta, Majin and the Forsaken Kingdom, Castlevania: Lord of Shadow, dante's inferno, heavy rain.

    Din toate astea sigur gasesti ceva pe PSN.
    Si as mai zice: Amy, I am Alive, Infamous Blood Festival, Shank 1&2, Okami HD, Ico&Shadow of the Collosus, The Cave, the walking dead, unfinished swan, quantum conundrum, closure, warp, guardians of middle earth, Machinarium, Malicious, From Dust, Call of Juarez Gunslinger, Limbo, Lara Croft and the Guardian of Light, Outland, hard cops: uprising, death spank, shatter, trine 1&2, braid, peggle, military madness: nectaris, journey+flower+flow, savage moon, high velocity bowling.

    Hai ca ai din ce alege acum

    ---------- Post added 10-07-2013 at 23:09 ----------

    Quote Originally Posted by zazarSm View Post
    Pe Psn sunt jocuri demo gratuite ? Sau doar daca esti membru Ps+ ai acces la jocuri demo gratis?
    @zazarSM - Si- Si. Demourile sunt pentru toata lumea. Daca ai Plus fie ai acces la ele mai devreme fie ai si jocuri de gen time-trial - le joci o ora fara nici o limitare.

  19. #20359 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Quote Originally Posted by zazarSm View Post
    Pe Psn sunt jocuri demo gratuite ? Sau doar daca esti membru Ps+ ai acces la jocuri demo gratis?
    Toate demo-urile sunt gratis. Nu iti trebuie neaparat PS+

  20. #20360 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by tdkftw View Post
    @adibose nu sunt nou dar pana acum am preferat sa va urmaresc fara a avea cont dar din respect pt comunitate am ales sa fac cont pt a putea dona. Nu e vorba ca sunt eu nou, problema e voi astia vechi cum ii tratati pe cei ca mine "noi|.
    Asta este o idee preconceputa, iti pot da exemple cu zecile de useri noi care au fost tratati bine de la bun inceput, ideea este sa stii cum sa tratezi si sa primesti sfaturile sau mesajele celor mai vechi/activi pe forum. Nu sa reactionezi de parca te-ar fi jignit cineva, in speta eu. Nu te-am jignit, insa tu ai facut-o. Nu suntem probabil nici macar de varste apropiate asa ca am lasat de la mine si te-am lasat in pace.


    Trecand peste aceste aspecte, incearca sa iti canalizezi bugetul pentru inceput catre jocurile exclusive SONY, asa cum ti s-a recomandat. le googalesti, le vezi pe IGN spre exemplu , atat preview cat si o nota primita, dupa care cred ca iti va fi usor sa discerni o alegere potrivita.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4279 Last Post: Yesterday, 21:21
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts