Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1096 of 1175 FirstFirst ... 96 596 996 1046 1086 1094 1095 1096 1097 1098 1106 1146 ... LastLast
Results 21,901 to 21,920 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #21901 SP
    Junior Member mihai176's Avatar
    Din cate am inteles ii pot pune orice hdd de 2.5", indiferent ca este s-ata 1, 2 sau 3. Corect?

  2. #21902 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by bodobaza View Post
    Am vazut niste jocuri pe ps store cu free to play,nu scrie demo sau trial. Intrebarea este,is jocuri full?
    Jocurile sunt full, dar costa dlc-urile.

    Quote Originally Posted by Bitza View Post
    vreau sa dau ps3-ul, am pe el cont de ro si uk, pe cel de ro vreau sa-l serg, iar pe cel de uk am cateva jocuri de pe plus. pot crea alt cont,gen guest si sterge contul de uk, dar, jocurile sa poata fi jucate pe contul de guest?
    la ps4 am observat ca daca daca stergi contul pe care ai jocrile, pe celelalte conturi iti spune ca nu sunt disponibile.
    thx!
    Jocurile achizitionate de pe un cont pot fi jucate pe consola atat timp cat este prezent contul respectiv.

  3. #21903 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post

    Jocurile achizitionate de pe un cont pot fi jucate pe consola atat timp cat este prezent contul respectiv.
    stai sa inteleg.....
    deci daca eu am cont pe UK si descarc din store jocuri daca imi fac ulterior cont pe Romania nu mai pot juca jocurile descarcate cu contul de UK?

  4. #21904 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Poti juca pe contul de Romania cat timp este prezent contul de UK pe consola.

  5. #21905 SP
    apd
    Junior Member apd's Avatar
    Vreau să cumpăr dlc-ul Left Behind pentru The Last of Us (ar fi prima mea achiziție de pe PS store). Cum procedez? Se poate direct de aici cu un card bancar sau prin paypal, sau trebuie încărcat wallet-ul de pe PS store și abia apoi achiziționat dlc-ul? În cazul în care e valabilă doar a doua variantă, v-aș ruga să îmi recomandați un site de pe care să pot cumpăra PSN card/code. Menționez că am deja cont pe UK store și The Last of Us e zona 2.

    Mulțumesc anticipat!

  6. #21906 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Trebuie sa incarci contul cu prepaid card. Pt uk foloseste cdkeys.com.

  7. #21907 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    incarca contul folosind carduri prepaid UK de pe cdkeys.com / pcgamesupply.com / electronicfirst.com / amazon.com etc.

  8. #21908 SP
    Member Gentilu's Avatar
    Salut. Nu se poate cumpara direct de ps store cu card bancar din Romania. Doar cu card din UK, in cazul tau. Mergi pe a doua varianta si cumpara de aici: 12 Month Xbox Live, Xbox Gift Cards, Battlefield 4 CD Key, Call of Duty Ghosts CD Key, Steam Keys, Cheap CD Keys, low prices from cdkeys.com

  9. #21909 SP
    apd
    Junior Member apd's Avatar
    Priceput. Vă mulțumesc.

  10. #21910 SP
    Junior Member adytzzz's Avatar

  11. #21911 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    nu mai ai DS3 sau de ce ti-ai lua asa ceva?
    si chiar daca nu mai ai, ia-ti tot un DS3

  12. #21912 SP
    Junior Member adytzzz's Avatar
    vreau sa mai cumpar un controller,am vazut ca e mai ieftin si credeam ca se apropie de ds3 ca performante.

  13. #21913 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Gasesti in bazar DS3 mai ieftin decat cele de acolo...

  14. #21914 SP
    Member paulone's Avatar
    vreau sa-mi descarc niste dlc-uri de pe store la Sniper Elite V2, ar fi prima mea achizitie de pe store.....
    ce se intampla cu ele in caz ca se va strica hdd-ul? le voi putea redescarca gratuit dupa montarea altui hdd?

  15. #21915 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    da.

  16. #21916 SP
    Member Harilip's Avatar
    hey
    poate cineva sa raporteze starea jocului Bioshock 2 online? Se mai gaseste lume cu care sa te joci sau a ajuns in faza finala a extinctiei?

  17. #21917 SP
    Junior Member angelburn2000's Avatar
    spuneti-mi va rog, am o consola ps3 80Gb FaT(de fapt am avut-o ca ieri a crapat YLOD) deci inutilizabila si as vrea acum sa cumpar una super slim de 12GB, pot pune HDD-ul de 80GB de la FAT-ul decedat la ss 12GB? Si mai am nevoie de nu stiu ce bracket special pentru a fixa hhd-ul?

  18. #21918 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Poti sa pui hdd-ul linistit Nu mai ai nevoie de bracket, ai deja in consola de 80

  19. #21919 SP
    Junior Member angelburn2000's Avatar
    Cu ps3 asta ss 12Gb risc la fel ca fat-ul sa faca Ylod sau sunt mai bune ca fat-urile.

  20. #21920 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu zic ca nu mai "face" YLOD dar cumpără-l din Flanco si iti alegi si garanţie extra.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts