Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 978 of 1175 FirstFirst ... 478 878 928 968 976 977 978 979 980 988 1028 1078 ... LastLast
Results 19,541 to 19,560 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #19541 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by VladN View Post
    E adevarat ca poti cumpara de pe PS store cu un card de la ing?
    Iti recomand electronicfirst.com, se misca cel mai repede, cel mult 10 min

  2. #19542 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Cine imi poate recomanda si mie niste casti cu microfon pentru PS3? De preferabil sa aibe cablul de minim 2 m.

  3. #19543 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    en-de.sennheiser.com/gaming-headset-xbox-ps3-pc-mac-stereo-u-320

    Sunt dementiale ! Nu stiu cum se comporta in jocuri , dar la auditii muzica format FLAC da clasa castilor de gen din gama asta de pret. Eu zic ca e o alegere buna ... DOAR daca mai asculti si ceva muzica . Strict pentru jocuri cauta ceva mai ieftin de la Logitech .

  4. #19544 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Salut
    Am o problema si nu stiu de la ce?
    Joc FIFA 12 online pe PS3
    In anuminte momente chiar in timpul jocului pur si simplu pierd legatura cu serverul EA, desi am conexiune la internet.
    Normal pierd meciul desi conduc.
    Intrebarea mea este?
    A mai patit cineva asa ceva?
    Si daca da, de ce?
    Si cum se rezolva?

    PSN id ; slv-RO

  5. #19545 SP
    Junior Member VladN's Avatar
    Stie careva de unde pot cumpara asa ceva Adaptor Hard disk SONY pentru PS3 | ALTEX ?? Ca magazinele care le stiam eu ca au (flanco, altex, media galaxy) li s-au terminat stoc-ul..

  6. #19546 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    incearca sa adresezi intrebarea pe topicul dedicat jocului, acolo vei gasi mai multe raspunsuri.
    De multe ori problema consta in setarile routerului pe care il folosesti, sau depinde de conexiunea ta, LAN sau WiFi...

  7. #19547 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by VladN View Post
    Stie careva de unde pot cumpara asa ceva Adaptor Hard disk SONY pentru PS3 | ALTEX ?? Ca magazinele care le stiam eu ca au (flanco, altex, media galaxy) li s-au terminat stoc-ul..
    Da cu search pe google la limba romana.

  8. #19548 SP
    Member Clau23's Avatar
    Am inceput sa joc Sleeping Dogs si sunt surprins de calitatea proasta a texturilor. Cum sunt delimitate anumite obiecte din joc... Apar linii albe. Unele obiecte nu se vad foarte clar si parca se misca liniile , obiectele incontinuu. Nu a fost jocul optimizat bine pentru Ps3 sau este o problema de la consola mea?
    Parca si vocea nu este sincronizata perfect cu miscarea fetei personajelor.

    Nu stiu cat de bine am descris problema, sper sa intelegeti.
    Astept pareri de la cei care au jucat jocul. Merci

  9. #19549 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    update, trebuie sa aibă un patch, eu nu am avut probleme, e un joc superb

  10. #19550 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Trebuie sa cumpar pentru cineva urgent un PS3, recomandat HDD de minim 160 si neaparat move inclus. Imi puteti recomanda de unde sa cumpar? E o intreaga nebunie la mine la munca si nu am timp sa caut, niste linkuri m-ar ajuta enorm. Neaparat sa fie din tara, pe maine mi-l trebuie.
    Mersi.

  11. #19551 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    @Rasko: Din cate scrie pe site la Flanco au pe stoc Consola Sony PlayStation Slim, 320GB si Kit Move Starter Sony pentru PS3 in magazinul Flanco Galleria din Arad.

    Adresă
    Calea Aurel Vlaicu, nr. 225-235

    Program de lucru
    Luni - Vineri: 10:00 - 22:00
    Sâmbătă: 10:00 - 22:00
    Duminică: 10:00 - 22:00

    Telefon
    0257.347.803
    Suna-i sa afli daca stocul de pe site corespunde cu cel din magazin.

  12. #19552 SP
    Member Clau23's Avatar
    Quote Originally Posted by D@nT3 View Post
    update, trebuie sa aibă un patch, eu nu am avut probleme, e un joc superb
    Am facut ultimul update. Jocul este foarte bun dar problema cu texturile este enervanta.. Poate fi ceva de la consola mea?

  13. #19553 SP
    Member MSlv's Avatar
    sunt intr-o dilema si nu stiu exact cum sa fac: avand in vedere ca PS4 nu va fi compatibil cu jocurile ps3 si ca am strans deja zeci de jocuri pe care inca nu le-am inceput (numai colectiile jak, ratchet si sly inseamna 9 jocuri) ma tot bate gandul sa schimb actualul ps3 de 40gb cu un super slim nou-nouț in ideea ca ma va tine probabil mai mult timp de acum incolo fata de grăsun. mai mult, e mic, usor si mai silentios (ca fan noise) decat ce am acum deci poate fi transportat de colo-colo cu minimum de efort si deranj (nu mai e obligatorie punga de rafie ca sa nu se rupa cu el).

    Pretul consolelor ps3 nu prea a scazut semnificativ in ultima vreme (excluzand varianta mai sus mentionata), ceea ce declanseaza practic problema: sa astept pana spre iarna in speranta ca vor scadea preturile o data cu lansarea PS4? Azi preturile incep de pe la un 200€. Oare cu cat vor scadea (la noi) preturile prin octombrie/noiembrie, cand se presupune ca ar fi lansarea urmatoarei generatii?

    A doua problema care ma indeamna sa astept este ca actualul SS are Cell produs la 45nm si RSX la 40nm, la fel ca precedentul Slim, si se zvoneste ca ar urma sa intre in productie variante cu CPU si GPU la 32 sau 22 nm, ceea ce s-ar traduce prin si mai putine sanse de zgomot de la cooler in timpul jocurilor...

    Daca are cineva vreun sfat la dispozitie si doreste sa-l impartaseasca este bine primit. Posibil sa-i intereseze si pe viitori posesori de ps3 care mai intra pe aici.

  14. #19554 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Aşteaptă Black Friday 2013 ( 29 noiembrie ), o sa gasesti consola la un pret foarte bun, anul trecut am luat Ps3 SS la 700 ron

  15. #19555 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eeh da, daca tot astepti oferte, nu cumperi niciodata. Pana atunci apare PS4, si atunci nu mai merita sa iei PS3, ca a aparut deja PS4. Cumpara ce vrei cand vrei si bucura-te de achizitie.

  16. #19556 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Sa-l schimbi numai in ideea ca speri sa te tina mai mult SS?! Crede-ma, nu ai nici o 'dilema'.
    Cat sa fie mai mic si mai silentios ca sa merite sa-ti bati capul cu o schimbare ?!
    Stai linistit, trage tare de grasun cat te tine...si mai vezi tu.

  17. #19557 SP
    Member MSlv's Avatar
    ideea e ca m-am speriat de cate povesti de YLOD am citit si la cateva jocuri (cel mai recent exemplu e uncharted 3) incepe dupa vreo ora sa faca precum un aspirator, coolerul fiind la viteza maxima probabil. Si cand i se ridica temperatura se aude si prin casti, oricat de tare am volumul. E drept ca se intampla rar, dar e al naibii de enervant.

    O sa tin minte cu black friday, desi mai e mult pana atunci s-ar putea sa merite asteptarea. As putea pana atunci sa iau un HDD mai mare, deja 40GB nu mai sunt suficienti. Ieri am luat Hitman contracts si blood money la 3.99 lire fiecare si mai am doar 6 GB liber

  18. #19558 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Tine Fat-ul si daca e sa dea YLOD, iti iei atunci Super Slim (o sa fie si mai ieftin).

  19. #19559 SP
    Member MiniEmotion's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    O sa tin minte cu black friday, desi mai e mult pana atunci s-ar putea sa merite asteptarea.
    Merita 100% ! Eu unul am asteptat vreo.. sa zic 6 luni +/- o luna. Cele mai mari greseli - eMag / EvoMag, nu au cine-stie ce oferte (PS3 SS 4gb flash si 1 controller daca imi aduc bine aminte la 700 lei ), si mi-am pierdut cam toata noaptea fiindca nu stiam la ce ora incepe si vroiam sa prind si eu o bucata
    Iti recomand Altex (Media Galaxy). Am gasit la 800 lei () PS3 Slim 320GB, 2 Controllere, Gran Turismo 5 si garantie 1 an. Sa mai zic ca e mai mult decat decent ? Ce e mai greu e sa astepti

  20. #19560 SP
    Member iGot Game's Avatar
    Problema asta am avut-o si eu. (phat 40 gb )
    A facut urat cateva luni , am dus-o la service/garantie si am primit-o inapoi fix cu aceasi problema + YLOD in scurt timp , dar deja imi expirase garantia.

    imo : pastreaza-ti consola , nu incearca sa o repari si cand apare oferta potrivita treci la slim/super slim.
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    ideea e ca m-am speriat de cate povesti de YLOD am citit si la cateva jocuri (cel mai recent exemplu e uncharted 3) incepe dupa vreo ora sa faca precum un aspirator, coolerul fiind la viteza maxima probabil. Si cand i se ridica temperatura se aude si prin casti, oricat de tare am volumul. E drept ca se intampla rar, dar e al naibii de enervant.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts