Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 1175 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 121 521 1021 ... LastLast
Results 401 to 420 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #401 SP
    Junior Member Milan's Avatar
    Quote Originally Posted by steauacroitoru View Post
    deoarece ti ai facut pe Romania trebuia sa faci pe US
    si se poate sa mai modifici

  2. #402 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Milan - Pt. Romania, inca nu este valabil Store-ul. Cauta cu Google o adresa de U.S. si fa-ti cont pt. U.S.

    dante23481 - este vorba de o licenta. filmele le poti inchiria sau cumpara din orice loc. Ca sa poti reda pe PS3 respectivele fisiere, trebuie sa-ti faci un cont DivX si sa inregistrezi PS3-ul cu respectivul cod.

  3. #403 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    roberte, ai facut ce scrie aici?

  4. #404 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Exemplu: dezactivez 720P si 1080I din setarile de display. Intru in joc: Dead Space, Resistance 2 Beta sau Ratchet and Clank - jocuri care rulau in 720P cand aceasta optiune era bifata.
    Intrebare: ce se intampla cu rezolutia in momentul in care 720P si 1080I nu mai sunt bifate? La info de pe telecomanda TV-ului apare 1080P, dar sunt modificari la grafica sau este exact acelasi lucru ca si in 720P?? Sper ca imi intelegeti nelamurirea....

  5. #405 SP
    Member roberte's Avatar
    da am facut si imi ramane tot la fel blocat la 99% am incercat si cu firmware 2.4 si 2.5 tot la fel ramane blocat

  6. #406 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    roberte este primul update pe care-l faci pe consola aia ?

    mns si emptysilence va recomand TVersity merge perfect cu 2.50, si dupa ce am testat mai multe servere am ajuns la concluzia ca tot Tversity este baza chiar daca are unele neajunsuri d.p.m.d.v.

  7. #407 SP
    Member roberte's Avatar
    q nu este primul

  8. #408 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    sa inteleg ca update-urile anterioare le-a facut corect ? doar la 2.50 a dat cu error ! ... mmm ! ciudat, ma gindeam ca daca ar fi fost primul este clar o problema hardware ! insa asa este un pic neclara, in orice caz considerind ca ai facut alte update-uri si nu au fost probleme se exclude eroarea umana asa ca nu ramine decit o problema hardware a consolei, rezulta < service > cit este proaspata problema.

  9. #409 SP
    Manager paul's Avatar
    Doar pentru ca nu se instaleaza nu inseamna ca trebuie sa il duci la service.Vezi ca sigur mai sunt ca tine prin lume, da un search, vezi pe forumurile PlayStation oficiale.

  10. #410 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Este exact acelasi lucru, doar ca face upscaling pt. 1080p

  11. #411 SP
    Member MisterJuice's Avatar

  12. #412 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by Tekken View Post
    Cu Chuck Norris ar fi plictisitor, no pain, ar trece direct prin cladiri, singura solutie e sa puna ca obstacole alti Chuck Norris dar asta ar fi imposibil deoarece se stie ca atunci cand vor fi 2 Chuck Norris lumea isi va atinge apogeul si se va distruge.

  13. #413 SP
    Member obidan's Avatar
    Headset pentru PS3 este inclus la variantele de la Gameshop? Daca nu, de unde pot cumpara?

  14. #414 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by obidan View Post
    Headset pentru PS3 este inclus la variantele de la Gameshop? Daca nu, de unde pot cumpara?
    nu exista in niciun pachet de ps3 headset, cumperi separat casca bluetooth sau casca usb

  15. #415 SP
    Member roberte's Avatar
    nu ar fii o problema dar ramane blocat in update nu mai pot face nimik cu el ii dau reset intra in update ii pun alt hdd imi cere update si ramane blocat la 99% .m-as duce si la service dar am decat garantia factura nu o mai am si am inteles ca nu primeste fara factura ?

  16. #416 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by roberte View Post
    nu ar fii o problema dar ramane blocat in update nu mai pot face nimik cu el ii dau reset intra in update ii pun alt hdd imi cere update si ramane blocat la 99% .m-as duce si la service dar am decat garantia factura nu o mai am si am inteles ca nu primeste fara factura ?
    cam nasol fara factura, de unde l-ai luat,du-te cu el la donely totushi

  17. #417 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Obidan, cam orice casca bluetooth merge, daca totusi vrei ceva sony cumpara-ti SOCOM + bluetooth headset.

  18. #418 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    camera de xbox 360 merge pe ps3? intreb pt ca un prieten are 2 camere xbox live vision

  19. #419 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by dante23481 View Post
    camera de xbox 360 merge pe ps3? intreb pt ca un prieten are 2 camere xbox live vision
    Nu, nu merge...

  20. #420 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nu, nu merge...
    merge am incercat-o

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 1175 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 121 521 1021 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts