Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 753 of 1175 FirstFirst ... 253 653 703 743 751 752 753 754 755 763 803 853 ... LastLast
Results 15,041 to 15,060 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #15041 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    O intrebare pentru cunoscatori:

    Call of duty:Modern Warfare,are trofee?
    Nu, nu are. Doar Modern Warfare 2.

  2. #15042 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Call of Duty: Modern Warfare 2 - DA
    Call of Duty: Modern Warfare nu cred
    All PS3 Trophies � Trophy Support List

  3. #15043 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Recomand calduros: http://www.ps3trophies.com/

  4. #15044 SP
    Member awaytokill's Avatar
    salut am si eu o cateva intrebari in legatura cu jocuri:
    1.am un cont de us(primul facut nu stiam de zone si alte chestii)
    2.vreau sami fac un cont de uk(pt store) si unu de ro(pt online)
    3.daca vrea sa downloadez un dlc de pe uk pot juca si pe ro(cu tot cu aditiile dlc-ului)?

  5. #15045 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    DA! Aceeasi problema a fost ridicata nu demult si e acelasi raspuns: DA! Conditia este ca si discul jocului pt. care cumperi DLCul de pe UK Store sa fie zona 2! Dupa aceea te poti juca linistit de pe contul de RO si beneficia de DLC.

  6. #15046 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by dariussoreata View Post
    salut am si eu o cateva intrebari in legatura cu jocuri:
    1.am un cont de us(primul facut nu stiam de zone si alte chestii)
    2.vreau sami fac un cont de uk(pt store) si unu de ro(pt online)
    3.daca vrea sa downloadez un dlc de pe uk pot juca si pe ro(cu tot cu aditiile dlc-ului)?
    Bun, in primul rand ai o intrebare...nu
    o cateva intrebari
    Raspuns: da, de cele mai multe ori, va merge sa joci cu aditiile jocului.

  7. #15047 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Imi poate spune cineva care este procesura prin care se poate reseta parola la un cont de PSN Ro care nu a mai fost accesat dinainte de acel downtime de o luna?

  8. #15048 SP
    Junior Member Biscuite's Avatar
    E bun cablu asta pentru PS3 si Monitor HDMI? Cablu Speed Link High End HDMI pentru PS3 SL-4415-SBK - eMAG.ro

  9. #15049 SP
    Member tomaobiwan's Avatar
    Ii ok

  10. #15050 SP
    CxZ
    Banned CxZ's Avatar
    Salut tuturor consolistilor de astazi sunt fericitul posesor al unui PS3 Slim 320 GB si as vrea sa stiu daca ar fi nevoie sa cumpar niste ventilatoare de astea Cool Horizontal stand for Sony PS3 Slim with LEDs sau Logic3 Slim PS3 Cooling Fan & Vertical Stand ce imi recomandati si mai am 3 intrebari:
    1.De unde se alimenteaza ventilatoarele(au baterii?)
    2.Daca imi fac cont pe UK trebuie sa cumpar neaparat jocurile de pe amazon.co.uk sau merge si de pe amazon.com?
    3.Daca imi pun ventilatorul la PS3 scad sansele sa se strice,este vreo sansa sa ma tina PS3 macar 4-5 ani nu de alta da am un PC de acum 6 ani si nu l-am curatat de praf decat de 2-3 ori si merge perfect si asta vreau sa se intample si cu PS3,daca e sa ma tina 1-2 ani il vand in secunda doi.

  11. #15051 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Cineva care s-a ingrijit de securitatea informatica a Statelor Unite (U.S. Homeland Seurity) va lucra de acuma pt. protectia PSN.
    Hackerii vor trebui sa se intrebuinteze ceva mai mult de acum in colo...cica !
    Watch Out Hackers! Sony Hired a Homeland Security Official

  12. #15052 SP
    Member awaytokill's Avatar
    mersi

  13. #15053 SP
    CxZ
    Banned CxZ's Avatar
    Imi raspunde cineva,astazi..

  14. #15054 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    1. De unde sa stim noi la modelul ales de tine cum se alimenteaza?
    Aproape sigur e prin usb si o sa aiba si el usb-uri ca daca pierzi unu, ramai cu unu singur.
    2. Jocurile merg de oriunde le cumperi. Dlc-urile(Add-onurile cumparate de pe psn) trebuie sa fie aceeasi zona cu jocul.
    3. N-am idee. De stricat sigur nu strica ventilatorul dar eu de ex. nu am si nu se prea incalzeste nici dupa ore de jucat. Momentan sta vertical si are aer mult, o fost si la orizontala dar mi se pare mai buna aerisirea asa.

  15. #15055 SP
    Member romey's Avatar
    Quote Originally Posted by CxZ View Post
    Salut tuturor consolistilor de astazi sunt fericitul posesor al unui PS3 Slim 320 GB si as vrea sa stiu daca ar fi nevoie sa cumpar niste ventilatoare de astea Cool Horizontal stand for Sony PS3 Slim with LEDs sau Logic3 Slim PS3 Cooling Fan & Vertical Stand ce imi recomandati si mai am 3 intrebari:
    1.De unde se alimenteaza ventilatoarele(au baterii?)
    2.Daca imi fac cont pe UK trebuie sa cumpar neaparat jocurile de pe amazon.co.uk sau merge si de pe amazon.com?
    3.Daca imi pun ventilatorul la PS3 scad sansele sa se strice,este vreo sansa sa ma tina PS3 macar 4-5 ani nu de alta da am un PC de acum 6 ani si nu l-am curatat de praf decat de 2-3 ori si merge perfect si asta vreau sa se intample si cu PS3,daca e sa ma tina 1-2 ani il vand in secunda doi.
    1 La intrebarea asta te ajuta poate alcineva.
    2. Nu. Trebuie sa fie zona 2 ca sa poti descarca si DLC-uri, dar jocurile iti merg orice zona .
    3. Pe mine ma tine PS3-ul din 2008 fara probleme si fara nici un ventilator.
    Ai putina rabdare ca iti mai raspund si alti useri .

  16. #15056 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    la intrebarea cu ventilatoarele nu cred ca o sa iti raspunda precis prea multi, ca din cate am observat lumea de pe forum nu isi tine consola cu ventilator.. mai bine o tii intr-un spatiu deschis, eu asa fac si nu am probleme
    anyway, banuiesc ca se alimenteaza prin USB, in cel mai rau caz or necesita o priza

  17. #15057 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by CxZ View Post
    Imi raspunde cineva,astazi..
    Daca citeai un pic thread-ul asta gaseai singur raspuns la toate intrebarile. La intrebarea 2 aveai raspunsul 4-5 posturi mai sus. La celelalte gaseai in paginile din urma ...
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...tml#post512946

  18. #15058 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Vreau sa intreb si eu ceva.Daca imi iau niste casti pe usb care n-au volum pe fir de unde dau volumul mai tare in timpul jocului??

  19. #15059 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Options - Sound Options - Sound Level

    Banuiesc ca ceva in genul. Optional inlocuit Options cu Settings

  20. #15060 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Vreau sa intreb si eu ceva.Daca imi iau niste casti pe usb care n-au volum pe fir de unde dau volumul mai tare in timpul jocului??
    Sa nu cumperi casti cu microfon. Baietii mari te vor da afara din meciuri daca iti aud vocea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts