Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 469 of 1175 FirstFirst ... 369 419 459 467 468 469 470 471 479 519 569 969 ... LastLast
Results 9,361 to 9,380 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #9361 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by valy_b99 View Post
    poate mai sunt si alte solutiii ? ms oricum, nu prea ma ajuta
    Quote Originally Posted by Csander View Post
    Daca a iesit din garantie ai putea incerca sa-l deschizi si sa-l cureti putin.
    Si uite aici cum sa-l desfaci.

  2. #9362 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    PS3 3D Blu-ray playback loses lossless audio | Joystiq

    ---------- Post added 24-09-2010 at 03:38 PM ----------

    ...doar privind acest trailer merită să-ți iei un PS3!

    Excelent!

    [url]


  3. #9363 SP
    Member RELOADED9's Avatar
    diferenta dintre headset sony si altele este considerabila sau mica?la alt headset ma refer la acesta:Amazon.com: Playstation 3 Bluetooth Headset: Gateway@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/41N0JcYlm2L.@@AMEPARAM@@41N0JcYlm2L

  4. #9364 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by RELOADED9 View Post
    diferenta dintre headset sony si altele este considerabila sau mica?la alt headset ma refer la acesta:Amazon.com: Playstation 3 Bluetooth Headset: Gateway
    Cred ca foarte foarte mica...eu folosesc un Nokia BH si functioneaza perfect

  5. #9365 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by opylica View Post
    Am si eu o nelamurire ce program trebuie folosit pentru a creea puntea dintre pc si ps3 pentru transferul de date prin ftp cu legatura directa cablu utp.
    PS3 Media Server Downloads - ps3mediaserver - Project Hosting on Google Code

  6. #9366 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Am o problema ceva mai minora: sa zicem ca imi aleg o tema oarecare, de ex. tema de la GoW. Daca inchid PS3-ul si il deschid la loc sunt sanse ca displayul sa revina la tema originala de la PS3, desi cateodata dureaza cateva zile pana se intampla asta. Chestia e ca atunci cand imi pun o tema, niciodata nu ramane permanent ci va reveni, mai devreme sau mai tarziu, la tema originala...
    Cum pot sa scap de chestia asta ca ma streseaza?

  7. #9367 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Te-ai jucat in setari? Daca da, incearca un Restore Default Settings.

  8. #9368 SP
    Junior Member valy_b99's Avatar
    salut, legat de problema cu gamepad-ul, am rezolvat-o prin deschidere si curatare cu alcool..... merge f bine acum. bafta
    ps: ms pt rasp drati71, Csander, sacalul273

  9. #9369 SP
    Member prise's Avatar
    asta e eroare care o primesc daca incerc sa ma conectez pe mp in badcompany 2 (80710102)
    http://boardsus.playstation.com/t5/P...P/m-p/42264211 - asta e rezolvarea dar nu merge, am introdus in dns acele numere dar nu merge.
    aveti alta idee?

    imi raspunde si mie cineva?
    va multumesc

  10. #9370 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvyLord View Post
    Te-ai jucat in setari? Daca da, incearca un Restore Default Settings.
    Nop n-am umblat nicaieri in setari... o sa incerc sa-i dau restore

  11. #9371 SP
    Member cisse's Avatar
    @RELOADED9: nici eu nu folosesc o casca sony, folosesc o casca de la un tel Sony Ericsson si functioneaza perfect.

  12. #9372 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Prince of Persia Trilogy and Mortal Kombat Arcade Kollection release in NOVEMBER 2010 | N4G

    Thanks to jeuxvid�o, one of the largest gaming site in France, has confirmed for November 2010 and so far unique to Europe come out remastered versions of Prince of Persia as well as the arcade version of Mortal Kombat.

    For the November 4, 2010 will be available 3D Prince of Persia Trilogy and the November 18, 2010 will be available Kollection Mortal Kombat Arcade HD, every game will be sold for forty euros.
    Attached Images Attached Images 03586048-photo-prince-persia-trilogy-3d.jpg 03586050-photo-mortal-kombat-hd-arcade-collection.jpg

  13. #9373 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Super veste Pentru mine ambele titluri sunt must-first-day-buys Sper sa aiba preturi rezonabile, asemeni lui GoW Collection, dar daca nu o sa aiba... asta e

  14. #9374 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    In stire scrie ca o sa coste 40 euro fiecare. Pana de curand erau amandoua disponibile la precomanda pe Zavvi pentru pretul de 25 lire.

  15. #9375 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    In stire scrie ca o sa coste 40 euro fiecare. Pana de curand erau amandoua disponibile la precomanda pe Zavvi pentru pretul de 25 lire.
    Da, am vazut ce scrie in stire, dar evident ca pe noi ne intereseaza mai mult la ce preturi o sa le bage zavvi si ShopTo Anyway, 25 de lire sounds good to me

  16. #9376 SP
    Banned Venom's Avatar

    Ce idioti. Astia ma fac sa mai imi cumpar odata jocurile pe care le am. Am muscat la GOW 1 si 2, Voi musca la ICO si Shadow Of The Colossus. Acum Mortal Kombat si Colectia Prince Of Persia. Ma intreb ce mai urmeaza. Nu stiu ce sa fac: sa plang sau sa rad. Uite cum sug banii poporului.
    Uf! Blestemati sa fiti (astia de la Sony). Sau sa va dea Dumnezeu sanatate! Nici eu nu mai stiu.

  17. #9377 SP
    Member Alex's Avatar
    Salut! Am nevoie de un router wireless pana in 150 lei.
    Ce imi recomandati?

  18. #9378 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by alex001 View Post
    Salut! Am nevoie de un router wireless pana in 150 lei.
    Ce imi recomandati?
    Router wireless D-Link DIR-600 DIR-600

  19. #9379 SP
    Junior Member andy's Avatar
    salutari.

    vreau sa imi inregistrez si eu consola . am jocuri originale. ca incepator ce sunt in ps3 inteleg ca trebuie sa ma intregisterez sa imi fac psn id. dar unde ?

    caci https://store.playstation.com/accounts/register/submitPsHandle.action

    am adresa doar pentru United States... deci unde ma intregistrez pana la urma ca roman ? Am vazut un thread aici cu lume ce are psn id ro... de unde ? un link pls sau o explicatie ? multumesc pentru raspuns.

    are cineva pe italia cont ? merge cumparat chestii in ro - ca sunt in euro, cred?

  20. #9380 SP
    Member drati71's Avatar
    M-a cam pus pe ganduri chestia cu 3D, sper sa nu fie vreo diferenta mare daca nu ai TV 3D. Sau cum o s-o implementeze?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4278 Last Post: Yesterday, 10:01
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts