Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 110 of 1175 FirstFirst ... 10 60 100 108 109 110 111 112 120 160 210 610 1110 ... LastLast
Results 2,181 to 2,200 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #2181 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    nu mai pot sa dau edit la postul de sus.
    on: intr-o revista japoneza de gaming, a aparut astazi un materia publicitar cu privire la jocul lui Hideo Kojima ce ar trebui sa fie anuntat saptamna aceasta. din imagine observam ca jocul o sa fie anuntat pe data de 18 mai 2009. va puteti da seama ce joc este doar din imaginea aceasta? un user de pe forumul gametrailers, crede ca norii au forma lui snkae stand jos sau ca norii intunceati indica o furtuna (Raiden- furtuna in japoneza) care se apropie . ce parere aveti?
    No ideea , ar trebuii sa aiba legatura cu MGS?

  2. #2182 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Intrebare de nabb
    Iti trebuie net de viteza mare pentru a juca Killzone 2 pe net?Adica,sa nu ai lag..

  3. #2183 SP
    Member Cata25's Avatar
    Nu. Eu am net wireless, așadar maxim 2 mbps la routerul meu.

  4. #2184 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Nu-ti trebuie super net ca sa joci online.

  5. #2185 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Multumesc mult pentru raspunsuri !
    Ma alatur si eu voua in vara

  6. #2186 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  7. #2187 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cateva aplicatii interesante pentru cei care si-au instalat Linux pe PS3.
    10 Awesome Linux Applications for Your PlayStation 3 | Maximum PC

  8. #2188 SP
    Junior Member nevertebratu's Avatar
    bai fratilor, nu intrati niciunul p nfs undercover onlline? m-as bucura dak ar fi si romani p acolo..........

  9. #2189 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    o sa avem parte in urmatoarele saptamani de un demo al jocului Call of Juarez: Bound in Blood
    We found an advertisement on the back of a gaming magazine advertising Rockstar's Western Showdown. We then looked closer and realised that there was a sentence saying 'Demo Coming to Xbox Live and PlayStation Network'. This could mean that the demo could be arriving within the next couple of weeks.
    Attached Images Attached Images demo.jpg

  10. #2190 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Se pare ca avem un nou update de firmware. Versiunea 2.76 e online. Din cate am inteles, sunt reparate mici probleme si "improves the playback quality of some PS3 format software" whatever that means

  11. #2191 SP
    Senior Member consol3's Avatar

  12. #2192 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Acuma mi-a dat signout si mi-a facut update-ul la PS3 firmware 2.76. Stie cineva ce contine acest update?

  13. #2193 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    "This is a minor update that improves the playback quality of some PS3 format software."

  14. #2194 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Conform raportului financiar Sony sunt aproape 30 milioane de PS3uri vandute

    SF Console Game Examiner: Playstation 3 closing in on 30 million units sold

  15. #2195 SP
    Junior Member chezy_2005's Avatar
    am si eu o intrebare.dak cumva nu e permisa o so sterg.am vazut pe ocazii un tip care vinde jocuri de ps3 copiate dupa cele originale si pare sa mearga.e adevarat sau e vreo teapa?

  16. #2196 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    okazii= MULTE TEPE

    nu merg.

  17. #2197 SP
    Junior Member chezy_2005's Avatar
    ms.chiar eram tentat sa cumpar la ce pret aveau

  18. #2198 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    ca orice scamm se merge pe credulitatea omului . din pacate acel site ar merita inchis pt ca nu au nicio politica de protejare a cumparatorului. pe romaneste ii doare undeva.

    LE: am gasit scammerul la un scurt search. vad ca si Recsul este f interesat oameni buni 30 roni nici macar blancul BD nu costa ca sa nu zic writerul in sine...common

  19. #2199 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    AndRewqp, de ce nu postezi stiri pe prima pagina, ca vad ca aici esti foarte activ? Le-as pune eu pe toate, doar ca am teze in perioada asta si nu mai am timp.
    Imi plac toate stirile care apar pe acest forum, dar indiferent cine scrie stirea, de preferat ar fi sa si traduca in romana ce scrie in stire sau macar sa faca un rezumat sa inteleaga tot romanu, dupa parerea mea nu toti inteleg ce scrie in aceste stiri... este doar o parere...

  20. #2200 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    nu mai pot sa dau edit la postul de sus.
    on: intr-o revista japoneza de gaming, a aparut astazi un materia publicitar cu privire la jocul lui Hideo Kojima ce ar trebui sa fie anuntat saptamna aceasta. din imagine observam ca jocul o sa fie anuntat pe data de 18 mai 2009. va puteti da seama ce joc este doar din imaginea aceasta? un user de pe forumul gametrailers, crede ca norii au forma lui snkae stand jos sau ca norii intunceati indica o furtuna (Raiden- furtuna in japoneza) care se apropie . ce parere aveti?
    site este activ. KOJIMA PRODUCTION "NEXT"

    the page info
    "Content-Type = text/html; charset=utf-8
    Author = KONAMI
    Description = KOJIMA PRODUCTION "NEXT"
    Copyright = �2009 Konami Digital Entertainment
    Keyword = Hideo Kojima, MGS,METAL GEAR, NEXT, game, konami, kojima game, KJP, Kojima Production"

    ceva care sa va puna pe ganduri . un nou joc MGS? we must wait and see

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts