Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1144 of 1175 FirstFirst ... 144 644 1044 1094 1134 1142 1143 1144 1145 1146 1154 ... LastLast
Results 22,861 to 22,880 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #22861 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogditza View Post
    Cine stie daca s-a facut store pt Romania?
    Unii imi spuneau ca luna asta, dar cred ca o sa vedem store odata cu The Last Guardian

  2. #22862 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Odata cu Half Life 3 vrei sa zici

  3. #22863 SP
    Junior Member Flavy's Avatar
    Pot sa ma joc pe PS3 daca il conectez la un monitor cu DVI?

  4. #22864 SP
    Member party_man's Avatar
    daca ai cablu HDMI-DVI si monitorul are HDCP

  5. #22865 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    De un an de zile tot auziţi că apare store pe Ro...

  6. #22866 SP
    Junior Member Flavy's Avatar
    Quote Originally Posted by party_man View Post
    daca ai cablu HDMI-DVI si monitorul are HDCP
    Nu stiu daca are HDCP, poti sa imi spui cum imi dau seama daca are?

    In al doilea rand, am cumparat un astfel de adaptor, dar nu a mers(adaptor1). Asta ar fi bun, sau am nevoie de altceva? adaptor2

  7. #22867 SP
    Member naikum's Avatar
    Salut, iti trebuie un cablu cum a scris si colegul de mai sus . HDMI - DVI Cablu HDMI - DVI 1.5 m DVI-D Single Link Valueline
    O sa mearga video dar nu o sa mearga audio. Pentru audio o sa ai nevoie de mai multe cabluri, daca nu cumva ai sistem cu intrare optica.
    4 Ways to Connect a PS3 to Computer Speakers - wikiHow aici poti gasi mai multe detalii.

  8. #22868 SP
    Member party_man's Avatar
    Daca monitorul are si VGA(nu stiu de ce nu ar avea) iti recomand un adaptor HDMI-VGA, da-mi de veste daca vrei pe PM.

  9. #22869 SP
    Junior Member AndreiIonut's Avatar
    Salutare! mi-am luat si eu fifa 14 pentru ps3 dar cand dau sa fac update la squad se actualizeaza transferurile din iarna... doar ca cele din America , liga MLS sunt actualizate la zi... absolut tot este actualizat in MLS! La ultimate team sunt la fel, transferurile la zi . la team ratings si player ratings sunt echipele si jucatorii din america... tot ce trebuie. am dat la kick off sa se actualizeze si nu a mers, la fel ca si acolo la customisation. ce are ?

  10. #22870 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    A mai pățit cineva să nu poată downloada ceva deja cumpărat? Am season pass la Wolf și când aleg în store download nu se întâmplă nimic. În joc îmi spune ca restul episoadelor nu sunt încă disponibile. Wth?

  11. #22871 SP
    Junior Member rimidalv's Avatar
    Salutare, tuturor.
    Nu stiu absolut nimic despre ps3-uri, dar urmeaza sa imi soseasca unul
    Ma puteti lamuri si pe mine, daca se poate juca multiplayer fara sa ai cont pe PSN? Nu as vrea sa platesc...

  12. #22872 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Se joacă doar cu un cot psn, la ps3 nu este nevoie se plus pt. a juca online.

  13. #22873 SP
    Junior Member rimidalv's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Se joacă doar cu un cot psn, la ps3 nu este nevoie se plus pt. a juca online.
    Deci trebuie doar sa imi fac cont pe psn fara sa trebuiasca sa platesc?

  14. #22874 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Contul de PSN e gratuit, la fel si multiplayer-ul. Doar daca iti faci abonament PS+ trebuie sa platesti.

  15. #22875 SP
    Junior Member rimidalv's Avatar
    Quote Originally Posted by David9 View Post
    Contul de PSN e gratuit, la fel si multiplayer-ul. Doar daca iti faci abonament PS+ trebuie sa platesti.
    Am inteles, multumesc. Dupa ce primesc consola e posibil sa revin cu intrebari

  16. #22876 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Iti recomand sa iti faci cont de US sau UK. Pentru Romania inca nu exista PS Store.
    In cazul in care iti cumperi jocuri din magazinele din tara (zona 2) , trebuie sa iti faci un cont de UK.
    Ai aici link unde sa faci contul: https://account.sonyentertainmentnet...site_locale=en

  17. #22877 SP
    Junior Member ~bella~'s Avatar
    Ce parere aveti despre acest controller.
    Scrie ca e factory recertified.

    Merci.

    ---------- Post added 25-11-2014 at 17:56 ----------

    Cu permisiunea voastra, mai adaug o intrebare. Am citit ceva(poate nu suficient) despre subiect si din pacate mai mult m-a bulvesat.
    Ma intereseaza care este diferenta intre:
    -Online co-op;
    -Couch co-op;
    -Split screen;

    Mai sunt si alte moduri?

    Multumesc anticipat.

  18. #22878 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

  19. #22879 SP
    Junior Member cryssgr26's Avatar
    salut prieteni am si eu o problema cu contul psn am un ps3 cumparat la mana a doua si de la acea pers de la care il am are deja cont facut dar mi-am facut si eu unu chestia e ca mie nu imi merge sa intre in psn dar cu contul lui da imi spune asa:"This service is currently undergoing maintenance"ce inseamna asta a mai intalnit cineva asta sau ma poate ajuta cineva va multumesc si ma repet cu celalat cont pot intra

  20. #22880 SP
    Junior Member Cosmorot's Avatar
    Salut! Am schimbat tv-ul led Samsung 2012 cu unul 4k LG 2014 doar ca nu-mi mai recunoaste consola PS3 Slim (500gb - nemodata nemodificata). Am pus consola la vechiul tv si functioneaza normal. Am incercat toate cele 3 porturi ale tv-ului nou, dar nimic. Am pus si un dvd pe hdmi si il vede imediat. Am incercat si cu butonul de power - sa se reseteze setarile pt cablu, dar tot nimic.
    Cum pot rezolva problema?
    Mentionez ca am update facut la zi si la tv si la consola.
    Multumesc anticipat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts