Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 1175 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 109 509 1009 ... LastLast
Results 161 to 180 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #161 SP
    Member alexxx_862006's Avatar
    Quote Originally Posted by playgame View Post
    Nici nu trebuie, cu banii aia iti iei un hdtv superb.
    Adica imi pot lua cu 1700Lei ceva mai bun(eventual FullHD)? poti sa imi dai si un link ceva daca sti un tv mai bun la 1700lei? Merci(sper ca am inteles bine)

  2. #162 SP
    Member darcangel's Avatar
    drati71: pe prima pagina a acestui thread vei gasi ceva informatii privitor la ceea ce te intereseaza.

  3. #163 SP
    Member drati71's Avatar
    Mersi darcangel, citise-m de prima data, dar tot nu am fost lamurit. Pana la urma am folosit Partition Magic, am facut o partitie primara FAT32 de 200 GB in care am facut patru foldere cu denumirile Photo, Music, Video si Game. Spre surprinderea mea PS3 a vazut partitia, la fel si pozele si filmele pe care le-am bagat pe fiecare la locul lui. Acum urmeaza sa fac si partitiile NTFS si sper sa mai vada PS3 partitia lui de FAT32

  4. #164 SP
    Member canibalu's Avatar
    Iata ca cei de la GT s-au indurat si au facut un review maretului SW:TFU....6.9...
    Gametrailers.com - Star Wars: Force Unleashed - Review

  5. #165 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Deci imi recomanda si mie cineva un volan de ps3 ? pana in 200 de ron.

  6. #166 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Si ce mai faceau unii spume la gura cand le ziceai ca va fi un joc prost...Un demo spune cateva lucruri despre joc totusi...Mai ales cand sunt f evidente,cel putin in acest caz.Ar trebui sa pui stirea pe thread Starwars daca exista...sa vezi ce sar pe tine

    Fara suparare dar am in lista cel putin 10 jocuri pt sfarsitul asta de an,nu am cum sa ma ating de asta...

  7. #167 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Desi il asteptam cu interes, o sa renunt la el. Asta este. Oricum am o groaza de jocuri pe list pentru sfarsitul anului.

  8. #168 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Am terminat jocul. Impressive A fost cool, tot ce-a fost. Si asta fara sa fiu fan SW.

  9. #169 SP
    Member darcangel's Avatar
    Uziwood: Vezi la Media Galaxy. Au unul cu scaun, cu nebunii !

  10. #170 SP
    Junior Member Soop's Avatar
    Si e pana in 200 de roni?

  11. #171 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Nu am media galaxy pe o raza de 150 de kilometrii

  12. #172 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    E vreun tip de subtitrare care merge pe PS3 ?

  13. #173 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    Luigi doh Tversity (full transcoding) + ffdshow ... insa fara transcoding none

    Quote Originally Posted by Uziwood
    Nu am media galaxy pe o raza de 150 de kilometrii
    in schimb ai ALTEX HUNEDOARA (Altex, MG same s***)
    Adresa: Bd Dacia, nr 11, Hunedoara
    Orar: Luni-Vineri 09:00 - 19:00
    Sambata 09:00 - 14:00
    Duminica inchis

    ori 150km + 15 pina la Cluj si te rezolvi

  14. #174 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Altex am si in Deva (care e mai dezvoltata ca si Hunedoara, municipul), dar nu stiam ca e acelasi lucru. Dar eu vroiam sa-mi dati un model de volan si de cumparat il gaseam eu. Saptamana viitoare ma duc in diverta ca am vazut ca au multe si poate au si ceva compatibil cu ps3.

  15. #175 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    atunci Logitech - PlayStation3 problema este ca nu sint pina in 200 ron insa eu zic sa mai stringi

  16. #176 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar

  17. #177 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hmm... vad ca a iesit update la 2.43, desi nu e obligatoriu la download. Trebuie selectat manual. Interesant. Nimeni inca nu stie nimic despre el.

  18. #178 SP
    Member sepet's Avatar
    "When you turn on your Playstation 3 you will be prompted with an update (if you are in the Japan region) else you will need to manually request the update through the System Update...Probably just language fixes or bugs in the Japanese XMB. "

  19. #179 SP
    Member playgame's Avatar
    Life with Playstation update din Folding@Home. Puteti confirma daca e disponibil si pt Europa?

  20. #180 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    De ce ti-ai tine consola pe Europa cand doar de pe US poti cumpara de pe PS Store?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 1175 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 109 509 1009 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts