Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 121 of 1175 FirstFirst ... 21 71 111 119 120 121 122 123 131 171 221 621 1121 ... LastLast
Results 2,401 to 2,420 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #2401 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    drati , de ce nu te bagi cu noi pe thread-ul Burnout Paradise PS3 ?

  2. #2402 SP
    Member drati71's Avatar
    Pune un link te rog.

  3. #2403 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar

  4. #2404 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    exista careva care sa imi ofere si mie Burnoutul la schimb de psn? Ofer street fighter sau/si Bionic Commando

  5. #2405 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Hyp ... e posibil sa mai am eu voie sa-l sharuiesc o data . Contact me on Y!Mess sa-ti dau datele .

  6. #2406 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    BBC - dot.life: E3 2009: Predictions

    Darren Waters, the BBC reporter that wrote of a PS3 exclusive game he saw last year as, "step change in what games consoles are capable of in terms of story-telling and immersion." Believes it might be unveiled at this years E3.

  7. #2407 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Ma tem ca Sony nu poate aduce ceva mai "tare" ca ce a adus microsoft.Ma tem ca sony va incepe sa cada daca nu va aduce ceva inovator maine.

  8. #2408 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Ei, cum sa cada Sony. Gandeste-te doar la Uncharted 2 si God of War 3 care sigur vor fi blockbustere. Sper ca Sony sa fie motivati de lovitura data de Microsoft si sa se ambitioneze si sa faca competitie frumoasa in continuare. In definitiv, e bine sa fie asa, iesim noi mai castigati ca avem ce juca

  9. #2409 SP
    Member yoyokid's Avatar
    God of war III da,Unchated II da,MGS NU+ natal-aceea camera-.Daca maine sony nu vine cu ceva si mai sofisticat,adio ps3.Sa ai o consola de 20 mil. numai pt 2 jocuri?Merita,dar nu chiar asa mult.

    P.Sricum eu pastrez ps3-ul,dar cu siguranta imi iau si x360.

  10. #2410 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Ei, cum sa cada Sony. Gandeste-te doar la Uncharted 2 si God of War 3 care sigur vor fi blockbustere. Sper ca Sony sa fie motivati de lovitura data de Microsoft si sa se ambitioneze si sa faca competitie frumoasa in continuare. In definitiv, e bine sa fie asa, iesim noi mai castigati ca avem ce juca
    De exemplu pe mine in seara asta, microsoft m-a motivat sa-mi strang bani pentru un Xbox. Si voi face asta. Ar trebui sa fie ceva extraordinar pentru ca Sony sa ma convinga sa raman uniplatform.

  11. #2411 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Pe mine Sony m-a motivat cu Uncharted sa incep sa strang bani pentru PS3. Astept prima reducere de pret si eventual un PS3 slim si cred ca le voi cumpara consola. Eu zic ca vom avea ce vedea si maine. Sa nu uitam ca pe langa Sony ne mai asteapta si Nintendo.

  12. #2412 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    Quote Originally Posted by GeoGcX View Post
    De exemplu pe mine in seara asta, microsoft m-a motivat sa-mi strang bani pentru un Xbox. Si voi face asta. Ar trebui sa fie ceva extraordinar pentru ca Sony sa ma convinga sa raman uniplatform.
    poate nu vad eu...insa nu inteleg cu ce v-a motivat?

  13. #2413 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Ps3 slim,din cate stiu eu nu a fost anuntat oficial.Doar niste zvonuri si 2 poze gasite pe un site(cik serios),dar vom vedea maine.

  14. #2414 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    dar tot nu inteleg cu ce v-a motivat microsoft...ce aduce el asa inovator?

  15. #2415 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Stie cineva daca se poate pune PS3 la monitor care are intrare VGA? in special daca gasesc vreun adaptor HDMI>VGA sau HDMI>DVI>vga.

  16. #2416 SP
    Junior Member AdykOSu's Avatar

    Arrow

    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    dar tot nu inteleg cu ce v-a motivat microsoft...ce aduce el asa inovator?
    Faptul ca Metal Gear Solid a trecut (si) de partea celor de la Microsoft! Ce-i drept, nu s-a folosit termenul de "exclusivitate" in momentul dezvaluirii.

    Eu cred ca totul a fost stabilit in momentul cand Ryan Payton a plecat la MS..part of the deal.

    Oricum, din punctul meu de vedere cei de la MS sunt cu un pas inaintea celor de la Sony, dupa cum se poate vedea. Sony inca incearca sa recupereze pe partea de jocuri, este foarte la inceput cu PSN-ul, pe cand MS incearca si reuseste doar sa mai "recupereze" francizele mari (si) de partea lor.

    Si cu toate acestea, nu am decat PS3. Totusi, pentru mine MGS IS A BIG ****ING DEAL!!!! The BIGGEST?

    Hai sa vedem maine seara ce si cum...

  17. #2417 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    Exista adaptor DVI - VGA insa este utilizat numai de DVI-A si DVI-I (Analog/Integrat) care transmit numai semnalul analogic al VGA, tu ai nevoie de o conversie analog - digitala (VGA - HDMI). Pe de alta parte prin HDMI este digital. In alte cuvinte ai nevoie de un convertor, ceva de genul:
    VGA to HDMI Converter - CYP CP-261H ori ClimaxDigital 1080P Converter Transcoder

  18. #2418 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Imi da cineva si mie Bionic Comando?

  19. #2419 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Cred ca gratuitatile s-au cam dus . De-acum si eu dau numai la schimb am dat la 3 oameni care n-au dat nimic la schimb , mai ales ca Mask m-a si tzepuit .

  20. #2420 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Studentul View Post
    Cred ca gratuitatile s-au cam dus . De-acum si eu dau numai la schimb am dat la 3 oameni care n-au dat nimic la schimb , mai ales ca Mask m-a si tzepuit .
    Ok,in vacanta imi voi alimenta si eu un cont si sa nu uiti sa imi ceri orice pt.datorie!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts