Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 559 of 1175 FirstFirst ... 59 459 509 549 557 558 559 560 561 569 609 659 1059 ... LastLast
Results 11,161 to 11,180 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #11161 SP
    Member s0whaT's Avatar
    am si eu chestia asta , dar doar la inceput cand se incarca , incercat cu Medal of honor , dupa aia mergea lin.
    Nu se zgarie

  2. #11162 SP
    Member freezy's Avatar
    Nici eu nu am mai auzit pana acum de hdd extern atasat la router

  3. #11163 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by freezy View Post
    Nici eu nu am mai auzit pana acum de hdd extern atasat la router
    sper ca faceti misto doar, nu vb.serios......
    exista routere si hdd-uri externe care se pot conecta sa le vezi de la distanta fara sa ai deschis pc-ul....

  4. #11164 SP
    Junior Member Codrut's Avatar
    salut
    am ps3 slim si a inceput sa citeasca greu dvdurile si acum sa blocat in timpul jocului uncharted 2 (ma jucam online) mi-a dat freeze si a trebuit sa apas pe butonul de stingere ca sa-l opresc alte butoane nu mergeau dupaia am bagat nfs undercover si a mers perfect dar nu m-am jucat mult de frica sa nu dea iar freze
    mi sa mai intamplat tot cu uncharted cand eram online se bloca si nu puteam sa ma misc si nu cred ca era de la lag pentru ca ca sa isi revina trebuia sa se auda sunetul de invartire a discului
    am update la ultima versiune si nu e modat dvdurile sunt originale
    oare care sa fie problema ? imi moare bd-romul ?

  5. #11165 SP
    Member freezy's Avatar
    Nu fac misto, chiar nu am auzit.

  6. #11166 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Freezeurile sunt normale nu trebuie sa te panichezi, deabia atunci cand consola trece de prima viata(in jur de 2 ani jumate) incep freezuri mult mai dese si care pot duce chiar la moartea PS3-ului.

  7. #11167 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Pentru nestiutorii de mai sus, uitati un exemplu aici .
    @paulone: In principiu ar trebui sa mearga, dar cei mai in masura sa raspunda sunt cei care au folosit acest sistem.

  8. #11168 SP
    Member bobolac's Avatar
    Quote Originally Posted by cristi-dinu View Post
    Pentru nestiutorii de mai sus, uitati un exemplu aici .
    @paulone: In principiu ar trebui sa mearga, dar cei mai in masura sa raspunda sunt cei care au folosit acest sistem.
    Asta e.
    Nu toata lumea e destept ca altii.
    Omul cat traeste invata.
    Trebuia sa'i raspunzi tu atunci.
    As.

  9. #11169 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by bobolac View Post
    Asta e.
    Trebuia sa'i raspunzi tu atunci.
    Am raspuns si eu cand am avut ocazia. Pe viitor am sa incerc sa raspund mai repede.

  10. #11170 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Vreo eroare cu noul update 3.56 ?

  11. #11171 SP
    Member bobolac's Avatar
    Hai PACE.
    All the best.

  12. #11172 SP
    Banned Venom's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Freezeurile sunt normale
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    deabia atunci cand consola trece de prima viata(in jur de 2 ani jumate) incep freezuri mult mai dese si care pot duce chiar la moartea PS3-ului.
    Sunt geniale astea!

  13. #11173 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cum sa fie oameni buni freezurile normale? Daca aveti parte de asa ceva, mergeti cu consola la garantie. Daca nu aveti garantie, mergeti la Donely. O am cu 2 zile inainte de lansare, si n-am avut parte de niciun freeze pana acum... Not a single one!

    Codrut: ia legatura cu Donely, poate ii trebuie o curatare...

  14. #11174 SP
    Junior Member Codrut's Avatar
    pana acum decat cu uncharted 2 am avut probleme maine o sa joc 1-2 ore alt joc sa vad daca mai face probleme si daca face cred ca e de rau nu ?

  15. #11175 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Codrut View Post
    pana acum decat cu uncharted 2 am avut probleme maine o sa joc 1-2 ore alt joc sa vad daca mai face probleme si daca face cred ca e de rau nu ?
    mai ai garantie? oricum incearca sa joci si un alt joc in afara de U2 care solicita PS3 la maxim si vezi daca mai face la fel

  16. #11176 SP
    Junior Member Codrut's Avatar
    am garantie. cred ca gow 3 il solicita destul o sa il fortez maine 2 ore cu gow 3 sper sa nu fie probleme

  17. #11177 SP
    Junior Member Codrut's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    "oameni buni" (sa-l parafrazez pe Stefan Banica jr) e de la joc Uncharted 2 causing PS3s to freeze
    ma bucur ca am gasit asta pentru ca am probleme cu uncharted 2 si eu credeam ca este de la consola

  18. #11178 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by cristi-dinu View Post
    Pentru nestiutorii de mai sus, uitati un exemplu aici .
    @paulone: In principiu ar trebui sa mearga, dar cei mai in masura sa raspunda sunt cei care au folosit acest sistem.
    Stai putin Cristi fa-ma sa inteleg, deci daca acest hdd extern il conectez la net(el are mufa de net)si am in el sa zicem cateva filme, voi putea sa-l folosesc la ps3(prin media server) fara sa am pc-ul deschis? Dar media serverul inseamna sa-l instalez in acel hdd si nu in pc asta ma framanta....trebuie sa gasesc pe cineva care a folosit/incercat asa ceva.

  19. #11179 SP
    Member freezy's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    sper ca faceti misto doar, nu vb.serios......
    exista routere si hdd-uri externe care se pot conecta sa le vezi de la distanta fara sa ai deschis pc-ul....
    Ai dreptate man, m-am documentat si asa este, chiar nu stiam de asa ceva.
    Multumesc pentru informatie, omul cat traieste invata

  20. #11180 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    ramasai surprins ce vad ,nici eu nu stiam

    o sa caut mai multe detalii ,chiar e bun asa ceva si pentru ps3 si la net conectat
    super

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4278 Last Post: Yesterday, 10:01
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts