Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 810 of 1175 FirstFirst ... 310 710 760 800 808 809 810 811 812 820 860 910 ... LastLast
Results 16,181 to 16,200 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #16181 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    vezi ca s-a mai discutat pe forum chiar recent despre aceste casti. foloseste "search"

  2. #16182 SP
    Member mihaidinbuc's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Blocul optic
    Esti sigur de asta? ca sa nu il schimb degeaba. mersi

  3. #16183 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by mihaidinbuc View Post
    Esti sigur de asta? ca sa nu il schimb degeaba. mersi
    Daca nu mai ai garanţie poti sa aştepţi sa vezi ce se �nt�mpla,eu asa am păţit cu vechea mea consola de 60gb.Se bloca ft des pana cand nu a mai citit nimic,cum băgam un cd,dvd,blu ray, �mi apărea o iconita in mişcare colţul din dreapta sus fara sa se mai �nt�mple nimic.Asteapta pana pica de tot.Mai �ntreabă si pe threadul lui Donely

  4. #16184 SP
    Junior Member bistriteanul's Avatar
    Am un fifa 2009 de la cineva, e cumparat din spania si spre uimirea mea nu are language : english . Cum e posibil asa ceva? Nu pot sa o introduc cumva(update)? Sau ce pot face? stima!

  5. #16185 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    de obicei nu prea poti adauga alte limbi, singura optiune la fifa din cate stiam se puteau adauga limbi diferite doar pt comentatori...

  6. #16186 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    mor de curiozitate..a testat/cumparat cineva castile scoase de Sony pt.PS3?
    Wireless Stereo Headset for the PS3
    parerea mea: sunt bune, eu le am de ceva timp si sunt foarte multumit de ele. sunt confortabile, izoleaza zgomotul bine, volumul lor e bun (nu pot juca cu ele date la maxim, e prea mult).

    in plus, dongle-ul cu care vin poate fi bagat si in PC si poti vedea filme/asculta muzica cu sunetul redat in casti.

    PS: de exemplu eu joc dead island zilele astea, si pe timp de zi daca vine careva si pune mana pe mine in timp ce joc ma c*c pe mine de frica

  7. #16187 SP
    Junior Member kretzu360's Avatar
    Salut , vroiam sa stiu niste pareri despre modelul CECHH04, chestii de genul durabilitatii.Are failure rate mare?

    Stiu de pe aria xbox , ca primele modele avea un failure rate de aprox 30% , mi se pare absurd.Stiu ca si asta e unul din modelele mai vechi, dar e chiar asa varza?



    Multumesc!

  8. #16188 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Și eu le am, super �nc�ntat de investiție. Singurul cusur pe care-l au (sau poate sunt eu prea pretențios la acest punct), cu o �ncărcare full te țin "doar" 6-7 ore ..

  9. #16189 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by lilmonkey View Post
    parerea mea: sunt bune, eu le am de ceva timp si sunt foarte multumit de ele. sunt confortabile, izoleaza zgomotul bine, volumul lor e bun (nu pot juca cu ele date la maxim, e prea mult).

    in plus, dongle-ul cu care vin poate fi bagat si in PC si poti vedea filme/asculta muzica cu sunetul redat in casti.

    PS: de exemplu eu joc dead island zilele astea, si pe timp de zi daca vine careva si pune mana pe mine in timp ce joc ma c*c pe mine de frica
    asta e un avantaj ca merg si pe pc, cat tin acumulatorii? au un soft special sau merg pur si simplu plug&play?

    ---------- Post added 03-02-2012 at 10:13 PM ----------

    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Și eu le am, super �nc�ntat de investiție. Singurul cusur pe care-l au (sau poate sunt eu prea pretențios la acest punct), cu o �ncărcare full te țin "doar" 6-7 ore ..
    din pacate toate castile wireless la 2.4Ghz nu au autonomie foarte mare(indif.de firma), cele la 800Mhz au autonomie mare dar sunetul este mai slab calitativ...

  10. #16190 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Cine imi poate recomanda un joc cu SNOWBOARD sau ceva sport de iarna sau extrem, sa fie placut de jucat, relaxant daca se poate, nu ma intereseaza realismul.Rog sa-mi dati unul care se merita, doar unul singur imi voi lua!

  11. #16191 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Cine imi poate recomanda un joc cu SNOWBOARD sau ceva sport de iarna sau extrem, sa fie placut de jucat, relaxant daca se poate, nu ma intereseaza realismul.Rog sa-mi dati unul care se merita, doar unul singur imi voi lua!
    Mai asteapta pana pe 14 februarie cand se lanseaza SSX.

  12. #16192 SP
    Member claudiutk's Avatar
    e fiabil doar slim sau de la cechK in sus...

  13. #16193 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    RIP PSN Get Ready To Embrace The SEN

    PlayStation Network, the service that PlayStation users have come to know and love, will soon be a thing of the past. On February 8, 2012 Sony will take the final step to unifying their online services by introducing it�s users to the Sony Entertainment Network, or SEN for short.
    The SEN will take place of the PSN, the online gaming service that Sony launched alongside their PlayStation 3 on November 11, 2006. This name change is Sony�s way of getting closer to their goal of � establishing a global comprehensive network platform of services across games, movies, music and more, all accessible from one convenient account.�
    Attached Images Attached Images sen_pf3_cp.png

  14. #16194 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Cine imi poate spune ce jocuri din seria COD sunt split-screen?Merci!

  15. #16195 SP
    Member faxiu's Avatar
    stiu sigur de MW2 ca are special ops splitscreen.

  16. #16196 SP
    Junior Member D0RY's Avatar
    cum fac sa isi ia fiecare joc rezolutie maxima cand intru in el ?
    am dat acolo la display settings , sa mearga numai 1080 , debifand 720, dar daca bag unul 720 imi da automat 520 (care nu merge debifat).

    ty.

  17. #16197 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Cel mai bine il lasi pe automat

  18. #16198 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Lasa-l pe auto, oricum nu prea exista jocuri 1080P.

    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Cine imi poate spune ce jocuri din seria COD sunt split-screen?Merci!
    Incepand cu CoD 4 au versus split-screen, primul cu co-op e WaW.

  19. #16199 SP
    Member BadSlick's Avatar
    Intrebare: cum se dezinstaleaza un joc din ps3? Se da delete pur si simplu sau exista alta metoda, ca pe pc? Ca de instalat am vazut ca se instaleaza [ la Metal Gear solid a durat cam 8 minute].

  20. #16200 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Te duci la sectiunea cu jocul, dar mai sus, la Game Data, si stergi de acolo

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4279 Last Post: 17-05-2024, 21:21
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts