Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 988 of 1175 FirstFirst ... 488 888 938 978 986 987 988 989 990 998 1038 1088 ... LastLast
Results 19,741 to 19,760 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #19741 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Nu stiu in ce conditii ai constatat tu asta, dar eu am un prieten cu un slim de 320 GB, jucam FIFA 11 odata la el si de curiozitate pun mana in spatele consolei sa vad cat se incalzeste. Si pot spune ca era considerabil mai putin calda decat super slim-ul meu in FIFA 13, Uncharted 3 sau GT5. Sa fie oare de la faptul ca FIFA 11 solicita mai putin consola decat celelalte jocuri ? Mie mi se pare ca super slim-ul meu, cel putin in cele 3 jocuri amintite, se incalzeste serios, daca ii pun mana in spate nu pot sa o tin acolo 30 de secunde fara sa simt disconfort.

    ---------- Post added 07-05-2013 at 02:02 PM ----------



    Pana la urma e in regula daca tii discurile inauntru ? Unii zic ca da, unii zic ca nu. Tin minte ca am lasat odata discul de GT5 inauntru si cand am incercat sa ma joc dupa ce am aprins consola mi-a dat o eroare. Am scos discul, l-am bagat din nou si a mers ca nou.
    Detin ambele tipuri de console si stiu ce vorbesc. Normal ca am constatat punand mana pe spatele consolei, acolo un se incinge cel mai tare. Eu le folosesc in picioare.

    ---------- Post added 07-05-2013 at 02:32 PM ----------

    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Da... Si eu am avut probleme, cu FIFA. Nu am scos discul cand am plecat inainte de Paste si cand m-am intors mi-au dat eroare. Si nu s-a rezolvat cu scosul discului si bagatul din nou. Am cazut in divizia inferioara. Bine ca m-am oprit la timp
    Cred ca te-au facut hackerii, aia de au dat jos PSN-ul.

  2. #19742 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Si cum e pana la urma ? Care se incalzeste mai tare ? Se incinge si la tine ca la mine, in sensul ca simti caldura dogoritoare ?

    ---------- Post added 07-05-2013 at 02:33 PM ----------

    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Da... Si eu am avut probleme, cu FIFA. Nu am scos discul cand am plecat inainte de Paste si cand m-am intors mi-au dat eroare. Si nu s-a rezolvat cu scosul discului si bagatul din nou. Am cazut in divizia inferioara. Bine ca m-am oprit la timp
    M-ai pierdut . Deci, care a fost problema la tine ?

  3. #19743 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    A fost o combinatie: vin-drob-vin-oua-vin si discul lasat in PS3...

  4. #19744 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    si cand s-a trezit era in divizia inferioara!

  5. #19745 SP
    Junior Member lordico's Avatar
    Quote Originally Posted by costy29lan View Post
    Cum ajung acasa, ma uit sa vad, ca m-ai facut curios.
    O sa revin dupa-masa cu un raspuns.
    Eu am luat varianta asta.
    Si eu te astept cu vesti, sunt curios care e adevarul acum

  6. #19746 SP
    Member costy29lan's Avatar
    Quote Originally Posted by D@nT3 View Post

    Off cam asa ceva oferă Altex(Media Galaxy) pt ps3
    Am verificat. Certificatul este asemanator, decat ca are coltul portocaliu, nu rosu si scrie 2 ani.

    ---------- Post added 07-05-2013 at 01:52 PM ----------

    Quote Originally Posted by lordico View Post
    Si eu te astept cu vesti, sunt curios care e adevarul acum
    Am verificat si are 2 ani.

  7. #19747 SP
    Junior Member lordico's Avatar
    Quote Originally Posted by costy29lan View Post
    Am verificat si are 2 ani.

    Da, am sunat adineauri si eu si mi-au confirmat ca s-a modificat politica si au acum 2 ani garantie! Asa da cadou de Paste ! Din nefericire, adaptorul ala nenorocit tot nu il au ( nu il are nimeni) si nici nu stiu cand aduc

  8. #19748 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    E bine, înseamnă ca discuţiile de pe forum si Opc nu au fost in van

    ---------- Post added 07-05-2013 at 04:02 PM ----------

    Quote Originally Posted by lordico View Post
    Da, am sunat adineauri si eu si mi-au confirmat ca s-a modificat politica si au acum 2 ani garantie! Asa da cadou de Paste ! Din nefericire, adaptorul ala nenorocit tot nu il au ( nu il are nimeni) si nici nu stiu cand aduc
    Cadou de Paşte ca au intrat in normalitate...

  9. #19749 SP
    Member jon209's Avatar
    Si pana la urma Media Server ala ce rol are?

  10. #19750 SP
    Member romey's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    Si pana la urma Media Server ala ce rol are?
    Poate te ajuta asta:


  11. #19751 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Quote Originally Posted by Caponescu View Post
    Tu spui ca vanzatorul (Altex) ofera in scris doar garantie comerciala care este valabila un an de zile, iar garantia de conformitate(cea de 2 ani) se intelege de la sine ca este valabila? Adica daca se defecteaza produsul in a 15 luna de la livrare nu am nevoie de garantie scrisa? Acesta va fi inlocuit/reparat de catre Altex, in baza garantiei de conformitate, sau nu se va proceda la inlocuirea/repararea lui deoarece acestia au oferit(in scris) doar garantia comerciala?

    "Daca intampini probleme, ai ANPC-ul la dispozitie"

    Asta sa faca ANPC-ul sa le atraga atentia, in cazul in care nu vor sa repare produsul dupa terminarea perioadei de 12 luni, referitor la garantia de conformitate care este valabila 2 ani, chiar daca a fost specificat in certificatul de garantie (comerciala) doar un an?
    Am mai intrebat asta anterior.

  12. #19752 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Garantia de conformitate e valabila timp de 2 ani cu sau fara certificat de garantie de conformitate. Daca ti se strica produsul in primele 6 luni, se considera ca l-ai cumparat defect, cu toate ca tu l-ai cumparat functionabil. Daca ti se strica produsul intre lunile 7-24 trebuie sa demonstrezi lipsa de conformitate a produsului in fata lui Altex, Domo, Flanco etc.

  13. #19753 SP
    Junior Member VladN's Avatar
    Cand ma uitam la un film xvid pe ps3 prin programul PS3 Media Server am observat ca imi sare peste anumite parti din film, de exemplu filmul este la minutul 1:50 si dintr-o data ajunge la 2:30. Care este cauza?

  14. #19754 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Am cumpărat o consolă luată de la un prieten de la Monosit . Am avut probleme cu ea în ultima luna de garanţie. Nu m-a întrebat nimeni cum şi de ce s-a stricat. În final am primit o altă consolă. Degeaba vă bateti în articole. Din ce am văzut , service-ul decide mare parte din pretenţii , drepturi , obligaţii , s.a.m.d.
    LE În caz de ceva nu ai cui demonstra absolut nimic . Dacă service-ul trimite negaţie de reparaţie Altex , Domo , etc sunt obligaţi să îţi înapoieze banii pe produs sau alt produs. Şi viceversa..dacă ei consideră că ai avut o mică parte de vină rămâi cu buza umflată chiar si cu legea de partea .

  15. #19755 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by Drag05azs View Post
    Şi viceversa..dacă ei consideră că ai avut o mică parte de vină rămâi cu buza umflată chiar si cu legea de partea .
    Ii dai in judecata in cel mai rau caz.

  16. #19756 SP
    Member Florix09's Avatar
    Deci pana la urma ce model se incinge mai repede si mai tare ? Slim sau Super Slim ?

  17. #19757 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by Florix09 View Post
    Deci pana la urma ce model se incinge mai repede si mai tare ? Slim sau Super Slim ?
    Slim.

    ---------- Post added 08-05-2013 at 09:39 AM ----------

    Quote Originally Posted by costy29lan View Post
    Am verificat. Certificatul este asemanator, decat ca are coltul portocaliu, nu rosu si scrie 2 ani.

    ---------- Post added 07-05-2013 at 01:52 PM ----------



    Am verificat si are 2 ani.
    Poti sa pui niste poze cu ce contine certificatul de garantie de la Altex? Punele pe thread-ul asta: http://www.consolegames.ro/forum/f60.../index255.html

    ---------- Post added 08-05-2013 at 09:41 AM ----------

    Quote Originally Posted by D@nT3 View Post
    E bine, înseamnă ca discuţiile de pe forum si Opc nu au fost in van

    ---------- Post added 07-05-2013 at 04:02 PM ----------



    Cadou de Paşte ca au intrat in normalitate...
    Ai intrebat si ce fel de garantie, comerciala sau de conformitate sau ambele?

    ---------- Post added 08-05-2013 at 09:44 AM ----------

    Quote Originally Posted by lordico View Post
    Da, am sunat adineauri si eu si mi-au confirmat ca s-a modificat politica si au acum 2 ani garantie! Asa da cadou de Paste ! Din nefericire, adaptorul ala nenorocit tot nu il au ( nu il are nimeni) si nici nu stiu cand aduc
    Ai intrebat si ce fel de garantie, comerciala sau de conformitate sau ambele?

  18. #19758 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    am dat disable la media server si tot nu-mi merge Store...

  19. #19759 SP
    Member Florix09's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    am dat disable la media server si tot nu-mi merge Store...
    sincer . chiar ma supara si pe mine faptul asta...
    vezi daca gasesti ceva aici. Cannot access PlayStation Store only xmb screen sh... - PlayStation® Community Forums

  20. #19760 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Eu nu am facut nimic si la mine merge store. A avut un mic update de 27 Mb.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts