Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 209 of 1175 FirstFirst ... 109 159 199 207 208 209 210 211 219 259 309 709 ... LastLast
Results 4,161 to 4,180 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #4161 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Nici o problema, sa mai treci pe la noi

  2. #4162 SP
    Member oBL1O's Avatar
    De ceva vreme am o problema. De obicei cand descarc un Demo, il pun sa se descarce in background, iar in timpul acela ma joc altceva. Cand vreau sa ies din joc ca sa instalez acel Demo, apas frumos pe butonul PS si dau Quit Game. Aici e problema. Dupa ce dau Quit Game, se aude de 3 ori un beep (foarte repede) si ramane ecranul negru. Nu mai pot sa fac absolut nimic, singura solutie e sa-i iau curentul din spate.
    De la ce o fi ?

  3. #4163 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Sunt sigur ca s-a mai discutat pe aici dar am cumparat si eu ieri un router wireless si vreau sa il configurez pe PS3 prin wifi...cum procedez,am conexiune DHCP,fara username si password.
    Eu nu stiu ce trebuie sa selectez la setarile din PS3....pun totul automat?

  4. #4164 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Pai cam da, dar hai ca iti zic mai exact: mergi la Network Settings>Internet Connection Settings>Custom>Wireless>Scan>aici ar trebui sa vezi routeru tau si il selectezi>apoi apesi sageata dreapta>selectezi metoda de criptare activa pe router in acel moment WPA2 sau 1 sau nimic dupa care apesi iar sageata dreapta>introduci parola setata in router pt criptarea WPA2 sau WPA1 daca ai pus, dai sageata dreapta>la IP address alegi automatic, dai dreapta>la DHCP dai do not set, dai dreapta>la DNS dai automatic, dai dreapta>la MTU dai automatic, dai dreapta>la Proxy Server dai do not use, dai dreapta>la UPnP dai enable, dai dreapta>si la final apesi pe X. Asta e tot.

  5. #4165 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Pai cam da, dar hai ca iti zic mai exact: mergi la Network Settings>Internet Connection Settings>Custom>Wireless>Scan>aici ar trebui sa vezi routeru tau si il selectezi>apoi apesi sageata dreapta>selectezi metoda de criptare activa pe router in acel moment WPA2 sau 1 sau nimic dupa care apesi iar sageata dreapta>introduci parola setata in router pt criptarea WPA2 sau WPA1 daca ai pus, dai sageata dreapta>la IP address alegi automatic, dai dreapta>la DHCP dai do not set, dai dreapta>la DNS dai automatic, dai dreapta>la MTU dai automatic, dai dreapta>la Proxy Server dai do not use, dai dreapta>la UPnP dai enable, dai dreapta>si la final apesi pe X. Asta e tot.
    Merci,incerc cat pot de repede ca trebuie sa merg pana undeva acum.

  6. #4166 SP
    Member MSlv's Avatar
    conteaza ce joc e sau face asa cu toate? ce firmware ai? s-a intamplat si inainte de 3.0 (pe care probabil il ai)?

  7. #4167 SP
    Member Dante's Avatar
    si la mjne se maj restarteaza cateodata cand dau eject la disc. inainte de 3.0 nu tin minte sa se fi intamplat.

  8. #4168 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    conteaza ce joc e sau face asa cu toate? ce firmware ai? s-a intamplat si inainte de 3.0 (pe care probabil il ai)?
    Nu conteaza ce joc e.
    Am FW 3.0 si s-a mai intamplat si inainte !

  9. #4169 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  10. #4170 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Looks delicious :3

  11. #4171 SP
    Banned Mario's Avatar
    Quote Originally Posted by soselinho View Post
    Trebiuie sa fac cont neaparat pe japan

  12. #4172 SP
    Banned Mario's Avatar
    Daca intru pe net de ex pe youtube se vede pe parti pagina adica nu se vede toata pagina,trebuie sa umblu cu analogu pe ea ,cum fac in asea fel incat sa se vada toata pagina odata trebuie cablu hdmi sau ce?

  13. #4173 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Inseamna ca ai rezolutia prea mica / tvu prea mic.Apasa triunghi si umbla la resolution / display area.

  14. #4174 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    E posibil sa fi apasat din greaseala pe R3 si sa fi facut zoom

  15. #4175 SP
    Banned Mario's Avatar
    pai n-am tvu mic e de 81 deci e bine ,n-am apasat din greala R3,o sa incerc,rezolutia nu e mica tv e hd ready daca are vreo legatura

  16. #4176 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Umbla atunci la resolution si display area din browser si vezi.

  17. #4177 SP
    Member MSlv's Avatar
    nu conteaza cat de mare e televizoru...

  18. #4178 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    N4G.com : Söldner-X 2 announced exclusively for PS3

    Seven unique action-loaded levels with fierce boss battles, staged across Underwater Worlds, Ice Caves, Tunnel Worlds, Space and other deadly scenarios.
    High definition graphics with 3D backgrounds in up to 1080p.
    Dynamic score-linked difficulty system, making the game accessible for newcomers, yet challenging and rewarding for hardcore gamers.
    Two new playerships with their own characteristics and weapon systems to choose from.
    Brand new limit attacks and fourfold chaser system.
    New bullet pattern system.
    Detailed online high score ranking tables and replay file sharing.
    Hidden bonus elements, including a tribute to S�ldner-X: Himmelsst�rmer.
    Adrenaline pumping soundtrack with more than 15 unique tracks and over a hundred sound effects.

  19. #4179 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Excelenta stire. Himmelsst�rmer este unul dintre jocurile mele favorite de pe PSN. Sper ca partea a doua sa aiba si online co-op, singurul minus al primului joc.

  20. #4180 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    imi poate spune cineva cate jocuri cu Naruto sunt pe ps3 si care sunt acelea..multumesc [am cautat pe google ..nu am gasit nimic]

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts