Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1088 of 1175 FirstFirst ... 88 588 988 1038 1078 1086 1087 1088 1089 1090 1098 1138 ... LastLast
Results 21,741 to 21,760 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #21741 SP
    Member sollo's Avatar
    controlerul de ps4 se potriveste si la ps3??? sa-mi iau direct de ps4

    daca a mai fost postat o data, imi cer scuze

  2. #21742 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Din ce am citit, functioneaza doar conectat prin cablu usb la PS3 si nu o sa mearga vibratiile, sixaxis si touchpad.

  3. #21743 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by sollo View Post
    controlerul de ps4 se potriveste si la ps3??? sa-mi iau direct de ps4

    daca a mai fost postat o data, imi cer scuze
    De ce ai vrea sa-ti iei DS4 pentru PS3 ?

  4. #21744 SP
    Junior Member Foarfeca's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Vezi pe youtube, si eu m-am chinuit un pic, trebuie sa apesi si apoi împingi
    Da, știu.Am încercat și asta și tot nu merge x_X.
    Nu știu ce să-i fac.Alte soluții?

    EDIT:Gata, am reușit.Am ținut un deget într-un capăt, iar alt deget în celălalt capăt, am apăsat tare și am împins în față.Eu înainte țineam un deget într-un capăt, iar alt deget în mijloc și d-aia nu mergea.

  5. #21745 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Sollo, DS4 merge la PS3 dar nu functioneaza in adevaratul sens al cuvantului. Obligatoriu trebuie sa aiba o legatura prin cablu si poti naviga meniul si anumite jocuri, cu greu. PS3 nu poate folosi nici o functie speciala deci este practic inferior DS3-ului.

  6. #21746 SP
    je1
    Junior Member je1's Avatar
    Cum fac rost de un card prepaid cu £ daca nu locuiesc in UK ? Si poate fi folosit doar cu cont de UK sau chiar trebuie sa locuiesc in UK ca sa pot folosi cardul ?

  7. #21747 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    de ce nu-ti faci un cont de paypal la care poti atasa orice tip de card chiar si de RO...cu Paypal cumperi carduri prepay de PSN cu care alimentezi portofelul din PSN ?

  8. #21748 SP
    je1
    Junior Member je1's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    de ce nu-ti faci un cont de paypal la care poti atasa orice tip de card chiar si de RO...cu Paypal cumperi carduri prepay de PSN cu care alimentezi portofelul din PSN ?
    Pentru ca nu merge. Si nu am chef sa imi mai blocheze alti 50 ron pentru o luna.

  9. #21749 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    pai merge asa am si eu si multi de pe aici....si nu-ti blocheaza nimeni 50 de lei nici pt o ora si nici pt o luna.
    ti se blocheaza 1$
    in fine!

    PS: nu e nevoie sa dai Reply With Quote daca raspunzi la ultimul mesaj din thread.

  10. #21750 SP
    je1
    Junior Member je1's Avatar
    Am incercat cu Paypal sa cumpar £. Nu merge si banca chiar mi-a blocat suma pe care voiam sa o pun pe cont.

  11. #21751 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    pai nu pui bani pe contul de paypal! Asociezi un card de debit/credit pe contul de PayPal si tranzactiile le faci prin paypal. Iar banii iti vor fi trasi din cardul tau nu din contul de paypal.

  12. #21752 SP
    je1
    Junior Member je1's Avatar
    Asta am si facut. Am asociat un card de debit cu contul Paypal si am incercat sa incarc "portofelul" de pe PSN UK cu niste lire. Si repet, pentru a 3-a oara, NU MERGE SI BANII PE CARE AM INCERCAT SA II PUN ACOLO SUNT MOMENTAN BLOCATI.

    Paypal nu e ceva nou pentru mine. Cumpar lucruri de ceva ani de pe ebay fara probleme.

  13. #21753 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ultimul post: ti-am spus de la inceput sa cumperi carduri prepay pt PSN!
    cu Paypal cumperi carduri prepay de PSN cu care alimentezi portofelul din PSN

  14. #21754 SP
    Junior Member dorianyates's Avatar
    Vreau sa-mi cumpar Assassins creed 3 si am vazut pe uk store ca e 37 lire cel cu toate add-onurile. Ar fi undeva mai ieftin pe disc dar varianta completa ca separat numai add-onurile costa 38,5 lire. Pe amazon join or die edition e 90 lire

  15. #21755 SP
    Junior Member bodobaza's Avatar
    Salutare. Se poate conecta consola ps3 la laptop?

  16. #21756 SP
    je1
    Junior Member je1's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    ultimul post: ti-am spus de la inceput sa cumperi carduri prepay pt PSN!
    Doar ca n-ai spus de unde. Ceea ce ma ajuta foa... deloc. Amazon.co.uk, ebay.co.uk nu le vinde daca nu ai adresa in UK. Si pe Altex scrie ca iti trebuie cont pe site-ul Sony UK( UK adress required) ca sa poti folosi cardurile. Chiar daca a-si gasi un site care sa le vanda fara sa tina cont de adresa, tot nu stiu cu siguranta daca voi putea folosi cardul.

  17. #21757 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by je1 View Post
    Doar ca n-ai spus de unde. Ceea ce ma ajuta foa... deloc. Amazon.co.uk, ebay.co.uk nu le vinde daca nu ai adresa in UK. Si pe Altex scrie ca iti trebuie cont pe site-ul Sony UK( UK adress required) ca sa poti folosi cardurile. Chiar daca a-si gasi un site care sa le vanda fara sa tina cont de adresa, tot nu stiu cu siguranta daca voi putea folosi cardul.
    PSN nu accepta carduri de Romania. Totusi, Amazon o face; cumperi asta, platind cu cardul de paypal. Vei primi pe email un cod pe care il introduci pe PSN si iti vei primi contravaloare sumei achitate in lire pe Store. Nu ai nevoie de o adresa de UK, pentru ca nu e un produs fizic, ci digital. Daca inca nu reusesti sa il cumperi din cauza adresei de Romania, fa un cont cu o adresa fictiva de Londra.

  18. #21758 SP
    Junior Member maddmaxx's Avatar
    Salut , sunt nou pe aici pe la voi , am si eu o problema cu ps3-ul meu Flat 40 gb .... nu mai vrea sa citeasca cd-urile si in alta ordine de ideii cand bag cd-ul se aude cum invarte dar nu se intampla nimic in cazul in care il ridic in picioare nu se mai aude nici macar ca invarte cd-ul ....ultima oara a mers impecabil , l-am oprit sa merg la dus m-am intors si nu mai vrea.....

  19. #21759 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    eu as lasa jocurile si m-as apuca serios de scoala.

  20. #21760 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Incepeti sa exagerati cu trimiteri la scoala si la carti citite... Inteleg ca nu se accepta cand omul scrie cu cel putin cinci greseli intr-o fraza scurta dar acum termenul de "a scrie corect din punct de vedere gramatical" este dus la extrem pe site. Un eventual ajutor sau o parere despre problema ar aduce beneficiu atat site-ului cat si a user-ului in parte.
    Scuze pentru off topic dar simteam nevoia sa-mi exprim parerea.

    Maddmaxx, s-ar putea ca unitatea optica sa fie stricata, cauta pe forum Donely si cere-i sfatul, el este guru suprem cand vine vorba de a desface si a "forta la dans" orice componenta de consola.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4278 Last Post: Yesterday, 10:01
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts