Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 259 of 1175 FirstFirst ... 159 209 249 257 258 259 260 261 269 309 359 759 ... LastLast
Results 5,161 to 5,180 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #5161 SP
    Junior Member mRzv's Avatar
    10x

  2. #5162 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by griever666 View Post
    My turn.
    A patit cineva sa nu primeasca pachetul de pe play-asia?
    Daca da, ce e de facut? (au trecut 23 de zile deja)
    Eu am stat si o luna jumate dupa ei. Eu zic sa mai ai putina rabdare. Trebuie sa ajunga.
    Un sfat: Sa nu comanzi nimic de la ei de sarbatori. Sau daca da, sa te inarmezi cu rabdare.

  3. #5163 SP
    Member griever666's Avatar
    Quote Originally Posted by andreips3 View Post
    Eu am stat si o luna jumate dupa ei. Eu zic sa mai ai putina rabdare. Trebuie sa ajunga.
    Un sfat: Sa nu comanzi nimic de la ei de sarbatori. Sau daca da, sa te inarmezi cu rabdare.
    Deci l-ai primit dupa o luna si jumatate?

  4. #5164 SP
    Member griever666's Avatar
    Quote Originally Posted by serigraphist View Post
    am si eu o rugaminte , daca ma poate ajuta cineva sa pot accesa PS3 de pe PC prin ftp ! eventual cu total commander sau o alta metoda ! am PS3 slim cu 250 Gb .
    multumesc
    Man nu prea merge asa.
    Ori folosesti media server PS3 Media Server ori asta Red Kawa File Server

    Media serverul apare la sectiunile Video/Sound/Image.
    File Serverul poate fi accesat prin Web folosind browserul PS3-ului.

  5. #5165 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by griever666 View Post
    Deci l-ai primit dupa o luna si jumatate?
    Cam asa. Comanda a fost facuta pe la sfarsitul lui aprilie si pachetul a ajuns in prima saptamana din iunie. Asta a fost anu trecut si de atunci nu mai iau de la ei. Nu-mi plac asteptarile.
    Prefer Webpredator. -> http://www.consolegames.ro/forum/f41.../index132.html

  6. #5166 SP
    Member griever666's Avatar
    Quote Originally Posted by andreips3 View Post
    Cam asa. Comanda a fost facuta pe la sfarsitul lui aprilie si pachetul a ajuns in prima saptamana din iunie. Asta a fost anu trecut si de atunci nu mai iau de la ei. Nu-mi plac asteptarile.
    Prefer Webpredator. -> http://www.consolegames.ro/forum/f41.../index132.html
    Sincer nici nu mi-a trecut prin cap ca aduce Web Bayonetta, fiind varianta japoneza. Asta e, m-am fript, omul din greseli invata.
    Oricum intre timp am trimis mail la PA sa-i intreb ce si cum, tare am impresia ca s-a blocat pe undeva pe la noi. Le-am cerut datele pachetului sa fac reclamatie la posta. Merci pentru raspunsuri.

  7. #5167 SP
    Member MSlv's Avatar
    da originalele nu le mai ai? vezi ca se distrug si de vreme lunga, nu numai de la uzura... fizica...

  8. #5168 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  9. #5169 SP
    Member maweryck's Avatar
    Am si eu o problema . Am vazut ca de curand nu-mi mai face sync la trofee . Se blocheaza la 10% .Am incercat sa intru de peste tot ...si cu compare trophies ....si degeaba . Ce as putea sa fac ?

    LE: Am gasit , asta e problema mea :
    http://www.beefjack.com/blog/news/ps...-problems-ps3/
    Si eu am problema asta tot dupa ce am inceput sa joc MW2 .
    Credetzi ca SONY o sa rezolve problema asta ? Sau suntem doar catziva nefericitzi chinionisti si tre sa ne descurcam cu problema noastra .....

  10. #5170 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Dupa un timp isi revine singur stai linistit,am patit si eu recent ...numai ca eu am luat si o eroare dar am incercat dupa o vreme si a mers.

    Da,eroare aia o primeam si eu ...da si-a revenit

  11. #5171 SP
    Member griever666's Avatar
    N-are treaba cu MW2. Am patit-o si eu acum doua zile. N-am MW2. Am tot dat sync si cam a zecea oara a luat-o.
    Mi s-a mai intamplat si alta data.

  12. #5172 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  13. #5173 SP
    Member EvilG's Avatar
    hello,
    in sfarsit mi-am achizitionat si eu PS3
    Daca ma poate lamuri cineva cu cateva intrebari legate de PSN.
    Din cate am inteles poti sa iti faci n useri pe PS.... dar intrebarea e..daca iti faci cont PSN noi romani neavand acces la PSN (din cate am inteles) iti poti face cont specificand ca esti din RO si sa nu te poti juca reprezentand steagul sau poti sa faci un cont la deruta in care zici ca esti din US si nu ai nici o restrictie. (asta e pentru PSN si jocuri online)
    A 2-a intrebare pt. achizitionarea de jocuri etc. de pe PS Store la fel stiu ca RO nu e trecuta pe lista iar aici la fel trebuie sa iti faci cont cu o adresa respectiv nume de prin alta tara?
    Pls, ma poate lamuri cineva cum merge treaba cu chestiile astea

  14. #5174 SP
    Member Imperatore's Avatar
    poti sa iti faci cont de .Ro, iti va arata steagu, doar ca noi nu aveam Ps Store

    pt. a2a intrebare iti poti face cont de U.S. sau Uk. cauta si tu o adresa pe google si baga acolo.

  15. #5175 SP
    Member EvilG's Avatar
    @Imperatore si pt. PS Store presupun ca trebuie sa imi fac un user dintr-o tara care au acces la PS Store nu?

  16. #5176 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Din cate stiam...Video Store pt Uk a fost recent lansat.
    Asa ca in week-end am zis sa imi fac un cont de UK sa dld un film ceva.

    Cand sa selectez un film...acelasi rahat ca pe US Store.
    Sa inteleg ca este IP restricted si pe UK store?

  17. #5177 SP
    Member Imperatore's Avatar
    da EvilG

    alecs VideoStore este restrictionat pt noi cei din Romania.

  18. #5178 SP
    Member Snoopz's Avatar
    vi s-a intamplat sa luati freeze in prostie de cand a aparut firmware 3.10 ?


    imi vine sa-l arunc pe geam

  19. #5179 SP
    Junior Member Dynamix's Avatar
    Quote Originally Posted by Snoopz View Post
    vi s-a intamplat sa luati freeze in prostie de cand a aparut firmware 3.10 ?


    imi vine sa-l arunc pe geam

    Pana acum o singura data, exact cand am dat "Quit Game"in Uncharted 2. De fapt n-a fost freeze, ca s-a restartat singur dupa vreo 15 secunde.

  20. #5180 SP
    Member Snoopz's Avatar
    eu am luat vreo 3 freeze atunci cand vroiam sa ies din mesaje....sa nu mai zic de nenumaratele freeze-uri din cauza browserului(deh memoria mica )

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts