Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 992 of 1175 FirstFirst ... 492 892 942 982 990 991 992 993 994 1002 1042 1092 ... LastLast
Results 19,821 to 19,840 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #19821 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Resistance 3 si shooterele on rails Resident evil, House of the Dead.

  2. #19822 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    Ceva jocuri bune pentru PS Move Sharp Shooter inafara de Killzone 3 ? E super fun jucaria
    Resident Evil 5 Gold Edition, Socom 4: U.S. Navy SEALs

  3. #19823 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Tu daca nu ai bani pt paine sa înţeleg ca o furi?
    bineinteles pai ce sa faca? sa moara de foame?

  4. #19824 SP
    Banned SWTFU's Avatar

  5. #19825 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Tu daca nu ai bani pt paine sa înţeleg ca o furi? Incearca sa nu mai profiţi de bunătatea moderatorilor
    analogia cu painea e valabila doar ptr jocuri sau si ptr windows,filme,muzica si programe?

    R: e o contradictie in raspunsul dat de tine

  6. #19826 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ştii răspunsul si singur, nimeni nu-i mai catolic decât Papa, dar nu mi se pare normal sa incurajezi pirateria chiar daca astia de la Microsoft o cauta cu lumânarea

  7. #19827 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Eu n-am incurajat nicio piraterie (daca la mine te referi). De exemplu, anunturile de modare a consolelor sunt de tip piraterie sau nu? Poate vroiai sa zici Sony in loc de Microsoft.

  8. #19828 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Voiam sa zic Microsoft (referitor la xbox one si ce vor sa faca cu jocurile sh)

    Nu ai încurajat-o, ai susţinut-o, eu asta inteleg din ce ai scris...lasa omu' sa modeze consola, poate nu mai are bani de jocuri

  9. #19829 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Eu nu sustin pirateria, deoarece eu n-am PS3-ul modat. Eu am raspuns la un comentariu care zicea ca e o prostie modarea PS3-ului. Mai e si posibilitatea ca respectivul sa ia un back-up de la cineva, care are jocul cumparat. Nu mi-ai raspuns la intrebarea cu anunturile privind modarea consolelor contra cost.

  10. #19830 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Modarea nu se face doar pt jocuri, cauta pe internet sa vezi ce poti sa mai faci cu o consola modata!

  11. #19831 SP
    Member excess's Avatar
    Inca sunt la inceput cu PS3-ul si nu stiu cum e cu online-ul! Cineva mi-a zis sa-l modez dar avand in vedere ca se baneaza... nu stiu care e treaba ! Vreau cateva detalii despre online, ce poti face online...unde imi fac cont, etc.!

  12. #19832 SP
    Member Florix09's Avatar
    Prince of Persia Trilogy @Ps3 Super Slim
    Problema: a inghetat de 3 ori si nu cred ca se va opri ... e de la disc sau consola ? foarte stresant deja. x(

  13. #19833 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Quote Originally Posted by excess View Post
    Inca sunt la inceput cu PS3-ul si nu stiu cum e cu online-ul! Cineva mi-a zis sa-l modez dar avand in vedere ca se baneaza... nu stiu care e treaba ! Vreau cateva detalii despre online, ce poti face online...unde imi fac cont, etc.!
    Eu te sfatuiesc sa lasi consola asa cum e (in legatura cu modarea). Daca nu ai cont dai aici: https://account.sonyentertainmentnet...ice-entity=psn
    De preferabil poti sa faci un cont de UK sau US pentru a avea acces la PS Store.
    Cat despre online, ce sa-ti zic? Poti juca online, poti sa cumperi jocuri, sa descarci demo-uri, teme, aplicatii, poti comunica cu alti prieteni etc

    ---------- Post added 23-05-2013 at 10:45 PM ----------

    Quote Originally Posted by Florix09 View Post
    Prince of Persia Trilogy @Ps3 Super Slim
    Problema: a inghetat de 3 ori si nu cred ca se va opri ... e de la disc sau consola ? foarte stresant deja. x(
    Am si eu tot SS de 2 luni. Mi-a inghetat pana acum de 2 ori, dar cand jucam online. Am trecut cu vederea gandindu-ma ca e de la server. In cazul tau nu-mi dau seama de la ce sa fie problema

  14. #19834 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Intrebare : stiti cumva daca Logitech va avea suport si pentru PS4 ? Spre exemplu Logitech G27 , de curand am achizitionat si eu volanul asta si vroiam sa stiu daca vor avea suport si pentru noua consola .

  15. #19835 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Daca luam cateva chestii in calcul (facts) am putea spune ca va fi compatibil:
    1) USB3.0 este mai bun decat USB2.0 (deci nu vad probleme de comunicare)
    2) Din surse, producatorii "DriverClub" au confirmat compatibilitatea cu toate produsele Logitech.
    3) Noua arhitectura al PS4 va fi X86, atat timp cat G27 este compatibil atat PS3 cat si PC...din nou nu vad niciun impediment.
    4) Cat de naivi ar fi Poliphony Digital sa nu traga sforile astfel incat sa-si asigure continuitate prin compatibilitatea volanelor Logitech?

    In schimb nu am nicun indiciu negativ

  16. #19836 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    PS3 slim(normal) 100+ jocuri = 0 freeze in 2 ani aproape ...

  17. #19837 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Al meu PS3 80 GB Phat in 2 ani la mine , cred ca am avut doar un freeze si aia de la navigatia pe web browsing .

  18. #19838 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Baieti...n-ati nimerit voi jocurile castigatoare vezi FIFA13, pana sa vina primul patch, freez-urile sau blocajele de orice tip erau la ordinea zilei. Si sunt o gramada de jocuri cu astfel de bug-uri.

  19. #19839 SP
    Member Florix09's Avatar
    Am comandat de la ShopTo un Mounting Bracket pt. a monta un hdd in ps3. dar se pare ca nu vrea sa mai vina ...
    Am primit email de la ei pe 8 mai ca tranzactia s a finalizat cu succes, pachetul e pregatit si urmeaza sa plece cu urmatorul Royal Mail... si de atunci asa a ramas.. suntem in 25 si n am primit nimic.. wtf ShopTo ??
    A mai patit careva asa cu acest ShopTo ?

  20. #19840 SP
    Member excess's Avatar
    Ms David9!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts