Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 141 of 1175 FirstFirst ... 41 91 131 139 140 141 142 143 151 191 241 641 1141 ... LastLast
Results 2,801 to 2,820 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #2801 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Salut din nou , am auzit de curand ca a aparut un program sau console(sony) pt a face video cu jocuri pe nume ?firmware? daca e program cand apare update ca as vrea sa fac niste video si sa nu dau 2 milioane pe un playstation eye...degeaba :- ??

    ---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:20 AM ----------

    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    @DeadlyGoD: Consola a fost cumparata din Romania? Daca da atunci nu-ti vor merge jocurile de PS2. Singura varianta PAL de PS3 care ruleaza jocuri de PS3 este cea de 60gb care nu se mai produce

    @Cristy: Pentru a putea accesa Playstation Home si Playstation Store este nevoie de un cont de US/UK/HK/JP/Ger etc. Daca consola este cumparata din Romania nu-ti vor merge jocurile de PS2
    pacat ca o am din romania..

  2. #2802 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Consola e cumparata din romania ...

  3. #2803 SP
    One Man Army Cristy's Avatar

    Smile

    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Salut din nou , am auzit de curand ca a aparut un program sau console(sony) pt a face video cu jocuri pe nume ?firmware? daca e program cand apare update ca as vrea sa fac niste video si sa nu dau 2 milioane pe un playstation eye...degeaba :- ??
    in caz ca nu ati vazut intrebarea..

  4. #2804 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    intrebarea s-a vazut, dar nu prea s-a inteles

    ce vrei sa faci mai exact ca eu unu nu am inteles nimic decat ca nu vrei sa iei un eye (care oricum nu costat atat )

    ---------- Post added at 09:11 AM ---------- Previous post was at 09:04 AM ----------

    daca vrei sa faci recording de pe consola nu trebuia decat sa cauti pe forum: http://www.consolegames.ro/forum/f60...pe-consola-ta/

  5. #2805 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Probabil ai vazut la e3, tehnologia de motion control de la sony. Care va folosi oricum o camera video, cum altfel sa inregistrezi video ?

  6. #2806 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    in caz ca nu ati vazut intrebarea..
    Te referi la inregistrarea jocului de pe consola? Daca da intra aici

  7. #2807 SP
    One Man Army Cristy's Avatar

    Unhappy

    salut , mi-am dorit de fiecare data sa joc playstation home si am cont de romania si nu merge ma ajuta cineva sa fac un cont Us sau Uk? plz !!! hai rog toata comunitatea pm cine ma ajuta plz ... astept raspuns

  8. #2808 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    salut , mi-am dorit de fiecare data sa joc playstation home si am cont de romania si nu merge ma ajuta cineva sa fac un cont Us sau Uk? plz !!! hai rog toata comunitatea pm cine ma ajuta plz ... astept raspuns
    Of, ce greu e. Creezi un nou cont( profil) pe consola. Te duci la Playstation Network si dai Create Account. Acum completezi ce ti se cere( exact cum ai facut la contul de RO) decat ca selectezi la tara US/UK

  9. #2809 SP
    Member MSlv's Avatar
    si cauti o adresa din tara respectiva pe google

  10. #2810 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  11. #2811 SP
    Member andreips3's Avatar
    Ati reusit sa cumparati azi ceva de pe store?

  12. #2812 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Salut. Tocmai mi-am achizitionat un Logitech Z5500. As dori sa stiu ce fel de cablu optic trebuie sa-mi cumpar pentru a-mi conecta PS3-ul si XBOX-ul la acest sistem prin cablu optic. Daca se poate sa-mi puna si mie cineva niste poze cu mufele cablului potrivit.
    De asemenea, am vazut ca are si o intrare pentru COAXIAL? ce este cu acest cablu si la ce se foloseste/se poate conecta?

    Daca aveti idee si de magazine de unde as putea achizitiona un cablu optic la pret decent, va rog postati aici.

    Multumesc anticipat.

  13. #2813 SP
    Member drati71's Avatar
    Felicitari, ai facut o afacere buna, nu o sa regreti.

    Uite aici.

    Eu la intrarea pe coax am conectat receiverul digi, mai ascult cateodata radioul.

    Si o poza.
    Attached Images Attached Images l_ham_alte_251.jpg

  14. #2814 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    zicetimi o adresa din washington
    plz

  15. #2815 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Hmm... o super exclusivitate X360 vine pe PS3 la sfarsitul acestui an. Sa fie Splinter Cell Conviction, Left 4 Dead sau Mass Effect. Nu se stie nimic( momentan)

    Exclusive: PS3 To Pick Up 360 Title | PS3 and PSP news at TheSixthAxis

  16. #2816 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    zicetimi o adresa din washington
    plz
    Let me google that for you

  17. #2817 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    daca e vorba de psn nu alege washington. acest stat percepe taxe. alege o adresa de california. tocmai am alimentat contul lui existenz si avea acest stat si a platit taxa la ce a cump

    bafta

  18. #2818 SP
    Member MSlv's Avatar
    hehehe, super tare asta. good to know.

  19. #2819 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cred ca este Mass Effect. cititi aceste stiri
    BioWare: EA owns Mass Effect IP (Translation: It could still come to PS3) [update]
    BioWare ‘really pumped’ to work on PS3 - Dragon Age: Origins for Xbox 360 News - VideoGamer.com
    ce parere aveti?


    LE: si o stire despre un nou joc, Trine http://www.justvideogames.co.uk/trin...aled-2293.html
    pretul jocului este de 20 de dolari in USA, 20 de lire in UK si 20 de euro in Europa.

  20. #2820 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Ar fi bine sa vina si mass effect si splinter cell....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Yesterday, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts