Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 593 of 1175 FirstFirst ... 93 493 543 583 591 592 593 594 595 603 643 693 1093 ... LastLast
Results 11,841 to 11,860 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #11841 SP
    Member TaSe88's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    da..l-am testat si eu...dar Retro Map Pack nu merge de nicio culoare...spune ca, codul e invalid..am introdus pana acum vreo 5 coduri de Retro MP si nimic...in schimb celelalte merge fara probleme..
    pt ca trebuie sa il dai jos de pe un cont de USA.
    am spus mai devreme ca DLC-ul e USA.

  2. #11842 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by TaSe88 View Post
    pt ca trebuie sa il dai jos de pe un cont de USA.
    am spus mai devreme ca DLC-ul e USA.
    de pe cont de USA l-am downloadat..imi mai mergeau celelalte DLC-uri ?

  3. #11843 SP
    Member BatsBike's Avatar
    cauta pe google adrese de hoteluri,magazine din UK&no problem(au cod) ... nu trebuie completate toate cele 3 ...

  4. #11844 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Adress 1 - CE VREI TU
    Vrei si exemplu ?
    Code:
    str. cutarescu bl 44444 ap 55555 scara 44456 pisici 2 caini 0 sau akgkjerko perltrhp pthlth
    city state la fel , pune un oras sa zicem din UK , dai search pe google uk postal code , ia ce oras vrei si ce postal code.

    Chiar asa de fricos esti sa pui orasul tau sau unul pe ghicite ? sau e prima data cand iti faci un account ( la general ) ?

  5. #11845 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    Da e prima data asa ca imi dai un exemplu?

  6. #11846 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    Kinect merge si pe PS3


    Si asta gratie unei aplicatii homebrew facute de un programator, pe numele sau Shantanu Goel. Acesta nu numai ca a facut niste drivere bune pentru PS3 dar a dezvoltat si aplicatia destul de bine. Urmariti filmuletul de mai jos si ve-ti vedea despre ce vorbesc. Momentan este un proiect in stadiul incipient dar Shantanu Goel doreste sa ii faca o compatibilitate de 100% nu numai in meniuri ci si in jocuri, urmatoarea versiune a programului urmand sa vina �skeletal tracking� (adica va recunoaste miscarile intregului corp. De asemenea Goel lucreaza si la implementarea perfecta a kinect-ului in unele jocuri, in special in cele care sunt exclusive PS3-ului. Deci e foarte posibil sa jucam Uncharted 3 pe bune, nu doar cu clasicul controller.

    Va las cu filmuletul. Voi ce parere aveti? Pare mult mai interesant decat PS Move, nu?


  7. #11847 SP
    Member BatsBike's Avatar
    @it.addi ... nu'l"speria"in plus ... man,dragos_mihaiy,exista google pentru orice ... curaj

  8. #11848 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by dragos_mihaiy View Post
    Am reusit sa imi dac pe UK dar nu stiu ce sa scriu la str adress 1,2,3 city state si postal code ma poate ajuta cineva?
    uite o adresa de UK -> 22 Park Lane, London, postal code: N99BE
    nu fiti rai, e si el la inceput trebuie ajutat , imi amintesc si eu cand eram exact ca el, insa din fericire eu am si primit raspunsuri.

    @dragos_mihaiy daca mai ai intrebari poti sa postezi linistit aici...

  9. #11849 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    Dar ce sa scriu la State/Province ca la str adress 1 am scris 22 park lane city london si codul postal.

  10. #11850 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by dragos_mihaiy View Post
    Dar ce sa scriu la State/Province ca la str adress 1 am scris 22 park lane city london si codul postal.
    london, UK nu are states sau province au "counties", iar London e unul dintre ele

  11. #11851 SP
    Member TaSe88's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    de pe cont de USA l-am downloadat..imi mai mergeau celelalte DLC-uri ?

    aa..credeam ca spui ca nu poti downloada. pai nu merge doar pe variantele NTSC ale jocului(USA)

    @emptysilence, zic eu ca e si normal sa mearga, pt ca totusi e o camera. Tot ce tine de movement e procesat in camera care trimite doar comenzi jocului din consola(sari sus, trage, jos, etc etc)

    la fel cum merge si pe PC, asa de bine poate merge si pe un PS3 "deschis"
    acum doar aplicatile sa apara.
    plus Microsoft isi face un venit in plus de la utilizatorii de PS3 care decid sa isi cumpere Kinect pt PS3.

    si nu..nu pare mai interesant decat MOVe pt ca un jocator hardcore NU vrea sa stea in picioare si sa dea comenzi corporale pt a juca un joc, plus din cauza limitarilor.
    doar un amator spune "woow, nu iti mai trebuie controller, ce tare, imi iau"
    si doar un exemplu, tu nu te joci COD cu Kinect ca pur si simplu vei fi viscerat in joc.
    si nu te-ai jucat KZ3 mai bine cu Kinect decat cu MOVE pt ca la fel, vei fi viscerat. pur si simplu nu poti. timp de reactie si mobilitate in joc sunt scazute la maxim.
    trebuie doar sa va puneti mintea la contributie, nu sa spuneti "ba da" fara un argument lasandu-va manipulati de industrie.

  12. #11852 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    Din pacate nu reusesc in niciun fel.
    Street Address 1
    Street Address 2
    Street Address 3
    City
    State/Province
    Postal Code
    Daca poate are cineva timp sa scrie acolo cum trebuie pentru ca nu reusesc deloc.Multumesc anticipat.

  13. #11853 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Street Address 1 -> lane park, 22
    Street Address 2
    Street Address 3
    City - > London
    State/Province -> London
    Postal Code -> N99BE

  14. #11854 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by TaSe88 View Post

    la fel cum merge si pe PC, asa de bine poate merge si pe un PS3 "deschis"
    daca te referi la ce ma gandesc eu, sa stii ca nu ai nevoie de JB la PS3 ca sa functioneze hackul . programul ruleaza de pe PC

  15. #11855 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Imi cer scuze ca va deranjez atat, dar am tot cautat pe internet recomandari router dar nimic.
    Deci treaba sta asa: am internet de la UPC banda de 15 MB(1,8 Mb/s download), si as vrea sa imi recomandati un router wireless pana in 120 de RON, asta daca exista ceva cat de cat bun in acest pret, deoarece intre timp am facut rost si de un telefon cu wi-fi si nu mai are rost sa cumpar router cu fir.
    Modemul care il am acuma este Scientific Atlanta, model 2203.
    Pentru orice eventualitate pun si 2 poze.
    Si inca ceva: care din aceste cabluri HDM sa achizitionez?
    Belkin: http://www.emag.ro/cabluri-adaptoare...F8V3311Aea1.5M
    HAMA: http://www.emag.ro/cabluri-adaptoare...ed-2-m--p43084
    http://www.emag.ro/cabluri-adaptoare...t-15-m--p43496
    OEM: http://www.emag.ro/cabluri-adaptoare...s---pSC-HDMI-6
    Multumesc frumos si sper sa nu fie o problema ca am mai postat odata.

  16. #11856 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @TravisPastrana

    1) Hama ca are 2m , sincer nu conteaza firma mai deloc cand achizitionezi un cablu HDMI.

    2) cat despre router, ii las pe altii care se pricep . eu il am pe acesta si merge foarte bine Router wireless D-Link DI-524UP, USB Print Server DI-524UP

  17. #11857 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by TaSe88 View Post
    aa..credeam ca spui ca nu poti downloada. pai nu merge doar pe variantele NTSC ale jocului(USA)
    pai tocmai...nu merge codul ptr Retro Map Pack..sau mai bine zis coduriile..ptr ca am incercat peste 6..puse de pe contul de US..

  18. #11858 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Multumesc frumos pentru ajutor.
    O sa mai astept inca un pic sa vad ce spun altii in legatura cu routerul.
    Si inca o chestia: imi trebuie placa de retea speciala sau functioneaza si cea onboard care este :
    Realtek RTL8168C(P)/8111C(P) Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.20) [NoDB]?

  19. #11859 SP
    Member TaSe88's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    daca te referi la ce ma gandesc eu, sa stii ca nu ai nevoie de JB la PS3 ca sa functioneze hackul . programul ruleaza de pe PC
    da..dar ma refeream la vremea cand nu va mai fi nevoie de un PC pt procesarea comenzilor.

    LE:

    World's First Look at Kratos Gameplay in Mortal Kombat

    http://vghq.net/2011/03/21/worlds-fi...mortal-kombat/

    1:17

  20. #11860 SP
    Member s0whaT's Avatar
    TravisPastrana te indrum spre un site care te poate ajuta cu Routerul.
    Ai PM

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18053 Last Post: Today, 05:51
  2. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts