Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1094 of 1175 FirstFirst ... 94 594 994 1044 1084 1092 1093 1094 1095 1096 1104 1144 ... LastLast
Results 21,861 to 21,880 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #21861 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Quote Originally Posted by Costi21 View Post
    Nu am dvi am doar mufa scart ,vga, si av. Pot face ceva? Mufa av ps2 se potriveste la ps 3?
    Nu stiu ce sa-ti zic. Cumperi un cablu av multi out (ala cu o intrare video si 2 audio parca). nu cred ca e scump deloc. sau il iei de la cineva, prieten, okazii etc. sau daca ai de la ps2 de ce nu incerci cu acela. gasesti pe cineva cu un ps3 (sau ps2) stricat si iei cablul?

    cred ca despre asta e vorba
    Cablu av ps3 oferte si reduceri - Okazii.ro (, ordonare dupa pret crescator)

    othercablesconnect.gif

    Uite, cauta aici ca informatie si vezi care ti se potriveste (cu S video sau cu composite)
    http://www.brighthub.com/electronics...les/34502.aspx (sunt ultimele 2 si vezi ca au partea ptr video diferite, vezi si tu ce suporta tv, te uiti in spate acolo ptr ca intrarile video sunt diferite la cele 2 - daca zici av cred ca e composite adica ca-n schema de sus unde toate, video sau audio, se aseamana)

  2. #21862 SP
    Junior Member ScruffyLOL's Avatar
    In ce magazin online (sau din Cluj) gasesc carduri top up (reincarcare) pentru PSN UK si sa nu trebuieasca sa platesc prin paypal (pref. cu cardul) ?

  3. #21863 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Pe amazon fie US fie UK, depinde de ce ai nevoie. Poti plati cu cardul, fara paypal, dar trebuie sa gasesti o adresa valida de UK sau US (un hotel, ceva).

    PSN Cards US

    PSN Cards UK

    Sunt cele mai avantajoase. Pt ca platesti exact cat primesti, nu mai mult. Ar mai fi avantajos pt PSN Cards de UK si Electronic First - Fast and Secure Email Delivery of Gaming Cards dar de la 16 lire in sus. Pe cardurile de 25 platesti 23 sau pe cele de 35 platesti 32 de lire.

    P.S. Am luat de la toate trei in ultimele doua luni (am luat si PSN Plus subscription - la fel), deci nu vb din povesti. Electronic First daca esti la prima comanda la ei, iti mai cer si date personale.

  4. #21864 SP
    Junior Member ScruffyLOL's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Pe amazon fie US fie UK, depinde de ce ai nevoie. Poti plati cu cardul, fara paypal, dar trebuie sa gasesti o adresa valida de UK sau US (un hotel, ceva).

    PSN Cards US

    PSN Cards UK

    Sunt cele mai avantajoase. Pt ca platesti exact cat primesti, nu mai mult. Ar mai fi avantajos pt PSN Cards de UK si Electronic First - Fast and Secure Email Delivery of Gaming Cards dar de la 16 lire in sus. Pe cardurile de 25 platesti 23 sau pe cele de 35 platesti 32 de lire.

    P.S. Am luat de la toate trei in ultimele doua luni (am luat si PSN Plus subscription - la fel), deci nu vb din povesti. Electronic First daca esti la prima comanda la ei, iti mai cer si date personale.
    Multumesc pentru raspuns. O sa incerc de pe electronic first sa ai o zi placuta

  5. #21865 SP
    Junior Member DaxLemon's Avatar
    Salutare.
    Am incercat sa cumpar de pe PSN FIFA 14 folosind metoda PayPal si primesc mesajul "Unable to fund your walet". Cardul legat de PayPal e de Romania,evident. Se poate achizitiona de undeva un cod de activare pt. a descarca direct FIAFA 14 din PSN (in afara de a cumpara carduri PSN? L-am gasit pe amazon la 28 de dolari dar nu-mi dau seama daca-ti dau aia doar codul si daca se poate achizitiona daca nu ai card de SUA. Ma intereseaza doar versiunea digitala. Multumesc anticipat.

  6. #21866 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Am scris cu doua post-uri mai sus ce ai de facut. Se aplica si in cazul tau. Nu-ti trebuie card de SUA doar o adresa de SUA. Codul il primesti pe mailul tau personal. Singura conditie este sa cumperi digital content, nu retail!

    ---------- Post added 11-02-2014 at 18:49 ----------

    Exista doar pt PS3 digital code la 39 $ -> Amazon.com: FIFA 14 - Playstation 3: Video Games

  7. #21867 SP
    Junior Member DaxLemon's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Am scris cu doua post-uri mai sus ce ai de facut. Se aplica si in cazul tau. Nu-ti trebuie card de SUA doar o adresa de SUA. Codul il primesti pe mailul tau personal. Singura conditie este sa cumperi digital content, nu retail!

    ---------- Post added 11-02-2014 at 18:49 ----------

    Exista doar pt PS3 digital code la 39 $ -> Amazon.com: FIFA 14 - Playstation 3: Video Games
    Mersi de informatie. Am reusit ,ce-i drept a durat vreo 3 ore pana am primit codul.

  8. #21868 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by DaxLemon View Post
    Mersi de informatie. Am reusit ,ce-i drept a durat vreo 3 ore pana am primit codul.
    La amazon ti-l da pe loc (cel putin in cazul PSN card-urilor sau subscriptie de PSN Plus), dar totul e bine cand se termina cu bine .

  9. #21869 SP
    Member Gentilu's Avatar
    Daca este prima tranzactie la ei, asa cum cred ca a fost, dureaza. Fac cateva verificari!

  10. #21870 SP
    Junior Member kevin_m's Avatar
    vreau sa intreb si eu cum rulez un joc de pe un hdd extern ntfs?acum ca exista suportul in ultimul cfw...sper ca nu a mai fost intrebarea asta,nu am stat sa caut ca sunt peste 500 pagini...
    multumesc!

  11. #21871 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    dupa ce l-ai downloadat de pe store nu-l arata in meniu?

  12. #21872 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu poti sa rulezi un joc de pe un HDD extren.
    Jocurile din Store se intaleaza automat pe HDD-ul intern. Hardul extern este doar pentru stocare de muzica, fotografii, videoclipuri.
    Te rog sa citesti si http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/ inainte de a insista cu aceasta intrebare.

  13. #21873 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    sau cauta 500 de pagini daca iti e mai usor decat un regulament

  14. #21874 SP
    Junior Member daflex's Avatar
    salut, incerc sa rulez un videoclip .avi pe o consola modata ER ODE Pro, am nevoie de un program ceva, videoclipul este encodat Divx.

    sau mai bine zis se poate rula si daca da, ce tipuri de fisiere?

    mersi.

  15. #21875 SP
    Junior Member stefanpuica's Avatar
    gasesc in romania skin-uri pentru PS3 SS? de examplu cu GTA V as dori un skin,dar skinul sa fie si pentru controler nu numai pentru consola

  16. #21876 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    @daflex iti trebuie ultimul FW..altfel nu merg

  17. #21877 SP
    Junior Member Ker0Sen's Avatar
    Salutare, am o intrebare poate ma puteti ajuta. Am 2 conturi unul de EU si unul de US, maine 14.02.2014 apare DLC-ul la TLOU Left Behind. Eu am jocul ZONA2 am dat Pre-order de pe contul de EU la DLC. Pot sa joc DLC-ul pe contul de US? Pt ca pe contul de US am intreaga colectie de jocuri Platinate. Ms sper sa ma ajutati cu un raspuns.

  18. #21878 SP
    Junior Member RashChamp's Avatar
    Salut,cunoaste cineva o persoana care sa stie cum se repara un dualshock 3?Problema este urmatoarea:initial cand apasam pe joystick se apasau mai multe butoane asa ca am deschis controllerul.Am urmarit un tutorial pe ytb si am reusit sa rezolv problema..insa dupa ce am pus totul la loc...L1,L2 au inceput sa mearga greu si doar daca sunt apasate foarte puternic.Am incercat sa il desfac si sa le pun la loc dar tot la fel.Apreciez orice fel de sfat,Multumesc.

  19. #21879 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Da, o sa poti juca pentru ca ai disc si DLC zona 2.

  20. #21880 SP
    Member Sanjuro's Avatar

    Probleme si solutii Playstation 3

    Salut! Probleme de conectivitate la PSN sau la net, in general, am avut si eu aseara, toate legate de DNS. Sa fie ceva in neregula cu ei sau cu firmware 4.55?
    Xbox-ul si celelalte device-uri nu se plang de nimic.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts