Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 164 of 1175 FirstFirst ... 64 114 154 162 163 164 165 166 174 214 264 664 1164 ... LastLast
Results 3,261 to 3,280 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #3261 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  2. #3262 SP
    Member psycho-07's Avatar
    e bine ca nu costa mult blocul optic

  3. #3263 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by psycho-07 View Post
    e bine ca nu costa mult blocul optic
    cat costa

  4. #3264 SP
    Member Cata25's Avatar

  5. #3265 SP
    Member radu_robert98r's Avatar
    probleme ohoooooooooooooooooooo ....pai de exemplu la mk vs dc nu pot sa mai joc online ,atunci cand intru online se pierde conexiunea cu internetu si nu e de la mine k calculatoru merge in continuare , ar mai fi la burnout jukm cu un prieten si sa piedrdut la fel conexiunea si nu am putut sa mai joc cu el ...plm da internetu mergea ( AM PACHETU DE INTERNET CEL MAI MARE DE LA UPC ) DECI NU AR FI PROBLEMA DE INTERNET TOT CONEXIUNI DE TOT ***U ...la GRID nu mai zic cate tampenii patesc ba nu aud castile la cineva , ba nu ne gasim toti intro sesiune k da eroare ....chiar daca sunt fan playstation va spun PSN E DE TOT ***U psn id : radu_robert98r

  6. #3266 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by radu_robert98r View Post
    la mk vs dc nu pot sa mai joc online ,atunci cand intru online se pierde conexiunea cu internetu
    Midway a dat faliment, iar băieţii care au plecat ultimii (la WB Games) au stins lumina la plecare.
    Quote Originally Posted by radu_robert98r View Post
    la burnout jukm cu un prieten si sa piedrdut la fel conexiunea si nu am putut sa mai joc cu el
    Eu nu am avut niciodată probleme de conexiune �n acest joc şi n-am auzit nici pe pasionaţii din Clubul BP să se pl�ngă pe tema asta.
    Personal sunt f. mulţumit de cum merge PSN, şi am avut experienţe pozitive �n multiplayer (BFBC, KZ2, RE5,...).

  7. #3267 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    Midway?? Faliment?? ..pai si cine o sa continue seria Mortal Kombat? Damn it!!

  8. #3268 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by 5uNNy View Post
    Midway?? Faliment?? ..pai si cine o sa continue seria Mortal Kombat? Damn it!!
    Cateva studiouri ale Midway au fost cumparate de Warner Bros.

  9. #3269 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    sunt curios dak o sa mai continue seria MK ..eu unul cu jocul asta am crescut..tzin minte k stiam pe de rost toate combinatiile la MK Trilogy ..paia restul nu au fost la fel de k lumea pt k au scos seriile specifice fiecarui jucator

  10. #3270 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Seria va continua pt. că produce mucho $$$: Next Mortal Kombat will 'revolutionize online play'.

  11. #3271 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    Sa puna ei seriie de pumni si picioare specifice pt fiecare jucator in parte cum era la MK Trilogy si o sa aiba din nou succes ..dar ramane de vazut ce va fi..

  12. #3272 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Daca o sa fie cat mai apropiat de jocul asta, o sa fie un succes :

  13. #3273 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Daca o sa fie cat mai apropiat de jocul asta, o sa fie un succes :
    YouTube - Best 3D fighting game ever.

    bai Noob Saibot..tu iti bati joc de noi ? ce video...Doamnee!!

  14. #3274 SP
    Junior Member benkei's Avatar

    sal

    baieti am o problema la care nu gasesc rezolvare in carte sau p net:am avut ps3-ul legat la un tv sony prin hdmi.....nici o problema .dupa un timp am facut niste schimbari in camera si lam legat la un monitor multifunctional la care aveam legat si calculatorul(tot prin hdmi)....nici o roblema.....acum lam legat din nou la tv dar nu merge.......pur si simplu nu se vede nimic la ecran,ps-ul functioneaza dar eu nu vad nimic p ecran de parca ar fi stins tv-ul......va rog sa ma ajutati si p mn

  15. #3275 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by benkei View Post
    baieti am o problema la care nu gasesc rezolvare in carte sau p net:am avut ps3-ul legat la un tv sony prin hdmi.....nici o problema .dupa un timp am facut niste schimbari in camera si lam legat la un monitor multifunctional la care aveam legat si calculatorul(tot prin hdmi)....nici o roblema.....acum lam legat din nou la tv dar nu merge.......pur si simplu nu se vede nimic la ecran,ps-ul functioneaza dar eu nu vad nimic p ecran de parca ar fi stins tv-ul......va rog sa ma ajutati si p mn
    incearca asta: Power on PS3 via power button and HOLD IT for 5 seconds (release after the second beep). It should automatically configure your PS3 to the TV's native resolution for all settings.

  16. #3276 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Este cazut PSN?

  17. #3277 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    La mine a picat si aseara si vad ca si astazi isi pastreaza trendul descendent, a mers vreo 2 ore si acum a picat si nu ma mai pot conecta de 15 min. Mai e cineva in situatia asta?

  18. #3278 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Aşa se pare

  19. #3279 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Si mie mi a cazut aseara. La fel si azi.

  20. #3280 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Este cazut PSN?
    Acum vroiam si eu sa intreb. Se pare ca da.
    Mi-a picat chiar cand eram cu "printesa" in brate. Mai aveam un sfert de drum si punctam. Damn!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Yesterday, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts