Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 459 of 1175 FirstFirst ... 359 409 449 457 458 459 460 461 469 509 559 959 ... LastLast
Results 9,161 to 9,180 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #9161 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Multumesc.

    Eu eram pregatit sa ofer mai mult... Pe aria de publicitate am vazut preturi mai mari, n-am vazut nicaieri DS3 la 100 si cu atat mai putin sixasis la 70.

  2. #9162 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Multumesc.

    Eu eram pregatit sa ofer mai mult... Pe aria de publicitate am vazut preturi mai mari, n-am vazut nicaieri DS3 la 100 si cu atat mai putin sixasis la 70.
    e doar parerea mea, insa un controller nu este un joc. daca nu e sigilat isi pierde mult din valoare. gandeste-te putin ca cel care il vinde poate sa sustina ca a avut grija de el etc, poate dpdv estetic arata bine, dar nu functioneaza perfect. sunt n de posibilitati. stii cum e vorba aia prost e ala care da, nu cel care cere . repet asta e doar parerea mea si asa este cel mai corect.

  3. #9163 SP
    Junior Member edy100's Avatar

    Salve

    Am castigat 2 coduri pt. filme (Hellboy si Clash of the titans) pe care le ofer gratis. Daca-i cineva interesat, sa-mi lase PM.

  4. #9164 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Maybe this helps boga

    YouTube - Gioteck attach

    Thanks dude, dar cred ca am luat o pereche bulita. M-am mai uitat pe youtube la baieti si parca butoanelor le lipseste o particica din spate. Asta e, o sa iau alta

  5. #9165 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Pune si tu o poza cu spatele lor , sa vedem daca au urechiushele alea

  6. #9166 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Din pacate nu sunt tocmai clare pozele, dar din ce am vazut eu pe youtube ar mai fi trebuit sa aiba ceva
    Attached Images Attached Images imagine0082.jpg imagine0083.jpg

  7. #9167 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    vreau sa ma asigur de un lucru. sunt singurul de aici care crede ca cei de la Sony sunt plini de bull***t? de ceva vreme, de peste un an de zile, aceasi declaratie dau: "stim ca Cross-Game Chat e foarte important si ca clientii nostri isi doresc acest lucru, dar lucram... ". sunt chiar nesimtiti la faza asta . ultima declaratie de acest gen : "however, Cross-Game Chat was not announced as a part of PlayStation Plus’ features. We know that Cross-Game Chat is a functionality our fans are extremely interested in and we are always striving to improve the PlayStation Network experience and services."

    PlayStation LifeStyle Sony Brings Up Cross-Game Chat, Still Nothing Solid

  8. #9168 SP
    Banned I_Fabian_I's Avatar
    PS3 rulz

  9. #9169 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Nu am pretenţia să mă situez la acelaşi nivel academic cu antevorbitorul meu, dar �mi permit totuşi să răspund la provocarea colegului Andrewqp: am observat şi eu un oarecare lag la Sony �ntre "vom face totul tovarăşi" şi implementarea efectivă a funcţionalităţii menţionate. �n schimb, c�nd vine vorba de eliminarea de features, parcă dintr-o dată merge mai repejor treaba

  10. #9170 SP
    Member griever666's Avatar
    Quote Originally Posted by roberte View Post
    are cineva probleme cu ultimul update 3.42 ca la mine de cand l-am pus mi se blocheaza consola de 3ori pe zi nu mai imi merg vreo 5 theme si 2 demo
    Pt teme verifica daca ps3-ul e activat, just in case, si daca e mai downloadeaza-le odata...(daca ai de unde...eu mi-am puierdut tema dinamica free cu zebrele).
    Din cate am citit, sony s-a grabit sa blocheze jailbreaker-ul si au scos un fw de tot rahatul. Multa lume are probleme cu diferite jocuri (mw2 de ex, si altele), altora li s-a stricat ps3-ul, ca s-a blocat la update si asa a ramas...
    Eu momentan n-am facut update, sper sa scoata un fix, ceva, cat de curand, desi vad ca nu zic nimic, fac pe prostii.

    http://www.product-reviews.net/2010/...black-screens/

    http://www.ps3hax.net/2010/09/ps3-firmware-3-42-issues/

  11. #9171 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Am si eu de dat un cod pentru film:
    F8AE - 9TB6 - BMHE - Movie rental on PSN - Hellboy

  12. #9172 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pe mine nu ma lasa, imi zice ca e invaild (la mai multe, chiar si la alea castigate de mine) desi incercam sa le iau de pe un account pus pe US

  13. #9173 SP
    Member bartonn's Avatar
    Hehehe...dupa vro 250 de incercari am reusit sa iau DLC-ul
    Attached Images Attached Images uncharted-2-dlc.jpg

  14. #9174 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Aw...si eu vroiam dlc-ul ala but no luck,o well mai incerc deseara

  15. #9175 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Deci trebuie sa ai cont de US sa le folosesti?iar daca ai ip dinamic si dai restart la router mai trebuie sa astepti acea zi? apropo am castigat si eu dlc uncharted2 din prima incercare

  16. #9176 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Mai rezista putin, de joi incep livrarile.

  17. #9177 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Mai rezista putin, de joi incep livrarile.
    when in doubt, read this!

  18. #9178 SP
    Member Lazarica's Avatar
    La mine e un pic altfel...merge consola foarte bine si a mers la fel cu toate update-urile,si o cam rup zilnic...

  19. #9179 SP
    Member JeruKu's Avatar
    Doar jocurile (PS3 si PSP) si DLC-urile merg luate, nu? Am tot incercat cu diverse coduri pentru filme, insa imi apare acelasi mesaj: "This content cannot be accessed on your account".

  20. #9180 SP
    Junior Member rapty's Avatar

    Bloc optic ps3

    Am un ps3 cechgo4 (40g) si lentila este kes-400a,care este stricata.intrebarea mea esteot sa folosesc si modelul kem-400,este compatibil?Stima!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts