Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 84 of 1175 FirstFirst ... 34 74 82 83 84 85 86 94 134 184 584 1084 ... LastLast
Results 1,661 to 1,680 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #1661 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    xbox si ps3.motivul e simplu...ce nu poti achizitiona pe ps3 joci pe xbox

  2. #1662 SP
    Junior Member sony94's Avatar
    aha ....ok ms de sfata ....dar cred ca raman pe psp si PS3 .....dar am o intrebare de noob ..
    in timp ce joc pe ps3 un joc spre exemplu : GTA IV pot sa ascult muzica in acelasi timp ce joc ??? ms

  3. #1663 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    @sony94 depinde de ce fel de persoana esti. Daca esti toata ziua pe drumuri si nu-ti petreci mare parte din timp acasa atunci eu zic ca linistit poti ramane pe configuratia asta. Daca esti exclusivist si-ti place sa testezi jocurile exclusive pentru cele 2 mari forte in lumea consolelor atunci merita sa schimbi psp-ul. Up to you


    @Grimm sa inteleg ca sustii pirateria?

  4. #1664 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by sony94 View Post
    aha ....ok ms de sfata ....dar cred ca raman pe psp si PS3 .....dar am o intrebare de noob ..
    in timp ce joc pe ps3 un joc spre exemplu : GTA IV pot sa ascult muzica in acelasi timp ce joc ??? ms
    Exista aceasta functie, dar la foarte putine jocuri. In GTA IV poti sa asculti doar muzica jocului nu si muzica ta

  5. #1665 SP
    Junior Member sony94's Avatar
    bun dar in ce jocuri pot sa ascult muzica mea ???

  6. #1666 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by sony94 View Post
    aha ....ok ms de sfata ....dar cred ca raman pe psp si PS3 .....dar am o intrebare de noob ..
    in timp ce joc pe ps3 un joc spre exemplu : GTA IV pot sa ascult muzica in acelasi timp ce joc ??? ms
    din cate stiu eu se poate, exista functia, dar depinde de producatorii jocurilor. la unele jocuri poti la altele nu.
    se poate sterge, am raspuns prea tarziu.

  7. #1667 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Pe 360 se poate,la PS3,nu stiu.

  8. #1668 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by sony94 View Post
    bun dar in ce jocuri pot sa ascult muzica mea ???
    Super Stardust, High Velocity Bowling, Pain, MLB 08 The Show, Burnout Paradise si Killzone 2 in multiplayer.

  9. #1669 SP
    Junior Member sony94's Avatar
    okokok ...ms moolt

  10. #1670 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by yoyokid View Post
    Salut.Am si eu o problema cu Headsetul....deci fac cum zice in instructiunile alea,dar cand dau la Manage Bluetooth Devices imi arata scanning ..please wait.Si nu se intampla nimic.Ma puteti ajuta?
    asigura-te ca este in pairing mode - led-ul rosu se aprinde intermitent la 2-3 sec. after that, selectezi HEADSET la input/output device, volume la 2-3 si esti good to go.

  11. #1671 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    cred ca mi-ar conveni de minune un job la sony. produse neterminate scoase pe piata, amanari peste amanari, etc. eu ma scol la 4 dimineata cand am un deadline...

  12. #1672 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    Quote Originally Posted by GeoGcX View Post
    @sony94 depinde de ce fel de persoana esti. Daca esti toata ziua pe drumuri si nu-ti petreci mare parte din timp acasa atunci eu zic ca linistit poti ramane pe configuratia asta. Daca esti exclusivist si-ti place sa testezi jocurile exclusive pentru cele 2 mari forte in lumea consolelor atunci merita sa schimbi psp-ul. Up to you


    @Grimm sa inteleg ca sustii pirateria?
    nu.nu sustin pirateria si de aceea nu am luat xbox pe langa faptul k se strica.eu mi-am dat doar cu parereaoricum nu cred k exista vreo persoana care a avut numai de aface cu chestii originale si nimic piratatdepinde si de buget acum k nu toata lumea isi permite sa ia totul original

  13. #1673 SP
    Member adin33's Avatar
    Aveti idee unde se poate gasi PS3+Killzone 2?
    Attached Images Attached Images e8553913fc8.jpg

  14. #1674 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    amazon sau ebay banuiesc(vrei deja sa iti iei altul?ai vb cu donely in legatura cu problema ps3-ului tau?)

  15. #1675 SP
    Member adin33's Avatar
    Nu maine ma duc cu ea la Flamingo sa vad ce rezolva.Mai am inca garantie.

  16. #1676 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    A cazut blocu' optic ?

  17. #1677 SP
    Member adin33's Avatar
    Nu stiu ce sa zic.Imi intra jocurile,ma joc un pic si dupa aceea se blocheaza si nu-mi mai merge nici un buton de pe controller,ii dau eject din consola si atunci jocul isi revine pana iese dvd-ul afara.

  18. #1678 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Si la mine face in Midnight Club :LA ca la tine
    Se blocheaza consola si numai primeste nici o comanda pana dau eject si se restarteaza nu stiu ce are

  19. #1679 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    La tine probabil e de la disk...

  20. #1680 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Super Stardust, High Velocity Bowling, Pain, MLB 08 The Show, Burnout Paradise si Killzone 2 in multiplayer.
    si in Shaun White Snowboarding se poate

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 84 of 1175 FirstFirst ... 34 74 82 83 84 85 86 94 134 184 584 1084 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts