Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1019 of 1175 FirstFirst ... 19 519 919 969 1009 1017 1018 1019 1020 1021 1029 1069 1119 ... LastLast
Results 20,361 to 20,380 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #20361 SP
    Junior Member zazarSm's Avatar
    Mersi pentru raspunsuri Luckos si David

  2. #20362 SP
    Member excess's Avatar
    Imi spune si mie cineva cum creez un folder pe PS3 pt. a copia muzica de pe un stick in el?? Ca am mai incercat sa copiez dar mi le-a copiat in meniul de la muzica si arata toate piesele acolo! Nu stiu cum sa le mut!

  3. #20363 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu ai unde sa le muti. Poti doar sa le grupezi.
    Nu poti crea folder pe PS3.
    PS3™ | Copying music files (Copierea fişierelor muzicale)

    Le poti pune in playlist-uri
    PS3™ | Creating or playing playlists (Crearea sau redarea listelor de redare)

  4. #20364 SP
    Junior Member Jamal686's Avatar
    Se poate moda versiunea Slim 160GB fw 4.46 ? Vechime cam un an si 2 luni

  5. #20365 SP
    Member excess's Avatar
    Am inteles! Ms! Cu playlist-ul stiu!

  6. #20366 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Jamal686 View Post
    Se poate moda versiunea Slim 160GB fw 4.46 ? Vechime cam un an si 2 luni
    Poti intreba cu incredere aici:
    http://www.consolegames.ro/forum/f10...ml#post1001687

  7. #20367 SP
    Junior Member gabirzv's Avatar
    Am si eu o problema in legatura cu ps plus ... am la device 3 .... 2 ps3 si un psn .... si vreau sa folosesc ps plus doar pe 2 ps3 ... pe 1 merge dar pe celalalt nu .... am incercat cu activate/deactivate dar nu merge ... poate stiti voi o solutie ceva ???

  8. #20368 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Relaxeaza-te si detaliaza. Ai 2 console PS3 si un PSP banuiesc la DEVICES. In ce sens nu merge PS+ pe al 2-lea PS3? Nu poti accesa Store-ul cu userul respectiv? Nu se download-eaza jocurile? Nu se instaleaza jocurile? Nu se lanseaza jocurile?

  9. #20369 SP
    Junior Member gabirzv's Avatar
    Da sunt la DEVICES .... merge store-ul ma pot loga dar nu pot descarca jocurile

  10. #20370 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Esti pe al 2 lea PS3 logat in PSN, poti intra pe store, dar nu te lasa sa downloadezi jocurile din download list?
    Da mesaj de eroare? Ce anume iti zice?

  11. #20371 SP
    Junior Member gabirzv's Avatar
    Sunt pe al 2-lea PS3 ... da pot intra in store si ps plus games .... pot da pe ele dar cand dau download scrie ACTIVATING si dupaia zice ... you already have 2 PS3 consoles activated on ps plus ....

  12. #20372 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pai ai 2 ps3 activate, dezactiveaza unul dintre ele, nu ai ce face

  13. #20373 SP
    Junior Member gabirzv's Avatar
    Nu stiu cum sa dezactivez pt ca psp nu il mai am ....

  14. #20374 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu vorbesc de psp ci de ps3, pe ps+ poti sa ai doar 2 ps3 si doua console handheld, vita sau psp

  15. #20375 SP
    Junior Member cris_fast's Avatar
    Buna ziua, zilele astea intentionez sa cum un HDD de 500GB pentru un superslim. Cautand pe emag am gasit aceste hdd-uri, link emag si link emag puteti sa imi spuneti daca este bun sau puteti sa imi sugerati alt hdd tot de 500? (preferabil tot la emag). Va multumesc anticipat!

  16. #20376 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    @cris_fast Da, sunt bune dar daca totusi preferi ceva mai rapid si ai un buget mai mare cu 50 de lei poti incearca unul de genul asta

    P.S.: Ai garantie de 5 ani la el.

  17. #20377 SP
    Member tdkftw's Avatar
    Ca tot a venit vorba despre asta, a incercat cineva pana acum sa puna SSD pe consola?

    Daca da, se simte diferenta ? Merita achizitia unui ssd?

  18. #20378 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by tdkftw View Post
    Ca tot a venit vorba despre asta, a incercat cineva pana acum sa puna SSD pe consola?

    Daca da, se simte diferenta ? Merita achizitia unui ssd?
    Can SSD Upgrades Boost PS3 Performance? • Articles • Eurogamer.net

  19. #20379 SP
    Junior Member cris_fast's Avatar
    Multumesc Cristy, dar mai am 2 intrebari:
    -este compatibil si cu SATA 2 si cu SATA 3?
    -la descriere vad "rate de transfer" si "rata de transfer SATA" care este diferenta?

  20. #20380 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Guys - I have a problem. Astept raspuns de la experti pt. ca e o problema mai delicata.
    Avem: una bucata phat upgradat cu un hard de 650GB - din care mai avea liberi doar 10 - multe de pe psn de la plus si multe jocuri instalate plus salvari care nu sunt pe cloud.
    Nu l-am mai aprins de vreo 14-15 zile si cu stupoarea qcum constat ca nu mai vrea sa booteze...imi zice ca e corrupt si vrea sa-I dea format.

    Evident ca vreau sa evit formatatul!!! Am incercat cu rebuild system files sau database si in ambele cazuri imi da 'preparing...please wait' si nu se mai intampla nimic. In fiecare caz am asteptat mai mult de o ora si am putut sa opresc consola doar din spate de la on/off (probabil i-am facut si mai multe bad-uri).
    Intrebarea ar fi ce pot sa fac pentru a evita formatatul. Eventual sa fac un backup la datele de pe hard cu ajutorul pcului sau nu stiu...

    Am si hardul vechi de 60Gb - ma gandesc sa il pun pe ala sa-si faca un restore si ordine in fisierele de boot si dupa sa pun la loc samsungul de 650Gb si sa apuc sa-I fac back-up.

    I'm kind of desperate... si formatatul iese din discutie. Macar userii, salvarile si jocurile de pe psn sa le back-upuiesc. Cele de pe discuri le instalez eu in...3-4 zile.

    Consola ju e modata si are upgrade de firmware la zi.

    Si in cazul de worst case scenario, daca nu pot evita formatarea - cum pot face un export de pe PC la downloadl listil de pe conturile de psn us si uk. Exista un astfel de feature? Jocurile le-as identifica usor din lista de trofee dar drq mai stie ce dlcuri am luat pt fiecare (
    Sad sad day!
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1373573623471.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts