Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 549 of 1175 FirstFirst ... 49 449 499 539 547 548 549 550 551 559 599 649 1049 ... LastLast
Results 10,961 to 10,980 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #10961 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    foloseste programul mkv2vob..si acolo selectezi sa-ti imparta filmul in fisiere de 4GB ptr Fat32...
    PS3-ul nu transcodeza MKV deloc....decat prin PS3 Media Server...dar atunci fisierele sunt rulate practic pe calculator..iar la PS3 este transmis doar un stream..



    selecteaza Unicode
    Nu Unicode ci trebuie selectat "cp 1250 Eastern European"

  2. #10962 SP
    Member paulone's Avatar
    O intrebare...grea zic eu. La PS3 Media Server daca de ex.pun pauza la un film si revin dupa cateva minute, gasesc filmul dat mult inapoi ca si cum s-ar fi redat singur inapoi. Vreo explicatie ceva aveti?

  3. #10963 SP
    Banned Venom's Avatar
    bad post

  4. #10964 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    Nu Unicode ci trebuie selectat "cp 1250 Eastern European"
    exista asa ceva ? eu m-am uita express dupa ceva cu Eastern European si stiu ca n-am gasit..dar o sa verific...mai ales ca si eu urmaresc vplay

  5. #10965 SP
    Member freezy's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    exista asa ceva ? eu m-am uita express dupa ceva cu Eastern European si stiu ca n-am gasit..dar o sa verific...mai ales ca si eu urmaresc vplay
    Cred ca se refera la PS3 Media Server.

  6. #10966 SP
    Junior Member thafifth2006's Avatar
    pt trasnfer intre pc si ps3 trebuie neaparat cablu crossover sau e bun si un switch?.....ex: un cablu normal de retea din ps3 in switch si un cablu din pc in switch si dupa facutute setarile...oare merge si asa ?

  7. #10967 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    ai copii? daca da, asta e cauza...nu stiu chiar nu le am cu dastea daca vreu un film imi iau unul.rar folosesc ps3 media server.si acum serios cautam defecte ca soacra s-a dat inapoi il mai vezi odat care-i problema???

  8. #10968 SP
    Member Mircea's Avatar

  9. #10969 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Cum aflu cat spatiu mai am liber pe hard ? Am instalat o gramada de demo uri si sunt curios cat mi au luat

  10. #10970 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Let me google that for you
    ...Settings>System Settings>System Information

  11. #10971 SP
    Member Mircea's Avatar
    Unii dintre voi,va aprindeti singuri consolele? Serios acum........

  12. #10972 SP
    Member bobolac's Avatar
    :-)

  13. #10973 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Voi membrilor stiti doar sa ironizati ?
    Let me google that for you my friends

  14. #10974 SP
    Member freezy's Avatar
    Quote Originally Posted by Mr.Gamer98 View Post
    ai copii? daca da, asta e cauza...nu stiu chiar nu le am cu dastea daca vreu un film imi iau unul.rar folosesc ps3 media server.si acum serios cautam defecte ca soacra s-a dat inapoi il mai vezi odat care-i problema???
    Fara suparare man dar scrie si tu sa intelegem si noi.
    Nu o lua ca o jignire si sa incepi sa ma injuri dar pur si simplu nu se intelege ce scrii.

  15. #10975 SP
    Member MisterJuice's Avatar

  16. #10976 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Hai l.o.l la fel ca Steam Cloud , ti se salveaza toate setarile si save data pe internet nice.

  17. #10977 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    i-will-use-google-before-asking-dumb-questions-20100119-171412.jpgGoogle Is Your Friend
    Te rog oberva faptul ca nimeni nu ironizeaza in mod gratuit..(cu exceptia lui Dudel)...trebuie neaparat sa intrebi chestiile astea doar ptr ca iti este tie lene sa cauti pe google sau in manualul PS3-ului ?

    @Dudel:arata-mi si mie unde poate sa vada it.addi raspunsul la intrebarea lui din prima parte a mesajului tau..aia cu Let me google that...

  18. #10978 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Cam aici: GameSpot Forums - Sony PlayStation 3 - Free Space on PS3 - al 4lea link din search. Si pe langa asta eu vad ca sub link am scris unde poate vedea cata memorie libera are. Sau nu ? Am pus linku' din lmgtfy numai ca idee ca poti gasi oriunde informatia aia.
    Altele intrebari la care google poate raspunde ?

  19. #10979 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Ok..scuze..reformulez
    Te rog oberva faptul ca nimeni nu ironizeaza in mod gratuit..trebuie neaparat sa intrebi chestiile astea doar ptr ca iti este tie lene sa cauti pe google sau in manualul PS3-ului ?

  20. #10980 SP
    Member paulone's Avatar
    Mah, de mistouri sunt satul, daca puteti raspunde/ajuta la problema mea bine, daca nu.......

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts